Unitas 6497\8
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:


Ile sobie winszują za taki sikor?


Ceny podano:
Cytat:
price for International customers 1.000 Euro (NET)

price for customers within the EU 1.190 Euro (incl. 19% taxes)

+ 250 Euro (NET) for the swan neck + screw balance version

+ 250 Euro (NET) for the partial hand engraved version

+ 1.000 Euro (NET) for a complete hand engraved version

:mrgreen:

:
hand engrawed to rozumiem że rogiem krówki Milki skrobią za ten tałzen ojro :lol: ?

Blaz
[Usunięty]
:
Ty sobie nie żartuj! Wiesz jak teraz bardzo trudno znaleźć czystorasowy rogen krówken Milken?? :mrgreen: :mrgreen:

: Unitas 6497\8
Hej,

czy istnieje możliwość przerobienia zwykłego 6497 lub 6498 (z małą sekundą) na "centralną sekundę"?

Spotkaliście się z takimi przeróbkami? Czy są może dostępne podzespoły i opis?

Blaz
[Usunięty]
:
Tu masz przykład:
http://www.chinawatches.p...?t=2288&start=0
:grin:

:
W zasadzie istnieje taka możliwość, są takie modyfikacje, nie wiem czy fabryczne Ety, czy poszczególnych producentów, z pewnością STEINHART i Stowa taki model ma w ofercie.

http://www.steinhartwatch...1&Sel_ID=12#181

To jest w zasadzie prosta sprawa, wymaga jednak specjalistycznego oprzyrządowania i moim zdaniem w amatorskich warunkach nie do wykonania.


:
No właśnie widziałem takie werki u Tourby'ego i jeszcze gdzieś i zastanawiałem się czy nie istnieją takie "kity" pozwalające na wymianę elementów i zrobienie tego samemu.

Dzięki za odpowiedz.

:
Bedzie ciezko :/ mozesz zamowic w ETA , ale pewnie tanio to nie bedzie

:
Tourby sprzedaje na zatoce "zwykle" ETA za jakies 700 zl ... ciekawe po ile bedzie mial centralna sekunde :)

Blaz
[Usunięty]
:
Werk z centralną sekundą Tourby sprzedaje tylko na specjalne zamówienie i niechętnie. Ale jak już zdecyduje się sprzedać to słyszałem, że żąda 900 euro. :mrgreen:

:
Co prawda nie z centralną sekundą, ale jest na czym oko zawiesić... Panowie, cieszmy oczy :grin: Wpadły mi w oko jakiś czas temu, są piękne z każdej strony. Tylko dlaczego takie drogie? :shock: Ostatecznie Tourby zajmuje się tylko montażem, projektem i wykonaniem (chyba :???: ) tarcz. Ale produkt finalny jest, imo, śliczniusi. Marzy mi się kilka zegarków od tych "składaczy" :mrgreen:


:
Ehhhh, piękne.......werki :wink: :lol:

:
Szczególnie te sygnowane przez Lewisa Hamiltona ;)

Foch und Ch.
:
Właśnie t Hamiltony są świetne! To jakiś odzysk zapewne ?

Blaz
[Usunięty]
:
Tak, bardzo dużo werków Hamiltona jest na amerykańskim ebayu, ale ceny są... No amerykańskie są. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.