Vostok Kremlievskije
Odpowiedz do tematu

:
JA kiedyś byłem o krok od zakupu Kremlina , ale tak jakoś rozeszło się po kościach.

Świetna recka i niezły zegarek.

:
Svedos napisał/a:
JA kiedyś byłem o krok od zakupu Kremlina , ale tak jakoś rozeszło się po kościach....

Taaaa, świąteczny zegarek na Sylwestra już masz :twisted: . Pamiętamy ... :wink: :wink: :mrgreen: W kategorii oczojebności niewiele ustępuje prezentowanemu powyżej :twisted: .
:wink: :wink: :mrgreen:

:
Tomek, się nie znasz :wink:

:
Svedos napisał/a:
Tomek, się nie znasz :wink:

Wiem, gdzie mi tam do znafcuff :wink: :wink: :razz: :mrgreen:

:
Parę dodatkowych zdjeć, niestety w nienajlepszym oświetleniu. Ten zegarek naprawdę ma w sobie coś. Nawet nie chodzi o złocenia, a raczej o kształty. Nie wiem dlaczego ten akurat zegarek jakoś nie chce mnie odrzucić, podczas gdy utrzymane w podobnej kolorystyce np Orienty jak najbardziej :)






Widać, że luma jest krzywo :(

Teraz pora na lepsze zdjecie mechanizmu:



I szlif, żeby zobaczyć, czy dość chiński :)


Ostatnio zmieniony przez pmwas 2010-11-11, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
Ну, погоди! :wkurzony:
:
Jak dla mnie to totalny DRAMAT : )

No i nie dziwi mnie, że Sylwkowi się podoba po jego ostatnim svarowskim juz mnie nic nie zadziwi : )


Ile to cudo kosztuje??

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Piotrek, gdybyś się interesował zegarkami rosyjskimi to byś wiedział że to jest okręt flagowy Wostoka i kolekcjoner bez względu czy mu się podoba czy nie powinien stosowny egzemplarz w kolekcji posiadać. Mnie ten dizajn średnio się podoba,wolę bardzie Blink-Blink :mrgreen: ,ale ze względów kolekcjonerskich rozważałem jego zakup :mrgreen: :wink:

:
Svedos napisał/a:
Piotrek, gdybyś się interesował zegarkami rosyjskimi to byś wiedział że to jest okręt flagowy Wostoka i kolekcjoner bez względu czy mu się podoba czy nie powinien stosowny egzemplarz w kolekcji posiadać. Mnie ten dizajn średnio się podoba,wolę bardzie Blink-Blink :mrgreen: ,ale ze względów kolekcjonerskich rozważałem jego zakup :mrgreen: :wink:


No może i tak...ale ja tam zwykły użytkownik a nie kolekcjoner jestem więc mogę nie wiedzieć.
Dizajnowo to jest dramat...kolekcjonersko wiadomo, ze wszystko jest do zaakceptowania.

Dobra to czekam na odpowiedź ile to kosztuje by się załamać do końca: )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Jakieś 200USD :mrgreen:

:
Dla mnie masakra, choć pewnie kiedyś zdanie zmienię :)
Fajna recenzja.

FORZA Robert!
RK WRT
:
Ou majn Got !! Jakie bizancjum !!

Roscosmos
[Usunięty]
:
Bransoleta inspirowana starszymi modelami Tag Heuer Link ;) . Przydałyby się zdjęcia w świetle dziennym....bo takie ''przylampkowe'' chyba nie najlepiej oddają ten złoty bizantyjsko staro-nowo ruski przepych :D

Ostatnio zmieniony przez Roscosmos 2010-11-24, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
:
U mnie w domu jest niestety dośc ciemno i tylko w bardzo jasne dni da się robić przyzwoite zdjecia bez zewnętrznego źródła światła, niestety.

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Zrób sobie tzw. namiot bezcieniowy. Ja mam ze zwykłego papieru ksero i dwóch lampek biurkowych. Focę komórką - daje jakoś radę ;-)

maciek
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Jakieś 200USD :mrgreen:


:shock: :shock: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.