Poprzedni temat «» Następny temat
Dokąd zmierza KiZiMiZi ...?
Autor Wiadomość
Blaz
[Usunięty]

 #91  Wysłany: 2009-08-07, 22:48   

Witajcie. :) Oczywiście nie jesteśmy tutaj dlatego, że nie lubimy KMZiZ. Każdy z nas ma tu różne podejście do tej sprawy, ale wszyscy zgadzamy się co do jednego: wiedzę o zegarkach powiększaliśmy i powiększamy dzięki KMZiZ. I od ponad roku dzięki GMT. Ale czas było po prostu coś zrobić jeśli zaczęło się dziać coraz gorzej w kwestii różnych decyzji i odpowiedzialności za nie.



Felek: ja się nie dziwię, że dostałeś ostrzeżenie. Przypominanie o tak wstydliwej sprawie jest nieludzkie. :twisted:
 
 
andre
[Usunięty]

 #92  Wysłany: 2009-08-07, 22:52   

Zeby jasnosc była to kiepskie zdanie mam o klubie jako o klubie a nie o klubowiczach bo jest masa ludzi ktorych niezwykle cenie a i jest tez grono ludzi ktorych po prostu lubie ,za styl postów ,wiedze poczucie humoru itd.

Dział radziecki uważam za najbardziej cywilizowany z bandą naprawde fajnych chłopaków.No cóz sam mam małego fioła na punkcie ruskich.



Sa też ludzie ktorych nie lubie i wiem ze w realu też by mnie wk.....i.

Domysla sie ktos po za tym kto kryje sie pod nickiem "Nimue"? Ja chyba wiem i hmmm m.......troche byłem zaskoczony.No ale zawsze jest to "chyba"więc 100% pewnosci nie mam.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #93  Wysłany: 2009-08-07, 23:15   

andre napisał:
Zeby jasnosc była to kiepskie zdanie mam o klubie jako o klubie a nie o klubowiczach bo jest masa ludzi ktorych niezwykle cenie a i jest tez grono ludzi ktorych po prostu lubie ,za styl postów ,wiedze poczucie humoru itd. Dział radziecki uważam za najbardziej cywilizowany z bandą naprawde fajnych chłopaków.No cóz sam mam małego fioła na punkcie ruskich. Sa też ludzie ktorych nie lubie i wiem ze w realu też by mnie wk.....i. Domysla sie ktos po za tym kto kryje sie pod nickiem "Nimue"? Ja chyba wiem i hmmm m.......troche byłem zaskoczony.No ale zawsze jest to "chyba"więc 100% pewnosci nie mam.
Masz rację. Tu nie chodzi o ludzi jako całość, bo gdyby wszyscy byli tacy niekulturalni, to by nie było tak dobrej atmosfery na tym - naszym - forum. :D Ja także się domyślam kim jest Nimue, ale również pewności nie mam. Pewność mogą mieć admini KMZiZ, bo już teraz wiem na pewno, że admin jest w stanie sprawdzić IP.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #94  Wysłany: 2009-08-07, 23:48   

wahin napisał:
Z Klubem zaczynałem od wiszących.





Współczujemy :wink: !!

A poważniej - wszyscy wiemy że KiZi bez "społecznościowo obrzydliwych handlarzy złomem" jakim jest całe podforum o sowietach po prostu by zdechło... Były takie okresy (sprawdzałem!) że 80% ruchu robili koledzy z "sowietów"...Pozostałe 10% robiły "Rolexy od cioci z Ameryki co potrzebują wyceny", 5% "W Klubie/jaki zegarek/stringi z trąbą" ...



wahin napisał:


Czy zauważyliście, że w Klubie pojawia się coraz więcej postów ze sprzętem AGD i RTV.

Klub rozwija się i wytycza nie tylko nowe trendy zegarkowe, ale i kuchenno - domowe.

Istne koło gospodyń wiejskich :)




Ale to felkowa prowokacja! Felek jest znany spamer, jak się nie mógł wyżyć w zegarkach bo go tłamsili - to poszedł w rynek :wink: !

