Poprzedni temat «» Następny temat
koniec z azjatycką Mariną M. na WUS - przynajmniej formalnie
Autor Wiadomość
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #136  Wysłany: 2009-10-19, 22:05   

Zaprosi, zaprosi i ......swoją w pocie czoła "zarobioną"porcję tego środka "rozluźniającego" dostaniesz, by Ty ostatnio jakiś taki Spinner...znaczy spięty jesteś :wink:
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #137  Wysłany: 2009-10-19, 22:11   

W życiu do was na kawę nie pójdę :)
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #138  Wysłany: 2009-10-19, 22:13   

Po co ma mi sie Grand Duke śnić potem...
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #139  Wysłany: 2009-10-19, 22:13   

Rudolf, bez obawy Tobie nic ie grozi, tobie się Berni podoba :D
 
 
Kyle
Właściciel Pola Ryżowego

Pomógł: 9 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2296
 #140  Wysłany: 2009-10-19, 22:18   

tak sobie czytam ten wątek i miałem coś mądrego napisać, ale kubama napisał za mnie



kubama napisał:
Osobiście unikam kupowania na kredyt wszystkiego oprócz mieszkań bo dobrze wiem z autopsji jak drogie i niebezpieczne są kredytu krótkoterminowe -




dodam, że mieszkanie mieć trzeba, całej reszty nie (oczywiście pomijając żarcie itd., no ale tu kredytu raczej nie potrzeba). Dlatego całą resztę kupuję, jak mnie stać, jak nie to nie. Spokojnie mógłbym kupić wymarzoną Omegę AT na kilka rat, ale tego nie robię w imię zasad (zresztą coś ostatnio mi ta omesia zaczęła przechodzić). Zresztą żona by zabiła - przecież ile par butów można za to kupić



a na marginesie - to pomimo bańki w ostatnim czasie najlepszy kredyt mieszkaniowy jest w USA - tam jak przestajesz spłacać, to bank zabiera chatę, ale to wszystko, od reszty majątku mu wara. Więc można wprawdzie stracić dom, ale człowiek zaczyna na czysto. A u nas komornik zlicytuje, to nie starcza, więc nie ma mieszkania i jeszcze długi zostają
 
 
eye_lip
Gość
 #141  Wysłany: 2009-10-20, 18:57   

Daajnerku kochany, no co ja poradzę, że wpadam co parę dni - przynajmniej czytam regulamin :*



Czyli rozumiem, że te podróbki które były wcześniej zamieszczone zostają, tak samo jak dział?



btw - od 16? z czego to wynika?
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #142  Wysłany: 2009-10-20, 19:09   

eye_lip napisał:
Daajnerku kochany, no co ja poradzę, że wpadam co parę dni - przynajmniej czytam regulamin :*



Czyli rozumiem, że te podróbki które były wcześniej zamieszczone zostają, tak samo jak dział?



btw - od 16? z czego to wynika?




Na razie z luźnej interpretacji. Mamy też z tym niejaki zgryz jak widzisz, bo rozumiem że pytasz jako właściciel GMT i kolega :wink: ? W zasadzie mogli byśmy kompletnie niczego nie robić, i czekać aż ktoś nas o to ładnie poprosi pokazując obowiązujące w Polsce podstawy prawne. Ale wyszliśmy trochę przed szereg i koledzy sami postanowili uszanować literę prawa, choćby i brytyjskiego ...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #143  Wysłany: 2009-10-20, 19:12   

Ano rozumiem, że wpadasz rzadko, dlatego skierowałem do odpowiedniego wątku. :wink:

16 stąd, że od tego dnia wiemy o tej sprawie.



Prawo nie działa wstecz, więc zdjęcia MM zamieszczone do tego momentu zostaną. Zresztą tak jak pisałem - zdjęć MM w dziale o homarach jest mniejszość.



Dział zostanie, bo traktuje ogólnie o homarach Pama, a tytuł działu zostanie zmieniony - dziękuję za zwrócenie uwagi. :wink:
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #144  Wysłany: 2009-10-20, 19:16   

Filip słuszne pytanie zadał. Moim zdaniem jak się powiedziało D to trzeba też powiedzieć G. Nie lubię stać w rozkroku. Dziś będę radykałem. Mam destrukcyjny nastrój kurde.



Moja propozycja (jako posiadacza dwóch podróbek Panerai):

1. Wywalić wszystkie zdjęcia MM. Ja zaraz dokonam autocenzury na swoich dwóch wątkach i przeczeszę foty nadgarstkowe. Całe szczęście, że nie jestem taki straszny spamer to mi sie do Wigilii nie zejdzie. :wink:

2. Pozostałości działu MM przenieść "do wszystkie inne chińczyki" bo są tam przecież homary, które nie zawierają zastrzeżonego znaku towarowego, a sam dzieł usunąć.



