Wostok gajowego :)
Odpowiedz do tematu

: Wostok gajowego :)
Dlaczego Wostok gajowego? - ano tak go kiedyś nazwano na allegro i mi się spodobało! Model ten jest jeszcze sławny z tego że nasz kolega Red ładnie go zmodował dodając centralny sekundnik :lol: i opatrzył stosownym opisem :P



a oto wostoczek:







i jeszcze plecki i serduszko:





Jest to jeden z ciekawszych modeli wostoka a to przez zastosowanie dwóch nietypowych dla tej marki rozwiązań - koronki na godz. 2 i sekundnika na godz. 9.

Choć wostok stosował podobne rozwiązania tzn. małą sekundę ale na godz. 6, także zdarzało się umieszczać koronkę w innym miejscu niż na 3 (kiedyś pokazywałem wostoka z koronką na 4) to nigdy na raz!

Model ten ma jeszcze wersję z białą tarczą niestety nigdy nie udało mi się go upolować!



i jeszcze wymiary:

śr. 37mm, z koronką 40mm, grubość 11mm, uszy 18mm

Ostatnio zmieniony przez kadarius 2011-01-21, 23:35, w całości zmieniany 2 razy
:
Jeden z moich ulubionych wostoków.

Aż boli, że jeszcze nie mam :(

:
Dawno temu na allegro byly za kilkanascie zlociszy , dziwne ale malo kto sie nimi interesowal.

:
W ramach uzupełnienia biały brat


:
Oraz garniturowa wersja :



http://www.fotosik.pl

:
Alamo Twoja garniturowa wersja to może być co najwyżej wnuczek gajowego :)



Rudolf z tymi zegarkami to jest dziwna sprawa - czasami nikt ich nie chce za 20 zł a czasami sprzedają się po 180. Allegro jest nieprzewidywalne!



Wahin to ten dokładnie - raz go nawet wygrałem na aukcji ale ze względu na jakieś problemy z logowaniem powtórzyli wszystkie aukcje z ostatnich 24h a ja nie zauważyłem i mnie podbili o 1 zł :(

:
Ja mam pecha nie mogę go nigdzie trafić :(



Edit:

Wostok Alamo to noworosyjski prawnuk :wink: ociekający blichtrem :P

:
Widziałem kiedyś na allegro i myślałem czy licytować no i dupa nie zalicytowałem, ale leszcz ze mnie :?

:
A ja jakoś nie przepadam za tym modelem, jak dla mnie taki jakiś niedorobiony jest, mało symetryczny :wink:

:
Najgorsze ze allegro jest wykladnikiem cen w komisach a nawet na bazarkach.

Ktos palnie 180 ktos to sie nie zna zaplaci tyle a potem to juz lawina.

U mnie na bazarku powinni niektorym :) odciac net , ostatnio pytam goscia ile komandir uzywany

(taki zwykly bazarkowy kolorowy) a gosc do mnie ze 150 , ja juz wiem skad on ta cene mial

Zgadzam sie Allego jest nieprzewidywalne zupelnie

:
svedos napisał:
A ja jakoś nie przepadam za tym modelem, jak dla mnie taki jakiś niedorobiony jest, mało symetryczny :wink:




to jest jego zaleta! jak wyślesz pocztą to nie przepadnie gdzieś w ZG :P :lol: :P

:
Nietypowość jego zaletą jest i basta :)

Blaz
[Usunięty]
:
Dokładnie Wahin, dokładnie! :wink:

:
Świetny ten Wostok :D Pasek dobrany rewelacyjnie, coś jak w mojej zniewieściałej Pobiedzie :P

:
...ta mikrosekunda tak na siłę doklejona, bez niej byłby lepszy jak dla mnie

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.