Nowe nabytki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Maciek nie ma co zapominać, tylko brać trzeba. no może nie na zatoce bo tam nie najtaniej a w sklepie u któregoś z majfrendów.
Fotki zrobię w sobotę bo fotograf ze mnie kiepski a jak dołożyć do tego brak dobrego oświetlenia to wychodzi, że lepiej pooglądać fotki w necie :)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
maciek, nie mam, ale wiele razy macałem i pewnie kiedyś tam będę miał ;)







Zdjęcia z sieci ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Maciek nie ma co zapominać, tylko brać trzeba. no może nie na zatoce bo tam nie najtaniej a w sklepie u któregoś z majfrendów.
Fotki zrobię w sobotę bo fotograf ze mnie kiepski a jak dołożyć do tego brak dobrego oświetlenia to wychodzi, że lepiej pooglądać fotki w necie :)

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
maciek
[Usunięty]
:
ale właśnie nie znalazłem ani u majfrianda, ani w necie fotki, na której ten granat jednoznacznie widać... Zrób coś w świetle dziennym i podeślij, co?

:
maciek, Panda ma taki odcień - połączenie granatu, z grafitem i wuj wie czym jeszcze. W zasadzie kolor zależny od światła. Ten jednokolorowy chyba jednak jest ciemniejszy - a może jednakowy? Nigdy nie macałem obu na raz.

[ Dodano: 2013-01-16, 20:59 ]
a tak btw. z Twoim ADHD Ty się zastanawiasz czy kupić? Kup i jak nie podejdzie to znajdziesz kilka osób na niego chętnych ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
maciek
[Usunięty]
:
Michał napisał/a:

a tak btw. z Twoim ADHD Ty się zastanawiasz czy kupić? Kup i jak nie podejdzie to znajdziesz kilka osób na niego chętnych ;)


Niestety moje konto chwilowo tego nie zniesie. :głową w mur: ;)

:
Ano to już ból.

Niby na tej pierwszej focie Tomksy'ego co wkleiłem widać ten granat... ale nie wiem na ile kolor robi samo zdjęcie.

Ostatnio zmieniony przez Michał 2013-01-16, 21:03, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
Cichy
[Usunięty]
:



Ostatnio zmieniony przez Cichy 2013-01-16, 21:13, w całości zmieniany 1 raz
maciek
[Usunięty]
:
Cichy napisał/a:
Obrazek


Tu już niby lepiej, ale szału nie ma... ;)

Garp
[Usunięty]
:
Uwaga, będzie wesoło ;) Chciałem wiosną kupić jakiegoś taniego plastika na gumie, kolorowego, na rower itp. I proszę, dziś zanabyłem takie cudo w Lidlu:

[img] Uploaded with ImageShack.us[/img]

:)

:
maciek napisał/a:
ale właśnie nie znalazłem ani u majfrianda, ani w necie fotki, na której ten granat jednoznacznie widać... Zrób coś w świetle dziennym i podeślij, co?


To jest granat dodatkowo potęgowany przez ten "antyrefleks" szkiełka, ale... jest też panda w kolorze szarym.

http://www.chinawatches.p...ghlight=#204497

Michał napisał/a:
a może jednakowy? Nigdy nie macałem obu na raz.


Nie jest jednakowy.





Ale jeśli ktoś nie wierzy zdjęciu to ja miałem przez chwilę trojaczki i potwierdzam, że się różnią ;) :)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2013-01-16, 21:10, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
maciek napisał/a:
szału nie ma


:facepalm:

a czegoś Ty się spodziewał? fajerwerków i trójwymiarowego koloru za 65 dolarów? :))

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
maciek
[Usunięty]
:
może se niebiesiego w przyszłym miesiącu kupię... hmmm

Cichy
[Usunięty]
:
Może to? :złośliwiec: Tu masz 100% granat


maciek
[Usunięty]
:
Cichy napisał/a:
Może to? :złośliwiec: Tu masz 100% granat

Obrazek


...eeee jakiś taki kuna metro. :))

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.