EPOS z polskim kalendarzem
Odpowiedz do tematu

:
I ktoś dla polskiego kalendarza zapłacił za ten obleśny zegarek 5 stówek...cóż, niezbadane są wyroki.

:
coz imho obydwa nie warte uwagi

:
To Eposisko mimo wszystko mi się podoba :)

:
Od cholery kasy za parę polskich literek :wink:

:
Ale przeca zegarek sam w sobie też jest niezły :wink:

andre
[Usunięty]
:
Nie podoba mi się ten Epos. Atlantic wywołuje mdłosci.

Blaz
[Usunięty]
:
A może to była propozycja Eposa w sprawie zegarka klubowego? :D

:
Dla mnie każdy zegarek, na którego tarczy można sobie przeczytać czwartek czy nawet poniedziałek jest bezcenny. Jak się patrzy na taką tarczę od razu dusza się raduje, robi się swojsko i przyjemnie. Nie thursday, четверг tylko czwartek, czwarteczek - pięknie.

A bez polskiego języka eposisko to po prostu taki sobie tam za drogi szwajcar :D

:
Epos niezły, ale nie powalający. 40% taniej i bym rozważał :P



a kojarzycie chińczyka z dniem tygodnia (choćby z 3-literowym skrócie)? Może przy następnej okazji tarczka kalendarza po polsku jako zegarek forumowy? Ciekawe, jaki byłby koszt

:
Noooo... nie głupi pomysł Kyle:-)

:
Kyle napisał:
a kojarzycie chińczyka z dniem tygodnia (choćby z 3-literowym skrócie)? Może przy następnej okazji tarczka kalendarza po polsku jako zegarek forumowy? Ciekawe, jaki byłby koszt
Kojarzymy. Na przykład : :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Arek
[Usunięty]
:
svedos napisał:
Wygląda bardzo dobrze i nawet się podoba, ale 13 Parnisów to stanowczo za drogo.
Boję się Sylwku, że chyba nie kupisz już więcej żadnego zegarka droższego niż 100 dolarów :lol:

:
Nie jest tak źle, z pewnością coś zanabędę, ale od kiedy zegarki na ST 25 kosztują około 200PLN, będzie to trudne :wink: :lol:



Edyta



Adam, "Ło matko...." :wink: :lol:

:
Kyle napisał:
Epos niezły, ale nie powalający. 40% taniej i bym rozważał :P



a kojarzycie chińczyka z dniem tygodnia (choćby z 3-literowym skrócie)? Może przy następnej okazji tarczka kalendarza po polsku jako zegarek forumowy? Ciekawe, jaki byłby koszt




Sea Gull Svedosa ma dni tygodnia. Ino po chińskiemu :lol:

:
ALAMO napisał:
Kyle napisał:
Epos niezły, ale nie powalający. 40% taniej i bym rozważał :P



a kojarzycie chińczyka z dniem tygodnia (choćby z 3-literowym skrócie)? Może przy następnej okazji tarczka kalendarza po polsku jako zegarek forumowy? Ciekawe, jaki byłby koszt




Sea Gull Svedosa ma dni tygodnia. Ino po chińskiemu :lol:




Dla formalności, miał mieć, ale go nie kupiłem ( opisywałem moje perypetie z dziwnym sklepem ), kupiłem egzemplarz z datownikiem przed i za aktualnym dniem tygodnia.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.