jakość pasków u Jacksona
Odpowiedz do tematu

:
W sumie wejdą i 26 mm.

:
Dzięki Kumotry za porcję jakże przyjaznej i cieszącej wiedzy.
Nie wiedziałem co mi się podoba :)

:
Fajny jest ten pasek Redy! Można go dostać gdzieś przez internet?

Ostatnio zmieniony przez GrzesB 2010-04-19, 22:46, w całości zmieniany 1 raz
:
www.massel.pl

Kolega kumotr Kadarius.
Jak mnie urobisz, to moje zasoby...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
No i tym Chinominorem przypomnieliście mi że muszę takiego popełnić kiedyś :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Dziękuję za namiary na stronę.

:
Taaak, ten Chinominor mnie co jakis czas "nurtuje" - trza bedzie popełnic kiedyś... :oops:

:
U mnie wszystkie (3) paski jakie miałem w marinach były do dupy. Tylko klamry sie nadają.

A jesli chodzi o nazewnictwo zegarków kształtem przypominających Luminora, tudziez Radiomira, to zamiast Chonominora i Chinomira (łatwo pomylic) proponuje nazwy odpowiednio: Lumimaryna i Radiomaryna :) Moim zdaniem wygodniejsze i przejrzystsze :)

maciek
[Usunięty]
:
bow napisał/a:
Świetny pasior do Chinominora - czyli 24mm - to Krzysiek Reda s23.
Stosunek jakość-cena jest nie do pobicia. Za trzy dyszki dostajesz kawał pacha z klamrą pre-v.


Niestety zdaje się, że tego modelu nie ma w szerokości 22mm. A naprawdę jest przezacny, przydał by mi się do ciągle będącego w drodze pilota. :neutral:

:
matyr napisał/a:
bow napisał/a:
Świetny pasior do Chinominora - czyli 24mm - to Krzysiek Reda s23.
Stosunek jakość-cena jest nie do pobicia. Za trzy dyszki dostajesz kawał pacha z klamrą pre-v.


Niestety zdaje się, że tego modelu nie ma w szerokości 22mm. A naprawdę jest przezacny, przydał by mi się do ciągle będącego w drodze pilota. :neutral:


Oj, gdyby był ten pasek w szerokości 22 mm, to by był pogromcą wielu pasków "zacniejszych marek".
Ale może kiedyś się doczekamy tej szerokości? Albo może zasugerować to producentowi?

Bawią się wszyscy?
maciek
[Usunięty]
:
Telekom napisał/a:
matyr napisał/a:
bow napisał/a:
Świetny pasior do Chinominora - czyli 24mm - to Krzysiek Reda s23.
Stosunek jakość-cena jest nie do pobicia. Za trzy dyszki dostajesz kawał pacha z klamrą pre-v.


Niestety zdaje się, że tego modelu nie ma w szerokości 22mm. A naprawdę jest przezacny, przydał by mi się do ciągle będącego w drodze pilota. :neutral:


Oj, gdyby był ten pasek w szerokości 22 mm, to by był pogromcą wielu pasków "zacniejszych marek".
Ale może kiedyś się doczekamy tej szerokości? Albo może zasugerować to producentowi?


dowiedziałem się właśnie u źródeł :mrgreen: , że taki pasek będzie w szerokosci 22mm!!! Dostępny w drugiej połowie maja. :mrgreen: Zamówiłem wstępnie 4 sztuki, ciekawe co mi odpiszą. :mrgreen:

:
Na Masselu zamawiałeś?
No, no, no... s23 w wydaniu 22mm. Toć to zmiażdży rynek pasków w naszym kraju :D
Promocje w Aparcie sięgną 90% :mrgreen:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Na Masselu zamawiałeś?
No, no, no... s23 w wydaniu 22mm. Toć to zmiażdży rynek pasków w naszym kraju :D
Promocje w Aparcie sięgną 90% :mrgreen:

No to Reda pozamiatał .... :lol: Wreszcie ...

maciek
[Usunięty]
:
bow napisał/a:
Na Masselu zamawiałeś?
No, no, no... s23 w wydaniu 22mm. Toć to zmiażdży rynek pasków w naszym kraju :D
Promocje w Aparcie sięgną 90% :mrgreen:


na masselu, właśnie dostałem maila.
Będą 3 kolory czarny, ciemny i jasny brąz. Mam się przypomnieć w ostatnim tygodniu maja z zamówieniem.
Sympatyczny pan obiecał, że będę jednym z pierwszych... :mrgreen:

:
Może ogarniemy zamówienie forumowe? :)
Ja bym chętnie się dołączył

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.