Ustawianie cezury na 16.10.2009 jest dość sztuczne. Albo rybka albo pipka :wink:
 
 
eye_lip
Gość
 #145  Wysłany: 2009-10-20, 19:17   

Blaz napisał:
Prawo nie działa wstecz, więc zdjęcia MM zamieszczone do tego momentu zostaną. Zresztą tak jak pisałem - zdjęć MM w dziale o homarach jest mniejszość.
Blaz, poczepiam się trcohę, bo wiem, że jesteś zwolennikiem takiej retoryki :wink: Skoro piszesz o prawie - więc 16.10 nastały jakieś podstawy prawne, których wcześniej nie było? No bo, że tak powiem podstawy prawne istnieją od dawien dawna according to WUS :wink: Alamo - pytam jako kolega forumowicz
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #146  Wysłany: 2009-10-20, 19:21   

Filip, na dobrą sprawę my oficjalnie nic nie wiemy, a zamknięcie sprawy MM wynika tylko i wyłącznie z naszej dobrej woli. :wink: Nikt nas nie powiadamiał, policja czy sąd angielski, hiszpański czy polski nie wysłał do nas oficjalnego pisma, że Maryna jest be. Przyjęliśmy więc, że od dnia, w którym na naszym forum poruszono temat tego wyroku, dla dobra sprawy MM jest u nas na cenzurowanym. Moglibyśmy powiedzieć, że od godziny 23.15 2 listopada 2012 roku, ale staramy się planować w rozsądnych terminach. :wink:



Kuba, nie bądź taki inkwizytor. :wink:

Sprawa jest wyjaśniona. Przyjęliśmy taką, a nie inną politykę tej sprawy. Zresztą na wus to co? Wszystko kasują? Trochę rozsądku poproszę. :wink:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #147  Wysłany: 2009-10-20, 19:25   

zbyszke napisał:
He, he, bo tez i bylo po czym pojezdzic.



Ja az tak bardzo sie w Paneraiach nie orientuje (nie mam potrzeby), ale jak czesc z Was wie, jestem fanem Rolexa. Jeden z lepszych dowcipow, jaki udalo mi sie NIECHCACY popelnic, byl taki, jak to na kizimizi ktos wkleil fote tego pierwszego Paneraia (Radiomira?), bez zadnych napisow na tarczy, a ja w prostocie ducha (naprawde!) napisalem komentarz w stylu: "nawet ciekawy zegarek, to chyba jakis stary Rolex?" :P .

Druga firma a wlasciwie grupa firm, ktorych nie trawie to wspolczesne zegarki z Glashutte i okolic. Ci tez nadrabiaja braki w historii...




Zbyszke - bo też jadą bez litości na "marce" tej niewielkiej mieściny ...

Opowiadałem o tym na GMT - w zeszłym tygodniu oglądałem u sieciowego jubilera w Berlinie "Dośtam und Sohne" z Glashuette, które na 90% bazowało na zmodyfikowanym SB18 - ogólnie mechanizm róznił się wycięciami w mostku by uwidocznić koła naciągowe - SB18 ma pełen mostek 3/4. Oraz zdobieniami w tym sensie, że na widocznych już kołach naciągu był szlif ślimakowy...

Swoja drogą, musze się bliżej przyjrzeć niemieckim przepisom "made in Germany" - zdecydowanie DUŻO takich chińsko-niemieckich przedsięwzięć jest pod pełną galą banderową prezentowana z dumnym "Made in Germany" ... Triasy, Piloty ...
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #148  Wysłany: 2009-10-20, 19:34   

Blaz napisał:
Kuba, nie bądź taki inkwizytor. :wink:
Blaz pozwól mi być raz na jakiś czas jak Antek Maciarewicz. Na co dzień będę czarujący jak Agent Tomek. Poczyniłem już spustoszenie. :D
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #149  Wysłany: 2009-10-20, 19:41   

eye_lip napisał:


Alamo - pytam jako kolega forumowicz




Wszystkich biorę na świadków, że mój stosunek do MM od początku był znany, i raczej nie pozytywny. Więc mnie ten problem de facto nie dotyczy, a nawet cieszy :)

Osobiście dział o MM by zostawił, ale faktycznie przemianował. Może "Dziadkowe Rolexy" :wink: :twisted: ...?

Ewentualność kasacji postów/zdjęć przez kolegów pozostawiłbym wolnej woli autorów, chyba że dostaniemy na to oficjalne stanowisko poparte prawną legitymacją. W wątkach czy tytułach w zasadzie nie pojawia się zastrzeżona nazwa.
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #150  Wysłany: 2009-10-20, 20:33   

ja bym zamienil tytul dzialu na np "Homary", nie kasowal ale postaral sie nie zamieszczec "homarow z wiadomą nazwą"... :wink:



Kurna - Monty Python mi sie przypomina - "to słowo"...:wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum