Nowe nabytki ( okołozegarkowe )
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Nowe nabytki ( okołozegarkowe )
To lecimy dalej :)

:
Zamkli mi temat :evil: To tu też sobie przyspamuję - dwa takie od Pattiniego się kliknęły, pamiętam, że te paski były niezłe jakościowo, problematyczne były słabe klamerki i małe dziurki uniemożliwiające wymianę tychże. Właściciel widać czyta fora zegarkowe bo się ogarnęli :razz:




YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
maciek
[Usunięty]
:
najbardziej mnie wkurzało w pattinim, że siem mnie jakoś tak kleiły do ręki...

:
A ten brązowy to skąd? Bo w ofercie widniej tylko czarna wersja, a ja chciałem właśnie taką

:
Strzała napisał/a:
A ten brązowy to skąd? Bo w ofercie widniej tylko czarna wersja, a ja chciałem właśnie taką


Kurde, ja też. Właśnie zamówiłem 3 kolejne pachy od Pattiniego.

1) Zamiast tego brązowego dwunitowca wklejonego przez Iksa, a którego jakoś nie widzę w ofercie, wziąłem brązowego jednonitowca:


2) Poza tym, brązowa ryba:


3) ...no i czarnuch bez przeszyć, który będzie pasował do wszystkiego:



Mam też takie ło, założone na dziurbilona.

Bardzo go sobie chwalę, bo ze względu na skórę licową od wewnątrz zamiast futrówki da się go nosić w upały - trudno to przepocić. Maćkowi może się lepić, ale ja jestem zadowolony. :cool:

pozdrawiam
Narfas

:
Strzała napisał/a:
A ten brązowy to skąd? Bo w ofercie widniej tylko czarna wersja, a ja chciałem właśnie taką


Wyjaśniliśmy już przez PW, ale napiszę i tutaj, wygląda na to, że wszystkie wzory pasków można zamówić we wszystkich podstawowych dla nich odcieniach :razz: Ja zamówiłem po prostu wzór 66 w kolorze brązowym :razz: Dostałem maila zwrotnego z ceną więc chyba problemu nie będzie :wink:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Woytec60
[Usunięty]
:
Narfas napisał/a:


Kurde, ja też. Właśnie zamówiłem 3 kolejne pachy od Pattiniego.

1) Zamiast tego brązowego dwunitowca wklejonego przez Iksa, a którego jakoś nie widzę w ofercie, wziąłem brązowego jednonitowca:
Obrazek


Zamawiałeś może o szerokości 22 mm? Jaka cena?
Pytam, bo szukałem dziś tych z jednym nitem na aledrogo ale nie znalazłem, zamawiałeś bezpośrednio w sklepie?

:
Tak 22mm, napisałem po prostu maila z wyszczególnionymi modelami, cena 54zł/sztuka + ewentualna zmiana koloru szycie 14zł, wysyłka gratis :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Woytec60
[Usunięty]
:
Thx :smile:
Wszedłem na stronkę producenta, trzeba było od tego zacząć :roll:

:
Woytec60 napisał/a:
Narfas napisał/a:


Kurde, ja też. Właśnie zamówiłem 3 kolejne pachy od Pattiniego.

1) Zamiast tego brązowego dwunitowca wklejonego przez Iksa, a którego jakoś nie widzę w ofercie, wziąłem brązowego jednonitowca:
Obrazek


Zamawiałeś może o szerokości 22 mm? Jaka cena?
Pytam, bo szukałem dziś tych z jednym nitem na aledrogo ale nie znalazłem, zamawiałeś bezpośrednio w sklepie?


Bezpośrednio w sklepie, 22mm, cena taka jak na stronie - 49zł.
Nie mają teraz tego rozmiaru, zrobią mi na zamówienie bez zmiany ceny, ale w związku z tym realizacja się przedłuży do 7-10 dni roboczych.

pozdrawiam
Narfas

Woytec60
[Usunięty]
:
Narfas napisał/a:
...Nie mają teraz tego rozmiaru, zrobią mi na zamówienie bez zmiany ceny, ale w związku z tym realizacja się przedłuży do 7-10 dni roboczych.

pozdrawiam
Narfas


No to kiepsko.
Zamówię chyba coś innego.

:
a takie coś przyszło:



co prawda nie bezpośrednio od twórcy, ale wielkie podziękowania najpierw dla Segoya, a zaraz potem dla Spinnera, spod którego rąk ten pasek się narodził.

Ogromniem zadowolony z nowej tymczasowej obroży dla Dzika (a może dla Sokoła...)

Ostatnio zmieniony przez slamacek 2012-08-23, 12:35, w całości zmieniany 1 raz
pozdrawiam

w.
---
„przestań pierdolić – żyj złudzeniami” MM
:
slamacek napisał/a:
a takie coś przyszło:


:shock: pierwszy raz widzę pasek z płyty pilśniowej :mrgreen:

maciek
[Usunięty]
:
blasinski napisał/a:
slamacek napisał/a:
a takie coś przyszło:


:shock: pierwszy raz widzę pasek z płyty pilśniowej :mrgreen:


to są bardzo dobre paski, tylko trochę sztywne... :mrgreen:

:
A nieee, ja mam taki pasiorek przy Ingersollu jednym - i musze powiedziec że jest MEGA wygodny :-) Gratki Walter!

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.