Zegarek na prawym nadgarstku
Odpowiedz do tematu

:
Szymon napisał/a:
Nie zauważyłes w nadgarstkowych że niektórzy koledzy z forum tez noszą na prawym?
Na przykład Dorian06 nosi na prawym i nikt go nie szykanuje (czasami ktoś powie żeby się fokał za tego TAGa, ale jakby nosił na lewym to byłoby to samo ;) )

Kto to wie hmmm ;)

Emre napisał/a:
tak się chciałem tylko upewnić, bo pamiętam, że w podstawówce kto nosił na prawej ten wolał męskie towarzystwo... :))

W podstawówce dziewczynki są pase :foch: :foch: :foch:

Pierwszy zegarek dostałem na komunię. I od razu wylądował na prawej ręce. Tak zostało do dzisiaj. Tylko przez kilka tygodni nosiłem na lewej w podstawówce, jak rękę miałem w gipsie.
Ostatnio na spocie miałem na dwóch rękach. Czułem się dramatycznie. Przez ten czas i tak sprawdzałem czas na prawej. I to nie prawda, że dlatego iż na niej był Tag a na lewej Łamaga. ;) :D :D :D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
chyba każdemu z nas się coś takiego trafia :)

najczęściej w Zgierzu, choć i lokalne spoty też tę modę kultywują pifko

ale poczułem się na tyle zmotywowany, że od jutra spróbuję przynajmniej co drugi dzień prawy nadgarstek zatrudnić, a co :D :D

pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
Ja noszę na prawej bo nadgarstek mam grubszy od lewego i zegarek lepiej leży, aczkolwiek czasami to przeszkadza bo jestem też prawo ręczny. Jak kupię coś do noszenia poniżej 42 mm to może spróbuje na lewej.

:
Właśnie testowo założyłem na prawą. Kurde, jakie dziwne uczucie. Myszą nie da się pracować, zapinka zaczepia. Bransę ledwo dopiąłem, ciasna się zrobiła, a na lewej ręce mam luzy.
Dziękuję, przekładam na lewą. cool

pozdrawiam
Narfas

:
Ja też ostatnio próbowałem na prawym ręku ale nawet godzinę mi ciężko odczytać. I chociaż śmaja jestem to i tak na lewym noszę. Tylko przez to mam więcej zarysowań na zapięciu jak po biurku rysuję ale zegarek jest do noszenia :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Od podstawówki na prawym, na lewym nie potrafię.

:
Ja miałem okres, gdzieś w szkole średniej, że zacząłem nosić na prawym nadgarstku. Dlaczego? Bo tak, pod prąd. I nawet się przyzwyczaiłem, jednak jako praworęczny, zegarek zaczął łapać szybko różne rysy, wgniecenia, po czym przeszedłem na noszenie zegarka na lewym nadgarstku. A na prawym nosiłem chyba ponad rok.

Time is meaningless, and yet it is all that exists.
:
Leworęczny.
Lewy nadgarstek.
G-shock.

:))

:
Od godziny. Ponoszę do nocy :)
Ale póki co strasznie niewygodnie. Od komunii zawsze nosiłem na lewym nadgarstku.


Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.