Moja galeria znowu ożyła
Odpowiedz do tematu

: Moja galeria znowu ożyła
Korzystając z dwu dni urlopu (co prawda spędzonego na załatwianiu spraw różnej natury w różnej natury instytucjach), postanowiłem wrócić do dokumentacji fotograficznej mojej kolekcji. Po próbach z kontem na Imageshack, postanowiłem postawić galerię na wcześniej używanej przeze mnie Picasie. Zaletą jest synchronizacja galerii z katalogiem poprzez program. Wadą (Imageshack miał podobnie) - brak możliwości tworzenia głębszej struktury katalogów, co czyni katalog główny nieco chaotycznym. Ale niech i tak będzie.

Na ten moment w galerii mam wszystkie zegarki, oprócz Poljotów (te dodam w sobotę, bo teraz już niestety nie będę miał czasu, by robić fotki w normalnym świetle).

Panowie, w Wasze ręce:

http://picasaweb.google.pl/CrayzeeUSSR

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Piękna galeryjka, jest na co popatrzeć

:
fajna galeryjka ale na żywo wyglądają lepiej :)

:
:D w tajemnicy powiem Wam, że w kilku przypadkach bardziej mi się podobają na zdjęciach, niż w rzeczywistości. Szkoda, że nie miałem czasu dopieścić zdjęć, tylko robiłem je hurtem.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Fajna kolekcja, bardzo przyjemnie się ogląda :)
Gratulacje.

:
No kolekcja całkiem konkretna :!: Bardzo chętnie coś bym jak to się mówi zajumał :lol: :) Gratulacje Samuraju :!:

:
Gratuluje pieknej kolekcji i pieknych zdjec !!!

:
Ruhla chrono :shock:

Super Podpis Bulwo
:
Co te komentarze takie miłe i słodkie :wink: Ja zgodnie z tradycją forumową hejtuję Cię Samuraju, za Twoją kolekcję :wink: , a jest na co popatrzeć, najbardziej zazdroszczę Ci olimpijskiego Wostoka.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
...trochę ich masz, zaintrygowały mnie pudełka :twisted: ;)




Ps. Stig - czy Twój podpis świadczy o Twojej profesji? Zaczynam się niepokoić :twisted:

auza
[Usunięty]
:
zazdraszczam, piekna kolekcja :shock:

:
fajnie, ładnie. A jeszcze poljoty... czekam :)

:
Maxio napisał/a:

Ps. Stig - czy Twój podpis świadczy o Twojej profesji? Zaczynam się niepokoić :twisted:


Kto wie, kto wie :twisted:

Super Podpis Bulwo
:
Super, jest na czym oko zawiesić. Lubię takie galerie :D

:
Wspaniała kolekcja jest czego zazdrościć

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.