Pasek poszukiwany
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Wiesz co? Bo przypomniałem sobie, że musiałem do nich pisać o podanie mi wysyłki za sam pasek. Te 50 dolarów (choć ja miałem początkowo 30 dolarów) to była cena wysyłki za zegarek. Może napisz do nich w tej sprawie?

:
Już pozamiatane, kupiłem inne na Jebaju. Wczoraj na paski wydałem prawie 200zł i za zegarek zapłaciłem 25% ponad założony budżet. Jestem nędzarzem i nic nie kupuję przez najbliższy weekend :cry: . :sad: :wink: :mrgreen:

Blaz
[Usunięty]
:
To się nazywa uzależnienie. :mrgreen:

:
To choroba, idę na terapię ...

Blaz
[Usunięty]
:
Ja już jestem po niej, ale nie pomogła. :mrgreen:

:
A może szczera rozmowa z żoną? :wink: :lol: To by pomogło, na pewno by pomogło :twisted:

:
Tylko z czyją żoną, Tomek, z czyją ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
No raczej z moją, przecież nie Blaza :wink: :grin: . moja wyleczyłaby mnie z nałogu w pięciominutowej, krótkiej, aczkolwiek burzliwej, rozmowie. A raczej monologu, połączonym z pewnymi teatralnymi gestami typu pakowanie walizek :lol: :lol:

:
Grunt aby zegarów nie spakowała. Poza tym to luz ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Wozu
[Usunięty]
:
TomekR napisał/a:
No raczej z moją, przecież nie Blaza :wink: :grin: . moja wyleczyłaby mnie z nałogu w pięciominutowej, krótkiej, aczkolwiek burzliwej, rozmowie. A raczej monologu, połączonym z pewnymi teatralnymi gestami typu pakowanie walizek :lol: :lol:


Eee to co Ty Tomek z moją żoną mieszkasz :) w sumie mam tak samo na imię ;)

:
Wozu, bo wszystkie baby są takie same :grin: . Są, oczywiście, wyjątki od reguły. Np. Wiolka :lol: . I zaraz się sypną posty, jakie to wspaniałe, tolerancyjne i wyrozumiałe małżonki mają nasi kumotrzy :wink: :razz: :grin: . Tylko ciekawe, czy im SZCZERZE mówicie, ile kasy na zegarki wydajecie? Nie sądzę :wink: :lol:

Wozu
[Usunięty]
:
TomekR napisał/a:
Tylko ciekawe, czy im SZCZERZE mówicie, ile kasy na zegarki wydajecie? Nie sądzę :wink: :lol:

Dobrze prawisz Kumotrze nic dodać nic ująć :razz:

:
Mówimy, szczerze :-)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ja tam mówię swojej szczerze, lepiej żebyś nie wiedziała :razz: :wink: :lol: , tak będzie lepiej dla Ciebie.

:
Ja też mówię zawsze szczerze : no kupiłem za 1/2 jego wartości! :razz:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.