GX-56-1AER
Odpowiedz do tematu

:
zlodziej_czasu napisał/a:
Kurka szkoda, bo jako jedyny g-shock w 100% trafia do mnie jego wygląd...
Dalej nie daje mi spokoju i jakoś nie chce odpuścić...


też tak mam :mrgreen:

zegarek jest super i jak dla mnie jest opancerzonym odpowiednikiem 5600 :mrgreen: , który jest zbyt "skromny" :lol:

ale niestety pomimo kilku podejść jakoś nie mogę przywyknąć do takiego rozmiaru na nadgarstku!

mrovka
[Usunięty]
:
ech..nie jestescie sami - tez zauroczyłem sie GX56 ale gdy zobaczylem go na zywo troche mi przeszło..a gdy wziolem do reki odkochalem sie przez ta jego wage piórkową połączoną z rozmiarami gladiatora :)

ale zegar z wygladu jest fajny

:
zlodziej_czasu, jak ja go mierzyłem w tajmtrendzie, to też pomyślałem że za duża kobyła, ale po 2 tygodniach kupiłem, naprawde fajnie leży na ręce, ale jest problem żeby go wyciągnąć spod rękawa :)
a no i moim zdaniem warto za niego dać 300zł max. tutaj fotki na moim wątłym nadgarstku







:
problem cenowy jest spory bo za 300 pln kupiłem mudmana z solarem i synchronizacją radiową a GX w tajmtrądzie stał za ponad 500 :???:

zlodziej_czasu
[Usunięty]
:
selassje u Ciebie na nadgarstku wygląda całkiem dobrze jak na takiego olbrzyma.

Może to kwestia tego, że ja go nie zapiąłem, ale u mnie na 16,5-17 cm nadgarstku odstawał pasek przy uszach i chyba dopięcie nic by nie pomogło...

Na allegro widzę, ze można go kupić za cztery stówki.

Pozdrawiam.

:
no ja go nie zapinam na ścisk, bo nie lubie, i ma lekki luz, ale naprawdę jest wygodny, moja rada- bierz, i się ciesz zegarkiem, mam nadzieję że myślisz o pomarańczowym :)

:
sorry za post pod postem, ale pojawił się na all, w dobrej cenie

http://allegro.pl/casio-g...1900309075.html

Blaz
[Usunięty]
:
Teraz już licytacja jest. :wink:

:
licytujesz?
jak tak, to trzeba było brać za te 300

Blaz
[Usunięty]
:
Ja nie. Dla mnie on jest z 5 cm za duży. :mrgreen:

Lubek
[Usunięty]
:
Dzisiaj go oglądałem w TT. Jak dla mnie jest kuriozalnie wielki. Za to GW-2000 do mnie mocno mówi.

:
mnie się podoba ten model CASIO GX-56GB-1ER
http://www.google.pl/imgr...1t:429,r:12,s:0

Dodano: 2011-12-10, 20:36
co o nim sądzicie?

:
Duży i fajny zegarek

:
mnie porywa design, znawcą g-shoków nie jestem ale jest chyba ok, Rudolf widziałeś go na żywo?

:
Bentley napisał/a:
Rudolf widziałeś go na żywo?
niestety tylko w salonie , ale gdyby nie cena to pewnie bym go widział u siebie .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.