Kieszonkowa Eterna z budzikiem
Odpowiedz do tematu

: Kieszonkowa Eterna z budzikiem
Jako, że nieczęsto tego typu zegarki się trafiają, postanowiłem nie opierać się i nabyć w formie lekko przyspieszonego prezentu urodzinowego, tym samym oszczędzając małżonce kombinowania.

Egzemplarz w stanie bardzo dobrym, chociaż stwierdzono ubytek porcelany na tarczy w okolicach godziny 3, który ktoś uzupełnił i nieco nieudolnie odtworzył brakującą część nadruku.

Reszta jednak bez zarzutu. Budzik nastawiany poprzez regulację obrotowym pierścieniem, w którym osadzone jest szkiełko. Co ciekawe, zegarek posiada gong montowany pomiędzy mechanizmem, z tylnym deklem, przez co dzwoni, jak rasowy duży budzik.

Jestem zadowolony :mrgreen:











...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Ładny prezent !

głośno dzwoni ?

:
Jak diabli!

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
Spam
[Usunięty]
:
GRATY :!: Piękna maszyna :!: Zawsze jak taki się pokazuje na aledrogo to z automatu wskakuje na moją łiszlistę. W niedalekiej przyszłości jak już wyczerpią się pokłady wolno pasących się kirowek to zapewne takiego dzwońca przygrucham... puki co BŁOCKO i masaż z fokami :!:

:
a tak z ciekawości w jaki sposób uzupełniają ubytek porcelany?

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Piękna sztuka.

:
Fok ju!
Tyle Ci powiem i więcej nic ;-)

Spam
[Usunięty]
:
ciniol napisał/a:
a tak z ciekawości w jaki sposób uzupełniają ubytek porcelany?


...różne szkoły są... osobiście pakuję w dziurę szpachlę do drzewa lub metalu... zależy co mam... i w zależności jaka głębokość to zapodaję jedną lub kilka warstw co by nie spękało... jak wyschnie polerka i politurka emalią...

:
oj ślicznosci Ci sie trafilo, gratulacje

:
Fajowska Eterna :!:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
dzięki spam :cool: spróbuje wykorzystać chociaż moze lepiej jakieś żywice modelarskie

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
Jak masz znajomego dentystę, to pogadaj. Kiedyś ktoś opowiadał o masach do wykonywania plomb.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.