Który G wybrać
Odpowiedz do tematu

mapeth
[Usunięty]
:
Seven napisał/a:
mapeth napisał/a:
jest genialny, natomiast w PL niedostępny...

To może spoza PL?

http://www.amazon.co.uk/g...8&condition=new


chętnie, tylko potrzebowałbym go na przyszły piątek, bo wtedy wyjeżdżam, ot taki zegarek wakacyjny mi się uwidział, a spoza pl raczej by mi się nie wyrobili...

:
Ostatnio zamawiałem zegarek bezpośrednio od Amazona - zamówienie złożyłem w środę późno w nocy, paczkę wysłali w piątek, a we wtorek w samo południe kurier DHL zapukał do mych drzwi. Przesyłka była darmowa.

Z tego co widzę to w przypadku tego za 75£ zamówienie jest realizowane właśnie przez Amazona i z darmową wysyłką do PL.

mapeth
[Usunięty]
:
no i chyba mnie porąbało bo wybrałem...żółty :mrgreen:
w idealnym momencie na bazarku pojawił się kolega Karolewskiej ze swoim pięknym, kanarkowym dżi G-5600A-9 :mrgreen:
pomyślałem, że to jest jeszcze bardziej wakacyjny zegarek i kolor niż biały :mrgreen: także białego nie odpuszczam, jak żółty przypadnie mi do gustu to kto wie czy nie wrócimy do poszukiwań G-5600A-7 :wink:
póki co czekam z niecierpliwiony na dostawę i mam nadzieję, że się polubimy :mrgreen: najważniejsze, że żona już zaakceptowała wybór (choć nie było lekko i musiałem uciec się do przekupstwa w zamian na zbliżające się imieniny obiecałem jej upatrzonego baby-G :mrgreen: )

Ostatnio zmieniony przez mapeth 2012-08-01, 21:56, w całości zmieniany 1 raz
:
mapeth napisał/a:
najważniejsze, że żona już zaakceptowała wybór (choć nie było lekko i musiałem uciec się do przekupstwa w zamian na zbliżające się imieniny obiecałem jej upatrzonego baby-G :mrgreen: )

mięczak :roll:

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
mapeth napisał/a:
no i chyba mnie porąbało bo wybrałem...żółty :mrgreen:
w idealnym momencie na bazarku pojawił się kolega Karolewskiej ze swoim pięknym, kanarkowym dżi G-5600A-9 :mrgreen:
pomyślałem, że to jest jeszcze bardziej wakacyjny zegarek i kolor niż biały :mrgreen: także białego nie odpuszczam, jak żółty przypadnie mi do gustu to kto wie czy nie wrócimy do poszukiwań G-5600A-7 :wink:
póki co czekam z niecierpliwiony na dostawę i mam nadzieję, że się polubimy :mrgreen: najważniejsze, że żona już zaakceptowała wybór (choć nie było lekko i musiałem uciec się do przekupstwa w zamian na zbliżające się imieniny obiecałem jej upatrzonego baby-G :mrgreen: )


Polubisz go, jest super i ma powierzchnię przypominającą papier kredowy :)

mapeth
[Usunięty]
:
ciniol napisał/a:

mięczak :roll:


z żonami nie ma żartów :mrgreen:

[ Dodano: 2012-08-02, 21:47 ]
Karolewskiej napisał/a:

Polubisz go, jest super i ma powierzchnię przypominającą papier kredowy :)


jeśli choć w połowie jest taki, jak na Twoich fotach i moja łapa nie będzie dla niego za duża to myślę, że naszą przyjaźń czeka świetlana przyszłość :mrgreen: a poza tym chyba nie znalazłem bardziej wakacyjnego dżi niż ten Twój :lol:

:
mapeth napisał/a:
także białego nie odpuszczam, jak żółty przypadnie mi do gustu to kto wie czy nie wrócimy do poszukiwań G-5600A-7 :wink:


Ja prawdopodobnie po powrocie z wakacji będę takiego zbywał... teraz przejeła go żona, bo mi jakoś nie podszedł ten kolor :neutral:

Jednak lepiej się czuję w stonowanych kolorach :oops:

World Wide Watches
mapeth
[Usunięty]
:


No i dotarł do mnie mój wakacyjny ziomek :mrgreen:
póki co to jestem nim zauroczony, ten kolor jest mega :mrgreen:
a sam zegarek świetny
zaczynam się obawiać, że nie będzie to ostatni DŻi jaki zagości na mojej łapie :lol:

:
no i o to chodzi :)

:
...osy, pszczoły i wszelkie robactwo się będzie do Ciebie zlatywać, ale Twój wybór :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2012-08-04, 12:17, w całości zmieniany 1 raz
:
Maxio napisał/a:
...osy, pszczoły i wszelkie robactwo się będzie do Ciebie zlatywać, ale Twój wybór :twisted:

gupol :razz: :razz: :razz:
:mrgreen:
mam yellow G i żadne latajace mnie nie bajsło.

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Bo mało coś ich w tym roku... serio..

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.