Z umiechem patrzysz na zegarek mniejszy niż 36mm...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

:
Machu napisał/a:
warto być wiernym własnym upodobaniom bez względu na modę


+1 :)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Narfas napisał/a:
rybak napisał/a:

He?

Komu "wygladaja"..?

Hu kerzzzz...? Obrazek


Zle sie czujesz, bo komus sie cos wydaja?
Serio? ;)


Mnie się wydaje - i to wystarczy. Fajne zegarki, ale w pudełku im lepiej.

Obrazek

pozdrawiam
Narfas


Jeżeli miałbym tylko niektóre swoje zegarki ( bo są niemodne ) trzymać w pudełku.... to wolałbym się ich pozbyć :mad: .

:
Ale rozchodzi się ciebie o wyjątkowo pudelkowy potencjał cool :D :złośliwiec: :?:

:
Może źle się wyraziłem :D , moje zegarki są do noszenia a nie do podziwiania w pudełku.
Chomik poluzuj kalesonki :)) .

Ostatnio zmieniony przez Jacobi 2012-12-19, 10:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Po przemyśleniach:
Carrera nie jest zegarkiem stworzonym w kanonie modny - jest zegarkiem męskim poszukującym optimum.
Nie chcę przynudzać, ale ilu z Was jak widzi przeszklony dekiel, w którym mechanizm sięga daleko od brzegów, jak czuć pustą przestrzeń pomiędzy mechanizmem a kopertą, to źle to wygląda, jakby ktoś kogoś robił w bambuko??????

Ostatnio zmieniony przez Mzeg 2012-12-19, 10:54, w całości zmieniany 1 raz
Blaz
[Usunięty]
:
Mzeg, nie chcę nic mówić, ale to zaczyna przypominać nerwicę natręctw...

Ty masz jakiś zegarek, z którego jesteś zadowolony? Ale tak szczerze?

:
Mzeg napisał/a:

Nie chcę przynudzać, ale ilu z Was jak widzi przeszklony dekiel, w którym mechanizm sięga daleko od brzegów, jak czuć pustą przestrzeń pomiędzy mechanizmem a kopertą, to źle to wygląda, jakby ktoś kogoś robił w bambuko??????


Przynudzasz, bo większość producentów dostosowuje średnicę przeszklenia dekla do rozmiaru mechanizmu :P .

Ostatnio zmieniony przez chomior 2012-12-19, 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
:
Cytat:
ZOSTALIŚCIE STROLLOWANI !!!


Chomior - wiadomo, ale, że to spamerskie forum to zawsze można sobie pogadać :)) :)

Ostatnio zmieniony przez Iks 2012-12-19, 11:17, w całości zmieniany 1 raz
YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Marudzita. Przynajmniej o zegarkach jest :p Ja rozterki Mzega rozumiem, mimo, że nie podzielam :)

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Maras68
[Usunięty]
:
Z uśmiechem patrze i noszę czasem i tyle w temacie :)
28 mm z kronką, proszszszę:


:
chomior napisał/a:
Mzeg napisał/a:

Nie chcę przynudzać, ale ilu z Was jak widzi przeszklony dekiel, w którym mechanizm sięga daleko od brzegów, jak czuć pustą przestrzeń pomiędzy mechanizmem a kopertą, to źle to wygląda, jakby ktoś kogoś robił w bambuko??????


Przynudzasz, bo większość producentów dostosowuje średnicę przeszklenia dekla do rozmiaru mechanizmu :P .


Trza pisać widzę precyzyjnie. Jak widzę małe przeszklone okienko w deklu to czuję pustkę pomiędzy kopertą i klnę że badziewnie to wygląda. Na przeszklony mechanizm to se patrze w Revue Thommen Streamline 2892-A2 34mm.

Blaz, pewnie że mam wiele zegarków z których jestem mniej lub bardziej zadowolony. Takie pokazałem (dotychczas max bill, seiko 5, seiko spirit). Pytanie o to czy jestem zadowolony w ogóle nie powinno się pojawić, bo wszyscy tu są mniej lub bardziej zadowoleni.

:
Mzeg napisał/a:
Po przemyśleniach:
Carrera nie jest zegarkiem stworzonym w kanonie modny - jest zegarkiem męskim poszukującym optimum.
Nie chcę przynudzać, ale ilu z Was jak widzi przeszklony dekiel, w którym mechanizm sięga daleko od brzegów, jak czuć pustą przestrzeń pomiędzy mechanizmem a kopertą, to źle to wygląda, jakby ktoś kogoś robił w bambuko??????


Mam takiego wielgachnego Parnisa Pilota gdzie bracia Chińczycy, nawet się nie wysilili i dali taki dekiel że pustkę widać jak na dłoni :)) .

:
Mzeg napisał/a:


Jak widzę małe przeszklone okienko w deklu to czuję pustkę pomiędzy kopertą i klnę że badziewnie to wygląda.



Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Blaz
[Usunięty]
:
Mzeg napisał/a:

Blaz, pewnie że mam wiele zegarków z których jestem mniej lub bardziej zadowolony. Takie pokazałem (dotychczas max bill, seiko 5, seiko spirit). Pytanie o to czy jestem zadowolony w ogóle nie powinno się pojawić, bo wszyscy tu są mniej lub bardziej zadowoleni.


Był tu taki co rysował kreski w Paincie, żeby udowodnić, że w jakimś zegarku indeksy są krzywo. Twoje rozterki sytuuję gdzieś niedaleko tego przypadku. :))

Jeśli cieszą Cię Twoje zegarki to po co (żeby nie użyć innego określenia) Cię interesują te, co są na innych nadgarstkach? Jeden może mieć kaprys, by nosić zegarek z jak najbardziej krzywo założoną lumą, a inny ma gdzieś, że oczko się odlepiło temu misiu, byle godzinowa pokazywała czas dokładnie. Ich zegarki, ich sprawa. Na szczęście minęły czasy, żeby obowiązywała jedna linia partyjna, a jeśli ktoś na władzę podniesie rękę (z zegarkiem) to rękę tą władza mu odrąbie. :))

:
Mzeg napisał/a:
... Jak widzę małe przeszklone okienko w deklu to czuję pustkę pomiędzy kopertą i klnę że badziewnie to wygląda. ...


I co mam biedny zrobić:

FORZA Robert!
RK WRT
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.