Riseman czy GW-M5600
Odpowiedz do tematu

d2
[Usunięty]
:
od wczoraj mam nasiloną chęć zakupienia nowego risemana.

zastanawialem sie jeszcze nad GW M5600 ale jak juz wydawac tyle kasy to lepiej zabrac sie za zbajerowany zegarek. jak myslicie ?

Blaz
[Usunięty]
:
Według mnie sprawa jest prosta: GW-M5600. Ale ja lubię mniejsze G-shocki. :wink:

:
GW-M5600 mi się nie podoba...
Ale co ja tam wiem.

:
Mam gwm5600 od grudnia. Do tego mam mudmana od niedawna, budowa koperty i wielkość na korzyść muda. Gwm to taki mały nie pozorny ale o bogatym wnętrzu. Mud oraz Riseman to już większy kawałęk zegarka.
.

Pod względem budowy- konstrukcja Muda (analogicznie i Risemana), kopery i paska duzo lepiej mi lezy na nadgarstku, jakos pewniej.

d2
[Usunięty]
:
gw m5600 bral bym ze wzgledu na sentyment i do przeszlosci.
a risemana ze wzgledu na finkcjonalnosc .

Blaz
[Usunięty]
:
Na moim nadgarstku tylko 5600/5000 mogę nosić komfortowo. Mudmana trochę gorzej, ale jeszcze ujdzie. Riseman jest za duży. To już nie jest komfortowy zegarek dla mnie. A G-shock z założenia ma być zegarkiem EDC.

:
imho Riseman byłby dobry , o nie jest duży tylko grubszy od GW .

Blaz
[Usunięty]
:
Jest grubszy pół centymetra. 5600 - 13mm, Riseman - 18mm. :wink: No i Riseman jest dużo większy lug to lug.

:
A to widział?


Edit:
Czy to jest nowy Riseman?

:
Wygląda jak zwykły riseman

:
Ano właśnie patrzyłem na stronie Casio i nie znalazłem nic innego :-(

d2
[Usunięty]
:
Santino napisał/a:
A to widział?
Obrazek


Widział, ale mi na cisnieniu raczej by zalezalo niz na temperaturze, a dokladnei na tym mini wykresie. Nowy mud fajnie nawiazuje do dawnej stylizacji.


Tak to "nowy" riseman, stary wyglada tak :


istna rozgwiazda, duzy i optycznie masywny, wiem bo mam takiego. zalozylem go dwa razy jadac w gory na narty i na plaze. na codzien jakos niebardzo gosci na rece.
a szukam nieco w bardziej stonowanej stylistyce

Ostatnio zmieniony przez d2 2011-09-18, 19:01, w całości zmieniany 8 razy
:
To jest nowy , ale teraz ma wejść nowsza wersja , tak jak mudman (nowy)

d2
[Usunięty]
:
jeszcze nowszy niz 9200 ???

:
słyszałem że tak .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.