Poprzedni temat «» Następny temat
koniec z azjatycką Mariną M. na WUS - przynajmniej formalnie
Autor Wiadomość
Blaz
[Usunięty]

 #166  Wysłany: 2009-10-21, 08:35   

Ano racja...



W każdym bądź razie my zadziałaliśmy w sprawie Maryny i to zanim Filip kazał nam się stosunkować. :D
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #167  Wysłany: 2009-10-21, 08:38   

Cytat:
kazał nam się stosunkować.




ale jajo...

dobrze ze nie kazał przeprosić :lol:
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #168  Wysłany: 2009-10-21, 10:00   

Feluś, Janosiku Ty mój... :)
 
 
eye_lip
Gość
 #169  Wysłany: 2009-10-21, 18:29   

nic nie kazalem tylko zapytalem grzecznie..
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #170  Wysłany: 2009-10-21, 18:42   

eye_lip napisał:
nic nie kazalem tylko zapytalem grzecznie..




Cóż, nie wyczułeś pisma nosem :wink:



J.
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #171  Wysłany: 2009-10-21, 18:45   

eye_lip napisał:
nic nie kazalem tylko zapytalem grzecznie..




a na kilogramy już kupiłeś?nie pamietasz jak napieprzali na japońce

teraz twoi stowarzysze... :(
 
 
eye_lip
Gość
 #172  Wysłany: 2009-10-21, 18:53   

Na razie nie - ale jak będę tworzył własną markę zegarków, to oczywiście nie będę brał innej niż chińska produkcji pod uwagę, wtedy oczywiście na kg zakupy będą wchodziły w grę.



Co do japońców to nie pamiętam, żeby moi stowarzysze napieprzali - przynajmniej Ci z którymi się zadaje w realu, to raczej nie. A nie, pamiętam jednego, teraz jest fanem seiko :D
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #173  Wysłany: 2009-10-21, 18:55   

Filip, nie tylko Felek odebrał dwuznacznie formę twoich grzecznych pytań, mogę cię o tym zapewnić. Zwłaszcza po przeczytaniu o "kilogramach" jako "sugestia" na proste pytanie innego kolegi gdzie moze kupić chiński zegarek... Może tu tkwi problem ?
 
 
eye_lip
Gość
 #174  Wysłany: 2009-10-21, 19:11   

Więc jednak czytacie forum którego nienawidzicie 8) ? Spoko.. pamiętaj, że w następnym poście wysłałem go na CW



Forma chyba była ok - "Koledzy" , co do pytania to nie wiem co z tą dwuznacznością.. pisałem juz blazowi o tym - czytając regulamin CW natrafiłem na definicję podróbki i stosunek do nich na CW, a wczesniej czytalem o sprawie na WUS, więc naturalne, ze skojarzylo mi się, że jest na forum CW jakas SPORA sprzeczność.. i szczerze mówiąc myślałem, że prędzej zmienicie regulamin 8)
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #175  Wysłany: 2009-10-21, 19:19   

eye_lip napisał:
Więc jednak czytacie forum którego nienawidzicie 8) ? Spoko.. pamiętaj, że w następnym poście wysłałem go na CW



Forma chyba była ok - "Koledzy" , co do pytania to nie wiem co z tą dwuznacznością.. pisałem juz blazowi o tym - czytając regulamin CW natrafiłem na definicję podróbki i stosunek do nich na CW, a wczesniej czytalem o sprawie na WUS, więc naturalne, ze skojarzylo mi się, że jest na forum CW jakas SPORA sprzeczność.. i szczerze mówiąc myślałem, że prędzej zmienicie regulamin 8)




Owszem, niektórzy z nas czytują, niektórzy są nadal zarejestrowani, wymieniamy się spostrzeżeniami na ten temat, poza tym nikt tutaj nie nienawidzi forum, ani stowarzyszenia czy poszczególnych osób je reprezentujacych. Niektórzy natomiast uznają niektóre z tych osób jako nie będące na liście tych z którymi życzyłoby sobie mieć do czynienia.

Cieszę się że udało się nam cię zaskoczyć postawą, która na swój sposób jest zabawna, co już zauważył Blaz wcześniej - na forum określanym pogardliwie "forum podróbkowiczów" zaprowadzono momentalnie porządek w "sprawie MM". I temat przestał istnieć. Może powinni się "niektórzy" uczyć jak spokojnie i kulturalnie, a co znamienne - efektywnie - rozwiazywać problemy...?

Prowokatorku :lol: :wink:
 
 
eye_lip
Gość
 #176  Wysłany: 2009-10-21, 19:35   

ALAMO - nie posądzam o nienawidzenie poszczególnych osób ze stowarzyszenia, jednak nagminne jest wypowiadanie się o niektórych w tonie ironicznym, pogardliwym więc
Cytat:
Może powinni się "niektórzy" uczyć jak spokojnie i kulturalnie, a co znamienne - efektywnie - rozwiazywać problemy...?
a może powinni się "którzy" uczyć jak spokojnie i kulturalnie rozmawiać...? Oczywiście nie jest to sugestia, bo na własnym podwórku działacie, natomiast taka jest moja subiektywna opinia i mam rację :lol:
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #177  Wysłany: 2009-10-21, 19:49   

Cytat:
Oczywiście nie jest to sugestia, bo na własnym podwórku działacie, natomiast taka jest moja subiektywna opinia i mam rację




hehehe dobre...zobacz na forum w którym należysz do stowarzyszów

ile osób jeszcze nas tam wspomina,w jakim tonie o nas piszą.

i nie pisze o koszmarach mamusinych z rodwojeniem jażni,ip

i czego tam jeszcze ale o ludziach którzy mają sie tam za guru i

mają w dopisku to samo co ty...

mam racje...



ps.

a ja jestem jian -

długim mieczem chińskim

tego forum i ostro wyrażam na głos to co myślą inni...

8)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #178  Wysłany: 2009-10-21, 22:03   

Filip, spokojnie, po Twoich wyjaśnieniach zrozumiałem Twoje intencje. :wink: Trzeba jednak przyznać, że naprawdę Twoje pytanie trochę fermentu wywołało z dwóch powodów: pierwszy - bo prawie 10 stron już to omawialiśmy, drugi - bo tylko my "podróbkowicze" tą sprawą się zajęliśmy.



Co do kizi - czytamy, bo nie jest tak, że pożegnaliśmy się z tamtym miejscem. Pożegnaliśmy się raczej z pewnymi osobami, których charakter, a dokładniej charakteropatia sprawiła, że nie dało się w spokoju i tolerancji doprowadzić do chińskiego kącika na kizi. Tylko tyle i aż tyle. Nie dziw się, że po prawie roku słownych upokorzeń, śmierdzących gierek i działań nielicujących z wiekiem, piszemy o niektórych z ironią, wręcz pogardą, bo jak w sumie mamy pisać? Jeśli oczywiście piszemy. Sam dobrze wiesz, że cały czas różne małe krasnoludki próbują nas prowokować. Można oczywiście milczeć na ten temat, ale często naprawdę aż chce się odreagować. Jak np. dziś po skasowaniu oferty Brabbussa, który sprzedawał Samsona. Zegarek marki Samson rzecz jasna. :wink:



Reasumując: forum podróbkowiczów zjawiskiem pt: "MM" się zajęło. Kropka.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #179  Wysłany: 2009-10-21, 23:09   

eye_lip napisał:


a może powinni się "którzy" uczyć jak spokojnie i kulturalnie rozmawiać...?



Oczywiście nie jest to sugestia, bo na własnym podwórku działacie, natomiast taka jest moja subiektywna opinia i mam rację :lol:




Dla tych niektórych których możesz mieć na myśli "majac rację" jest już za późno na naukę ... :lol: :wink:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #180  Wysłany: 2009-10-21, 23:18   

Filip, potwierdzam że pytania zadane przez Ciebie zabrzmiały bardzo prowokująco. Jak widzisz jesteśmy jedynym Polskim forum które w tej sprawie zajęło oficjalne stanowisko.

A to że odwiedzamy inne fora w tym także te na których poprosiliśmy o likwidację kont, nie znaczy że się od nich całkowicie odcięliśmy. Ja odchodząc KMZiZ zadeklarowałem jednoznacznie że będę to forum odwiedzał i przeglądał jego zawartość, chociaż robię to coraz rzadziej.

Bo i dzieje się tam niewiele, nie licząc kłótni i przepychanek na "górze".
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum