Orient Excursionist
Odpowiedz do tematu

: Orient Excursionist
Poznaniacy, czy ma ktos orient Excursionist?
chciałbym obmacac przed ewentualna decyzją zakupową.

:
blasinski, - klikać i się nie zastanawiać. Wrogie przejęcie będzie bezproblemowe :wink: Ja swojego (jak większość) kliknąłem bez zastanowienia :mrgreen:

:
jslanina napisał/a:
blasinski, - klikać i się nie zastanawiać. Wrogie przejęcie będzie bezproblemowe :wink: Ja swojego (jak większość) kliknąłem bez zastanowienia :mrgreen:


no tak ale to ma byc prezent na moje urodziny i glupio go oddawac na wrogie przejecie :cool:

:
blasinski, - będę w Poznaniu dopiero między 16 a 20. Do tego czasu mój wędrowiec powinien dotrzeć :wink: Nie wiem czy to pomoże :sad:

:
jslanina jak nic innego nie wypali to sie odezwe

maciek
[Usunięty]
:
kupuj, nie zawiedzesz się na pewno. :wink:

:
Tak zachwalacie, że się zaczynam łamać lekko... Ale jeszcze nie do końca jestem przekonany.

Napiszcie pls, jak się odbywa pokazywanie drugiej strefy?

:
Bierz Pan w ciemno, bedziesz mile zaskoczony :wink:

Co mnie nie zabije, to mnie dopiero wk...i.
:
Santino, - mój jeszcze nie dotarł :evil: - GMT nie jest ustawiane niezależnie, jest to rozwiązanie jak w GAZ-14 czyli wskazówka gmt to zegar 24 godzinny a strefę ustawiasz bezelem. Mimo wszystko zegar na fotach prezentuje się świetnie a zoo nie przeszkadza, jednego orienta mam i sympatycznie to wygląda :wink:

Ostatnio zmieniony przez Słoniu 2012-01-06, 12:41, w całości zmieniany 1 raz
:
Zoo ogólnie mi przeszkadza. Sam zegarek wygląda świetnie - nawet leży na ręku nieźle.

Ale to ustawianie drugiej strefy mnie nieco zniechęca. Chciałbym jednak takie prawdziwe GMT.

:
Santino, - z tego co kojarzę to Orient Stary mają prawdziwe GMT :roll:

:
Santino napisał/a:
I nie mają zoo ;-)

Tyż prawda :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.