nie taki tani "chińczyk"
Odpowiedz do tematu

szeryf
[Usunięty]
: nie taki tani "chińczyk"


Fotka - znaleziona w sieci - udowadnia, że nie wszystkie zegarki z Państwa Środka są tanie (ceny można sprawdzić tutaj http://www.transazja.pl/pl-6_1-walCNY.html). Z uwagi na to, że ten najmniej tani stoi pośród Zegarków Pekińskich, mniemam że sam też został wyprodukowany przez stołeczną fabrykę.



Czyżby na tarczy jakaś indoeuropejska Atena zamiast wschodnioazjatyckiego motywu?

:
Owszem, ale zegarek jest zapewne z tej samej serii co "Feniks i Smok" - to jest dzieło sztuki. Rzeźba, a nie zegarek... Moim zdaniem - to może się podobać lub nie, ale nie ma ceny. Za 300 lat t może by c jak rzeźba Michała Anioła ... :wink:

:
dziwny na myśl przychodzi mi taki gotycki styl :)

Darecki
[Usunięty]
:
akurat ten nie jest ładny ale pozostałe z 1 zdjęcia i owszem :) Poza tym chyba im tych zer trochę się za dużo napisało... :)

Blaz
[Usunięty]
:
Rzeczywiście, to już jest dzieło sztuki, a nie czasomierz. :wink:

:
Szeryfie, muszę przyznać żę jak by na nie nie patrzeć to są piękne dzieła sztuki ukształtowane w formie zegarka.

Zastanawia mnie jedna sprawa, ponieważ Ty z nas wszystkich masz chyba największą wiedzę w dziedzinie chińskich zegarków, chciałbym docenić Twoje zasługi tytułem honorowym należnym tylko Tobie, i tak sobie wymyśliłem "Mędrzec Czasu", i to co piszę jest śmiertelnie poważne, nie może być osoba o twojej wiedzy tylko Sprzedawcą Ryżu. Co Ty i koledzy na moją propozycję?

szeryf
[Usunięty]
:
svedos napisał:
Zastanawia mnie jedna sprawa, ponieważ Ty z nas wszystkich masz chyba największą wiedzę w dziedzinie chińskich zegarków, chciałbym docenić Twoje zasługi tytułem honorowym należnym tylko Tobie, i tak sobie wymyśliłem "Mędrzec Czasu", i to co piszę jest śmiertelnie poważne, nie może być osoba o twojej wiedzy tylko Sprzedawcą Ryżu. Co Ty i koledzy na moją propozycję?
Dzięki svedos za słowa uznania :) ale akurat wątpię, żebym miał największą wiedzę o chińskich zegarkach wśród forumowiczów (także piszę śmiertelnie poważnie!). Nadto - w mojej opinii - żaden tytuł honorowy nie jest należny tylko mnie, więc optuję "contra" Twojej propozycji, choć doceniam inicjatywę! Dzięki raz jeszcze :!:

Mr.x
[Usunięty]
:
IMO między sztuką a kiczem (tym niefajnym) dzieli bardzo cienka linnia...





Fujjj

:
Tylko czemu go tak obwinęli taśmą samoprzylepną :)

szeryf
[Usunięty]
:
Natknąłem się na rewers tego zegarka. Dla pełni oglądu wklejam go więc także.


:
No proszę. Bazą było wyraźnie SB18. Rzeźba Panie nie zegarek :lol: !

:
Tą rzeźbę od d...strony mogli sobie podarować, wygląda jakby ktoś go rozdeptał.

andre
[Usunięty]
:
E tam.Mnie sie to podoba.

:
Andre, jak by przyszło Ci go rozebrać to w śrubki byś nie trafił, takie góry i doliny :wink:

andre
[Usunięty]
:
Nawet bym nie dotknął bo skad bym wytrzasnął platynowy śrubolek?

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.