Poprzedni temat «» Następny temat
Dokąd zmierza KiZiMiZi ...?
Autor Wiadomość
Swissmaker 
Ojciec Założyciel


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 541
Skąd: Wrocław
 #46  Wysłany: 2009-08-06, 00:11   

Każdy chyba ma jakiegoś Swissowego kwarca :D Jeszcze raz Zdrowie i oraz Wielkie Podziękowania za pozytywne przyjęcie tegoż Forum :D
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #47  Wysłany: 2009-08-06, 00:14   

ja swojego nigdy nie rozbierałem ale napewno jakies cudo tam siedzi
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #48  Wysłany: 2009-08-06, 13:32   

no zaglądam na kzmziz

i userów cały rój

a postów TYLKO jedna strona,

składki juz opracowali

a i jeden z naszych walczy jeszcze ]

tylko nie wiem po co i o co,

to z góry skazane na porache...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #49  Wysłany: 2009-08-06, 13:37   

Właśnie jakoś mnie dziwi ten nagły zastój w postach od wczoraj... Urlopami tego do końca nie można wytłumaczyć. :wink:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #50  Wysłany: 2009-08-06, 13:54   

Bo jak nas zabrakło to nie ma kto pisać, tylko ja jeszcze robię frekfencję :wink: , a co do walki to ja już nie walczę , załozyłem ten temat i jakoś sumienie mi nie pozwala go zostawić, ale zastanawiam się czy go nie zamknąć, zobaczymy czy ktoś odważy się załozyć nowy. Mam nieodparte wrażenie że ten Sea_Gull pojawił sie tam w sposób nieprzypadkowy, być może się mylę i krzywdzę niewinnego człowieka który go wystawił, (jeżeli tak to wybacz- Szeryf), ale w miarę wysoki numer, 22 posty, coś nie ten teges :P
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #51  Wysłany: 2009-08-06, 14:06   

Nie jesteście panowie lekko skacowani po wczorajszym opijaniu forum? :wink:

Ja uczestniczyć nie mogłem niestety, a i z udzielaniem słabiej bo mimo że wakacje i urlop w przyszłym tygodniu się kroi, to jakoś obowiązków więcej ostatnio :/



Na marginesie to może lepiej odciąć się od tematu Kizimizi i ew. domysłami dzielić się na PM, ew. podczas spotkań towarzyskich "w gronie", bo mimo wszystko nie są one poparte niepodważalnymi dowodami, a jedynie domysłami(nie mówię, że bezpodstawnymi). Poza tym mamy czegośmy chcieli- nowe forum, platformę do swobodnej dyskusji i wymiany pogladów, zdjęć, osądów, nikt nam nosa w to nie wsadza i paluchem moderatorskim nie grzebie. Tak więc może warto skończyć domysły, zamknąć temat(oczywiście nie dosłownie) i cieszyć się swobodą. Naprawdę łatwo sobie nerwy w ten sposób popsuć(ja jak tylko czytam to mi się psują więc pisać nie próbuję, choć własne, niepoprawne przemyślenia mam).

Nie chłostajcie, poddajcie osądowi jedynie to co napisałem, bom człek spokojny i czasami jedynie nerwy mi puszczają :wink:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #52  Wysłany: 2009-08-06, 14:25   

Masz rację, co zresztą sam napisałem. Po pierwsze: znając chwyty poniżej pasa, które nam serwowano, to to, co piszemy publicznie, będzie użyte przeciwko nam. Po drugie i chyba ważniejsze - w przeciwieństwie do takiej samej dyskusji na GMT, która się odbyła rok temu, my odpowiedź znamy. Wiemy dokąd zmierza KMZiZ. Chodzi raczej o refleksję nad tym jakimi metodami do tego zmierza...

Zresztą dyskusja nad tym zakończyła się szybciutko, bo w sumie przeżywamy deja vu i nie ma sensu pisać dwa razy tego samego. :D
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #53  Wysłany: 2009-08-06, 14:28   

Ja i tak na jakieś dwa tygodnie "zawieszam" swoją frekfencję na wszystkich forach, idę jutro na urlop, w niedzielę wyjadę i postanowiłem nie zabierać komputera, więc odpoczniecie od starego marudy przez jakiś czas :wink:
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #54  Wysłany: 2009-08-06, 14:43   

Również wyjeżdżam w niedzielę :wink: A dokąd wyruszasz sszwedo? Jeśli to nie tajemnica oczywiście :wink:

I również kompa ze sobą nie biorę, choć wifi podobno na pokojach jest. Trochę trzeba sobie dać oddechu :wink:

Miłego wypoczynku zatem!



ps. i absolutnie nie bierz czegokolwiek do siebie sszwedo- pisałem po prostu, że warto zakończyć dla spokoju własnego sumienia. Słowa kierowałem do wszystkich "uczestników", również do siebie, choć ostatnio już tylko biernie się przyglądałem dyskusji. Nie widzę sensu w dalszym roztrząsaniu problemu. Każdy sprawę zna z nieco innej, bardziej lub mniej zbliżonej perspektywy i nikt chyba nie mysli że sprawę można w jakiś sensowany sposób zakończyć. Nota bene- Twoje posty sszwedo zawsze czytam z przyjemnością, bo uważam je za głos człowieka opanowanego i nie zauważam w nich ani krzty jadu.
 
 
tarant
Starszy Kulis


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 86
Skąd: Wrocław
 #55  Wysłany: 2009-08-06, 14:44   

No i Bogu dzięki....ŻE TYLKO NA DWA TYGODNIE..

Udanych wakacji.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #56  Wysłany: 2009-08-06, 15:03   

Ja dla małego testu nie pisałem za wiele na kmziz i widze że marny ich los bez nas - nic sie nie dzieje w dobrym tego słowa znaczeniu. Kłócić nie ma sie po co argumenty mówią za siebie , wiec po opublikowaniu regulaminu czułem nadal sie czuje jak Don Kichot co to walczy z wiatrakami. Przeglądam na kizi posty na temat seiko i rusków imho ciekawi ludzie to i tematy ciekawe.
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #57  Wysłany: 2009-08-06, 15:45   

Jadę nad piękny nasz Bałtyk do Niechorza, a do siebie specjalnie sobie nic nie biorę, moje ostanie wypowiedzi w temacie Chińskim na Kizizmizi były jednymi z ostatnich i nie mam zamiaru więcej "kopać się z koniem".
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #58  Wysłany: 2009-08-06, 15:50   

A już myślałem, że będzie okazja na napicie się wspólnie piva gdzieś na północy :wink: Również wybieram się nad nasz piękny Bałtyk, ale do Chłapowa(okolice Władysławowa) :wink:
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #59  Wysłany: 2009-08-06, 15:55   

No to we trzech jedziemy w 3 różne miejsca.

Ja w okolice Krynicy Morskiej, jutro o 5 rano :/
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #60  Wysłany: 2009-08-06, 15:58   

Ja z niedzieli na poniedziałek, wyjazd koło 2.00/3.00 nad ranem coby jeszcze trochę dnia złapać, bo ode mnie do punktu docelowego prawie 650km :/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum