koniec z azjatycką Mariną M. na WUS - przynajmniej formalnie
Odpowiedz do tematu

:
Spinneros po raz kolejny dzisiaj przesadziłeś, sam osobiście Ci powiedziałem w rozmowie iż Rosyjskich zegarków kupuję teraz znacznie mniej niż kiedyś z dwóch powodów, po pierwsze od dłuższego czasu nie wypuścili takiej nowości której bym bardzo pragnął ( poza ekranoplanem który bardzo mi się podobał, ale nie aż tak bardzo żeby wydać na niego prawie 1800 zł, no i miał wadę był za duży), po drugie z powodów także jak raczyłeś zauważyć materialnych, mało który zegarek Rosyjski można teraz kupić w cenie 1k lub poniżej. Do niedawna za np zegarek z VE trzeba było zapłacić około 500 zł, obecne ceny to w granicach 900 zł lub więcej. Ja po prostu uważam że te zegarki są na dzień dzisiejszy za drogie ( kłania się moja praktycznie żelazna zasada max 1k za zegarek.

Zegarki Chińskie kupuję nie tylko dlatego że są tanie, ale również dlatego że są w miarę dobrej jakości.

I dlatego jakoś będziesz musiał mi wybaczyć że płacę za nie dokładnie tyle samo co Ty, chociaż za No_name zapłaciłem znacznie więcej, bo na poziomie Vodolaza z przed kilku miesięcy.

Nie wiem w sumie o Ci chodzi, czyżby "paski" spowodowały że masz taki negatywny stosunek do moich zegarków, ja Tobie nie proponuję zakupu pseudo zegarków z egzotycznych krajów przeznaczonych dla bazarowych klientów, tak nisko mnie cenisz ?

Edit

No dobra dzisiaj to Twój dzień, wybaczam Ci, już mi przeszło ale laxigen :wink: do następnej kawy na bank dostaniesz :lol: :lol: :lol:

:
Ja nie wiem czy ja naprawde tak zle, niezrozumiale pisze?



Otóż SZYDZĘ (vel DWORUJĘ) sobie, że znalazłeś idealną dla Ciebie rzecz - za cene ruskiego (który dawał Ci dobry stosunek jakosci do ceny) mozesz teraz kupic chinczyka (który przy wystarczajacej dla Ciebie jakosci jest 3 do 4 razy tanszy jak nie wiecej od ruskiego) i zastanawiam sie, ze jest szansa, ze bedziesz mogl za dana kase kupic zegarki odpowiadajace Ci jakosciowa ale jeszcze tansze - stand pytająco podałem Witnam i Indie bo nic innego mi nie porzychodzi na mysl...



Sorry - nie umiem prościej i mniej zawile - może jestem dziwny;-)



Pzdr

Spinner

Blaz
[Usunięty]
:
kubama napisał:
ALAMO napisał:
Myślę że trochę nieporozumienia budzi użycie sowa "na kredyt". Ja na przykład używam go jako określenia sytuacji, gdy kupuje sie zegarek na który cię NIE STAĆ.
No to się rozumiemy. :wink:
Ja również w dokładnie tego słowa znaczeniu używam pojęcia "na kredyt". :wink:

:
Spinner napisał:


Sorry - nie umiem prościej i mniej zawile - może jestem dziwny;-)



Pzdr

Spinner




Po laxigenie się nauczysz :lol: :wink: :wink:

:
Spinnerosie, O.K. ja na 100 % mam dzisiaj zły dzień, i uwierz mi nie zrozumiałem, ale Twoje "pokrętne " :wink: tłumaczenie przyjmuję z dobrą monetę, co nie zmienia faktu żeś "złośliwiec i malkontent" :lol: :lol: :lol:



Blazosie :wink: moje rozumowanie "kredytu na zegarek" także zalicza sie do tej kategorii

:
Skoro nawet Szwedo mnie nie rozumie to pozostaje upic się...:P



Pzdr

Spinner



P.S. A 'propos Poznania i zajęć czytelniczych - czytamy tam nowelki czy poważne powieści?

:
Spinner napisał:
Skoro nawet Szwedo mnie nie rozumie to pozostaje upic się...:P



Pzdr

Spinner



P.S. A 'propos Poznania i zajęć czytelniczych - czytamy tam nowelki czy poważne powieści?




Ja tam lubie poważną literaturę ... :lol:

A na kakij słuczaj spraszywajesz :twisted: ?

A tak wogóle, to czy ty aby, dostojny jubilacie, nie powinieneś tak trochę choć po węgiersku już gadać ..? No w sumie gadałeś przez cały dzień, ale ... :wink: :wink:

:
Dzisiaj możesz :wink: :lol: :lol: :lol:

:
Zaraz siadam do raportów, zajmie mi to sporą częśc nocy - mega niefart... :twisted:



Wasze dalsze uwagi pozwolicie, że przemilczę bo obawiam sie ze dostałbym bana... :twisted: :lol:



Pzdr

Spinner

:
Spinner napisał:


Wasze dalsze uwagi pozwolicie, że przemilczę bo obawiam sie ze dostałbym bana... :twisted: :lol:



Pzdr

Spinner




Nie prowokuj, nie prowokuj ... :lol: 8) :wink: :wink:

:
Wystarczającą "karą" dla Spinnera, będą te raporty, lepszej nie trzeba, to się nazywa wychowanie przez pracę. :lol: :lol: :wink:

:
ALAMO napisał:
Spinner napisał:


Wasze dalsze uwagi pozwolicie, że przemilczę bo obawiam sie ze dostałbym bana... :twisted: :lol:



Pzdr

Spinner




Nie prowokuj, nie prowokuj ... :lol: 8) :wink: :wink:




Eee tam bana, ze 3 laxigeny na raz :wink:

Swoją drogą temat laxigenu na tym forum jest naprawdę rozbrajający :D

:
Nie boje sie laxigenu bo teraz to juz mnie Sylwek nie zaprosi:-P Zresztę póki trwa fascynacja rózami to ja "nie mam czasu":)))



Pzdr

Spinner

:
Karol Kłósek napisał:
ALAMO napisał:
Spinner napisał:


Wasze dalsze uwagi pozwolicie, że przemilczę bo obawiam sie ze dostałbym bana... :twisted: :lol:



Pzdr

Spinner




Nie prowokuj, nie prowokuj ... :lol: 8) :wink: :wink:




Eee tam bana, ze 3 laxigeny na raz :wink:

Swoją drogą temat laxigenu na tym forum jest naprawdę rozbrajający :D




Ja bym powiedział, że jest, khmmm..., rozluźniający :lol: :P

:
Zaraz mi sie przypomina "Głupi i głupszy":P

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.