Czy ktoś jest chętny na tysięcznego homara Rolka
Odpowiedz do tematu

: Czy ktoś jest chętny na tysięcznego homara Rolka
Witam wszystkich,

Od pewnego czasu zaczynam co raz bardziej odczuwać chęć posiadania czegoś w stylu vintage Sub lub GMT. Przeszukując m.in. WUS natknąłem się na nowy projekt pod patronatem MK II. Powstaje tam mianowicie zegarek nawiązujący do pierwszych Rolexów GMT Master powstałych na zamówienie nie istniejących już linii lotniczych PanAm.
Po Kingstonie (homage Suba 6538 Bonda) zapowiada się kolejny hit (GMT 6542 Pussy Galore) :smile: :







Oczywiście jak w oryginale, bezel będzie zlumizowany:



Wszystko fajnie wygląda gdyby nie ceny zegarków ze stajni MKII :sad:

I tak sobie myślę, że skoro ostatnio są dobre czasy na różne projekty zegarkowe u nas to czemu nie pokusić się o coś podobnego pod patronatem naszych Gerlachów? Stworzyć nasze własne, polskie homarki zegarków Jamesa i Pussy :wink:

Pewnie znalazło by się sporo chętnych na taki zestawik w rozsądnej cenie:


Ostatnio zmieniony przez 2012-04-16, 08:36, w całości zmieniany 2 razy
Blaz
[Usunięty]
:
W przypadku zegarków MKII licz się z kilkuletnim czasem oczekiwania. :wink:
Gerlachowskie homary rolexowe? Nie mieszajmy myślowo dwóch systemów walutowych. :mrgreen:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-04-15, 23:16, w całości zmieniany 1 raz
:
ale aż tak nie lubimy Bonda? może by rzeczywiście w jakiś dalszych planach coś "tribut to" :mrgreen:
tylko rafa jest kwestia zgody na wykorzystanie 007

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Blaz
[Usunięty]
:
Weźcie może nie czytajcie za dużo, co? Sorry, ale kolejny homar Rolka? :???: To jest chore.

Stać Cię na Rolka, kup Rolka. Nie stać Cię - kup Steinharta, Orienta, MKII, Casio, Alphę.

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2012-04-15, 23:42, w całości zmieniany 1 raz
:
Blaz napisał/a:
Stać Cię na Rolka, kup Rolka.

+1

:
rolka kupują różni dziwni ludzie w dużej ilości i styknie, dobrze się komponuje z zapachem wielbłąda
lubię Bonda jako wygłupiasty film i szkoda że jako fan nie mogę (chyba?) razem z innymi pokusić się o stworzenie swojego zegarka bondowskiego - nie rolkowego tylko coś w stylu tej serii swatcha która kiedys była.


Tak też chyba dobrze, a jednocześnie bez obrażania

Ostatnio zmieniony przez Santino 2012-04-15, 23:31, w całości zmieniany 1 raz
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
Blaz
[Usunięty]
:
Jak nie możesz? Wejdź sobie na homageforum i zobacz jakie ludzie sobie homary robią.

:
ciniol napisał/a:
...lubię Bonda jako wygłupiasty film i szkoda że jako fan nie mogę (chyba?) razem z innymi pokusić się o stworzenie swojego zegarka bondowskiego - nie rolkowego tylko coś w stylu tej serii swatcha która kiedys była.


Dla mnie jedynym zegarkiem bondowskim jest właśnie SUB, no może jeszcze niebieska omesia 300M.

Pomyślałem, że skoro inni na WUS się w to bawią to może i u nas też by można było. Może jest klimat do powstania tribute Bonda i Pussy?
Blaz, twoje zdanie o rolkach już chyba zna każdy :mrgreen: Może i inni się wypowiedzą?

Blaz
[Usunięty]
:
No to to jest temat o MKII czy o pomyśle zrobienia tysięcznego homara rolka?

:
radekglaz napisał/a:
Może i inni się wypowiedzą?

Proszę :-)

Omega Bonda się mnie podoba (bez chrono)
Rolex Sub też mi się nawet podoba.

Ale nie chciałbym, żeby fundacja robiła ich homary.

:
jak nie lubię widoku bitego człowieka i zegarka z białą tarcza to tylko ten pierwszy jednak mi podchodzi :cry: ech gusta się zmieniają i nic nie jest stałe i niezmienne

Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
:
A ja lubię homary rolka :)
Projekt wydaje mi się ciekawy . Gmt - master Pussy Galore był troszke mniejszy od dzisiejszych Gmt - master , chociaż ten zegarek na ręku kobiety był wtedy rewolucją społeczną , łamał stereotyp że jak kobiecy zegarek to musi być mały .
Kobiety zaczeły nosić typowo męskie zegarki :)

:
Kingston kosztował chyba 1600 $ i sszedł na pniu. Z GMT będzie podobnie. Te zegarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie uwierzę, że tu nie...

:
może i tak, ale fundacja nie ma służyć do produkowania tańszych hommagów zegarków na które nie chcemy wydawać tyle kasy albo nas nie stać :shock: Mnie się Omega PO podoba i paru osobom pewnie też, to niech fundacja walnie homarka PO, nie wierzę, że w cenie 2K PLNów nawet, nie zejdą na pniu :!: , zwłaszcza, że na rynku wielu homarków omegi nie ma (w przeciwieństwie do rolka). :???:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Blaz
[Usunięty]
:
Radekglaz, oprócz zarabiania pieniędzy liczy się też coś innego.

Napisz do Gerlachów to ci odpowiedzą. Ale nie powołuj się na to, że Kingston sprzedaje homary Rolka za 1600 dolarów, więc czemu nie oni, bo cię wyśmieją. :cool:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.