I ta osobiście uważam, że zabicie wątku o papierze toaletowym było poniżej pasa :wink: ...
 
 
andre
[Usunięty]

 #95  Wysłany: 2009-08-07, 23:59   

Ale to był wątek poniżej pasa :D
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #96  Wysłany: 2009-08-08, 00:02   

andre napisał:
Ale to był wątek poniżej pasa :D
I dokładnie o to chodziło. :D Gdy zobaczyłem zamieszczone poglądowe zdjęcia przez chyba Tsukiego (te zupełnie na końcu) to w końcu dowiedziałem się co to znaczy udana puenta. :P
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #97  Wysłany: 2009-08-08, 00:06   

pralke kupiłem naprawde-dzis juz miała chrzest :lol:

i piszcie kto to ten nimue
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #98  Wysłany: 2009-08-08, 00:16   

feleksc napisał:
pralke kupiłem naprawde-dzis juz miała chrzest :lol: i piszcie kto to ten nimue
Ubrania całe? :D Są duże podejrzenia co do tego, że Nimue jest klonem innego usera i to nam znanego, ale myślę, że póki są to podejrzenia, a nie pewność, to publicznie lepiej tego nie pisać. Prywatnie to oczywiście co innego. :lol:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #99  Wysłany: 2009-08-08, 00:24   

Blaz napisał:


Są duże podejrzenia co do tego, że Nimue jest klonem innego usera i to nam znanego, ale myślę, że póki są to podejrzenia, a nie pewność, to publicznie lepiej tego nie pisać. Prywatnie to oczywiście co innego. :lol:




Oj dałbyś ty Piotrowi (broń mnie marsistowski Boże, nie idzie mi o Staruszka!) spokój - baty zebrał w paru wątkach, przeszedł reinkarnację, może przeszedł też na buddyzm (po stylu nie widać) :wink: ...

A na serio - proponowałem żeby ignorować. Ale oczywiście niektórzy :P chcieli sprawdzić granicę człowieczeństwa... Dla mnie to lewe konto, i tyle. A im więcej pyskuje - tym bardziej wiedziałbym czyje, gdyby nie to że całkiem na serio włożyłem go do ignorowanych...
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #100  Wysłany: 2009-08-08, 00:29   

pranie gicio,dalej nie łapie...kto :roll:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #101  Wysłany: 2009-08-08, 00:37   

ALAMO napisał:
Oj dałbyś ty Piotrowi (broń mnie marsistowski Boże, nie idzie mi o Staruszka!) spokój - baty zebrał w paru wątkach, przeszedł reinkarnację, może przeszedł też na buddyzm (po stylu nie widać) :wink: ... A na serio - proponowałem żeby ignorować. Ale oczywiście niektórzy :P chcieli sprawdzić granicę człowieczeństwa... Dla mnie to lewe konto, i tyle. A im więcej pyskuje - tym bardziej wiedziałbym czyje, gdyby nie to że całkiem na serio włożyłem go do ignorowanych...
Jakiemu Piotrowi, bo nie kojarzę? :D Felek, w PW Ci napiszę. :)
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #102  Wysłany: 2009-08-08, 00:44   

Napiszcie i mnie bom ciekaw, Alamo czy piszeszo tym o którym rozmawialismy?
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #103  Wysłany: 2009-08-08, 00:46   

Też Ci wysyłam PW. :D
 
 
feleksc 



Pomógł: 8 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4383
Skąd: wroc
 #104  Wysłany: 2009-08-08, 00:50   

no juz wiem,dzieki ale jesli to prawda,to myslicie ze działał

pod przykryciem bractwa?
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #105  Wysłany: 2009-08-08, 00:54   

Nie, nie sądzę. Tam po prostu jest taki bałagan, że to się da ukryć. Zresztą kiedyś w temacie "Rozmawiamy z adminem" napisałem czy można mieć dwa konta jednocześnie, bo przez przypadek wypatrzyłem taką sytuację. Coś odpowiedzieli? Nic, kompletnie się tym nie zainteresowali.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum