Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie przed zakupem
Autor Wiadomość
Wozu
[Usunięty]

 #91  Wysłany: 2010-03-17, 16:30   

Ja od Jacksona to trwało 10 dni ;) dziś mi wysłał numer przesyłki mojego parniego co mu wysłałem z powrotem do zamiany więc zobaczymy kiedy przyjdzie;) oczywiście nie omieszkam przedstawić szanownemu gronu nowego/starego nabytku :D
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #92  Wysłany: 2010-03-18, 21:36   

Spinner napisał/a:
TomekR napisał/a:
To może poproszę o informacje, co takiego widzicie w tym kształcie koperty :?:


Hmmm... na poczatku baaaaardzo mi się nie podobały te zegarki... Potem pomacałem Vodołaza i pierwszego Homara - pierwsze co sie narzuciło to bdb współpraca z moim nadgarstkiem mimo (papierowo) b.duzego rozmiaru... :grin:

I tu jest pies pogrzebany - koperta rozplanowana jest na "bazie kwadratu" i mimo duzych wymiarów "lug to lug" ma chyba ciut mniejszy niz mój Fortis B-42 majacy 42mm... Uszy sa krótkie, cała "wielkość zegarka" idzie na boki (sorki za te durne okreslenia) i ludzie, którzy maja mały nadgarstek sa zaskoczeni jak założa koperte od Luminora 44mm... To chyba najmniejszy zegarek (jesli chodzi o wymiar LTL) gdzie rozmiar paska to 24mm... :wink:

Jestem dość duzy ale nadgarstek mam mizerny... Pasuja mi (w mojej obecnej wizji:-P) spore zegarki, proste, z dużą czytelnościa - stad ulubiony Fortis czy Sumo... "PAMy" sa własnie takie - jeden z idealnych zegarków dla mnie na codzien czyli spory, prosty, czytelny i z dużą wodoszczelnościa... Pewnie z Omesią PO czy Breitlingiem SO czułbym sie takze nieżle.. :razz:


Pozdrówka :mrgreen:


Właśnie, właśnie. Szukałem zegarka o najmniejszej długości od ucha do ucha i o szerokości paska 24mm. Padło na Maryśkę. :mrgreen: Kupiłem, leci do mnie. Wydałem 300 zł. Więcej bym nie wydał. Ani za OP, ani za Maryśkę. :twisted:
 
 
wilbury 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 3 razy
Wiek: 54
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1828
Skąd: Noworadomsk
 #93  Wysłany: 2010-03-18, 21:50   

Właśnie dostałem maila treści następującej:
Cytat:
OK,friend:

I will deliver as soon as possible,
Please waiting,

Best Regards,
Wen Ping

Czy słusznie się domyślam, że teraz mam już tylko czekać?
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #94  Wysłany: 2010-03-18, 21:55   

Luminor 44mm ma "lug to lug" ok 53mm, kumpel ma dosc unikatowy zegarek zacnej, male, niemieckiej manufaktury i przy LTL 49mm, srednicy 42,5mm także ma paski 24mm.... Pewnie by Ci pasowal tylko koło 2,5-3kzł trzeba dac min za coś takiego...

Link
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #95  Wysłany: 2010-03-19, 09:47   

wilbury napisał/a:
Właśnie dostałem maila treści następującej:
Cytat:
OK,friend:

I will deliver as soon as possible,
Please waiting,

Best Regards,
Wen Ping

Czy słusznie się domyślam, że teraz mam już tylko czekać?


Taaa, czekać cierpliwie :lol:
 
 
wilbury 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 3 razy
Wiek: 54
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1828
Skąd: Noworadomsk
 #96  Wysłany: 2010-03-19, 10:00   

Najbardziej mnie denerwuje to "cierpliwie" bo bym już chciał tera zara! Ale nic to, dam radę.
Będę miał czas, coby sobie następnego wybrać, albo pasek do tego co przyjdzie. A tak w ogóle to można gdzieś trafić jakiego fajnego damskiego chińczyka? Najlepszy by był duży damski.
_________________
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #97  Wysłany: 2010-03-19, 10:16   

Czekam już dwa tygodnie na przesyłkę z Singapuru :lol: . Doczekasz się, nawet zdążysz zapomnieć, że coś kupiłeś.
 
 
pisar 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 10 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 6259
Skąd: 666
 #98  Wysłany: 2010-03-19, 10:22   

wilbury napisał/a:
Najbardziej mnie denerwuje to "cierpliwie" bo bym już chciał tera zara! Ale nic to, dam radę.
Będę miał czas, coby sobie następnego wybrać, albo pasek do tego co przyjdzie. A tak w ogóle to można gdzieś trafić jakiego fajnego damskiego chińczyka? Najlepszy by był duży damski.


Jest na to "cierpliwe" czekanie metoda...kupowac zegarek co tydzien lub co dwa = paczka co chwile i nie masz czasu sie zamartwiac czekaniami tylko rozkoszujesz sie nowymi nabytkami : )
_________________
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)

 
 
Wozu
[Usunięty]

 #99  Wysłany: 2010-03-19, 11:47   

pisar napisał/a:
Jest na to "cierpliwe" czekanie metoda...kupowac zegarek co tydzien lub co dwa = paczka co chwile i nie masz czasu sie zamartwiac czekaniami tylko rozkoszujesz sie nowymi nabytkami : )

Niestety ale to prawda :D najdłużej czeka się na pierwszą paczkę, później to człowiek jest zdziwiony, że już coś przyszło tak szybko :D .
Ostatnio zmieniony przez Wozu 2010-03-19, 11:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wilbury 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 3 razy
Wiek: 54
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1828
Skąd: Noworadomsk
 #100  Wysłany: 2010-03-19, 12:06   

Chętnie bym sobie tak kupował, niestety z "przyczyn ekonomicznych dotyczących zakładu pracy" nie wydolę. Ale będę się starał.
_________________
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #101  Wysłany: 2010-03-19, 16:24   

wilbury napisał/a:
Chętnie bym sobie tak kupował, niestety z "przyczyn ekonomicznych dotyczących zakładu pracy" nie wydolę. Ale będę się starał.

Nie jestem maniakiem zakupów, również nie cierpię z nadmiaru kasy, i niekoniecznie trzeba co tydzień nowego parnisa kupować :D . Polecam (pomimo krytycznych głosów innych niektórych kumotrów) zakup niskobudżetowych kilku zegarków zakup zegarka rzędu 10$ mnie sprawił wiele radości i jego jakość jest mniej więcej równa zegarkom na na naszym alledrogo za 80-120 zł. Kupiłem dwa czy trzy a czwarty w drodze ;) .
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #102  Wysłany: 2010-03-19, 19:13   

wozignuj napisał/a:
Nie jestem maniakiem zakupów, również nie cierpię z nadmiaru kasy, i niekoniecznie trzeba co tydzień nowego parnisa kupować . Polecam (pomimo krytycznych głosów innych niektórych kumotrów) zakup niskobudżetowych kilku zegarków zakup zegarka rzędu 10$ mnie sprawił wiele radości i jego jakość jest mniej więcej równa zegarkom na na naszym alledrogo za 80-120 zł. Kupiłem dwa czy trzy a czwarty w drodze .


Czemu krytycznych? Grunt że "bedziepanzadowolony"!
Róznicę jakości Goera czy Winnera widać gołym okiem, co nie zmienia fakt że mój Goer chodzi jak głupi z dokładnością parnisową (+2s/4 dni!), werk jest paskudny ale spełnia swoją funkcję, i pewnie będzie chodził do konca świata +1D ;) ... Owszem, nie wpadłbym żeby go założyć na "biznes rewju" jak to się ładnie u mnie teraz mówi - ale w weekend czemu nie!
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #103  Wysłany: 2010-03-20, 20:52   

ALAMO tak piszę bo miałem nie jakie doświadczenie w tym temacie co prawda trochę to była mała prowokacja ale jednak ;)
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=1818
I co ważne Twój głos w tym wątku był bardzo stonowany i obiektywny :D
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #104  Wysłany: 2010-03-22, 20:21   

To nie była prowokacja. U nas takie pojęcie nie istnieje. :wink: Jak ktoś coś ma to wykłada kawę na ławę. :grin:
 
 
Ghostdog 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3547
Skąd: Warszawa
 #105  Wysłany: 2010-03-22, 23:52   

Łotrowie zastanawiam się nad kupnem takiego Edoxa. Warto? Fajne to to jest? Co o nim myślicie? Czy może jednak coś innego?

200m/kwarc/guma

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum