Poprzedni temat «» Następny temat
ST25 w swej nowej szacie graficznej
Autor Wiadomość
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #1  Wysłany: 2011-09-17, 10:00   ST25 w swej nowej szacie graficznej

Nie wiem czy osoby już widziały, ale do sprzedaży trafiać zaczęły Seagulle z mechanizmem ST25 w nowej szacie graficznej. W zasadzie jedyna zmiana dotyczy wahnika, który teraz jest ażurowy, opisany, i złoty.



Ludzi o slabszych sercach proponuję,by NIE porównywali tego ze standardowo wykończonym 2824 ...
_________________
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #2  Wysłany: 2011-09-17, 10:09   

e... no co ty! przeca widać na pierwszy rzut oka że pomalowane tanią farbką a szlify ani chybi naklejone :mrgreen:
a i krówka milka nie liznęła jęzorem
no i wyprodukowany w obozie pracy niewolniczej

jednym słowem HAŃBA :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #3  Wysłany: 2011-09-17, 10:18   

Oraz of koz chamstwo i drobnomieszczaństwo, kto tym kacapom pozwolil wogóle groszkować płyty, fazować krawędzie, i frezować obwody - przecież to sa patenty szwajcarskich mistrzów von Groshkena, Fazena i Frezena. Pielegnowane z ojca na syna, przy udziale specjalnie genetycznie dobieranych przez pokolenia krzyżowań pod alpejskim slońcem, na zielonej łace, krów o specjalnie ukształtowanych jęzorach, co zastępują sterowane numerycznie centra obróbcze. Stąd, w słis klalicie jest serce, sztuka i szlachetność - a w tym zwykly chamski, nieokrzesany i plugawy materializm. Tfu. Aż bym się jutro poszedl wyspowiadać z tego że to oglądałem, ale się boję że się woda święcona na wejściu zagotuje...
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #4  Wysłany: 2011-09-17, 12:10   

A ja wam mówię, że to plucie na chińskie zegarki i mechanizmy skończy się w momencie, gdy jakiś polski handlarz zacznie nimi handlować. Wtedy bajka o Davosie będzie tylko dziecięcą wprawką do tego, co się będzie mówić na temat takiego oto mechanizmu. Nie mówiąc już o tym, że będzie kosztował z 8 tysięcy PLN, bo taniej się nie da. :mrgreen:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #5  Wysłany: 2011-09-17, 12:15   

Je he he taka mała rzecz a cieszy, poka przód tege zeigera
_________________
 
 
pmwas 
Właściciel Pola Ryżowego
4-85


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 9 razy
Wiek: 38
Dołączył: 11 Mar 2010
Posty: 2964
Skąd: Sosnowiec
 #6  Wysłany: 2011-09-17, 12:29   

A ja tam bym wolał, żeby zostawili kolor. Tak IMO jakoś nie pasuje do reszty mechanizmu, choc oczywiście sa zwolennicy takich połączeń - kwestia gustu :) . W każdym razie fajnie, ze się starają. ST-25 zreszta to bardzo fajny mechanizm.
_________________
Ну, погоди! :wkurzony:
 
 
TowRoupas 
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 12 razy
Wiek: 34
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2139
Skąd: Warszawa
 #7  Wysłany: 2011-09-17, 12:58   

Mnie też mniej się podoba od starego... Nie lubię takich połączeń :???:
_________________
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
 
 
Janek 
Ojciec Założyciel
Chilloucik


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 5768
Skąd: ta Pani tutaj?
 #8  Wysłany: 2011-09-17, 13:26   

A mi sie podoba - dodaje kontrastu do werku : )
Ten wachnik bedzie spotykany tylko w produktach z tianjinu?Bo kiedys mi sie obilo o uszy (tutaj uklon do ALAMOSA,ktory wie wiecej i moze to rozwieje/potwierdzi) ze kazdy moze ST-25 sobie wyprodukowac.
_________________
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #9  Wysłany: 2011-09-17, 13:32   

Ładnie to to wykonane jest. Ten wahnik bardzo mi się widzi - do garniturzaka ładnie się konweniuje. Gdyby tak jeszcze niebieskie śrubki... ale to w przypadku rezygnacji ze złotego wahnika, bo za kolorowo by się zrobiło. Aaaa, no i fajnie byłoby rzucić na mostek lub którąś z płyt grawer wypełniony złotkiem z oznaczeniem typu mechanizmu - no! I wtedy biorę w ciemno za dychu :lol: :mrgreen:
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #10  Wysłany: 2011-09-17, 13:53   

Atrapa z plasteliny, wógle nie spasowana i kręcić się nie ma szans :razz:

A na serio to bardzo smakowicie wygląda.
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
Janek 
Ojciec Założyciel
Chilloucik


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 7 razy
Wiek: 31
Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 5768
Skąd: ta Pani tutaj?
 #11  Wysłany: 2011-09-17, 15:21   

Bibliotek@rz napisał/a:
. Aaaa, no i fajnie byłoby rzucić na mostek lub którąś z płyt grawer wypełniony złotkiem z oznaczeniem typu mechanizmu

O!to!to!Lechu dobrze prawi!
_________________
"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #12  Wysłany: 2011-09-17, 15:43   

Trzeba koniecznie nadmienić, że taki grawer podnosi Prestyż lekkim baciorem o 2 klocki. Dolarów.

Janek, masz taką rozbudowaną stopkę że ledwo cię ogarniam na monitorze i zawsze myślę, że coś jeszcze tam naskrobałeś. Swoją drogą świetne cycaty wyłuskałeś :lol:
Ostatnio zmieniony przez Bibliotek@rz 2011-09-17, 15:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #13  Wysłany: 2011-09-17, 16:01   

Z przodu to nie ma co pokazywać, bo to dziurbilion z rezerwą i datownikiem wskazowkowym, cena tez jest "słuszniejsza", bo jednak to jakies 1600 juanow..
Ale w pełni popieram zdanie Blaza, w koncu już nie wiem czy zauważyliście że coraz częściej pojawia się taki uroczy tekst,że "Seagull ostatnio dokonał olbrzymich postępów" - znalazłem identyczny w trzech miejscach, pozornie niezależnych :lol: Tak po prawdzie, to "ostatnio" nic się w Seagullu nie zmieniło, ale są to miejsca w których do tej pory na chińskie pluto i używano tekstów o "doskonałej jakości szwajcarskiej ETA,która jest doskonała bo jest szwajcarska" - więc zmiana dotyczy raczej ich niż Seagulla :lol: I rzeczywiście, warto obserwować to co się dzieje, będzie to na pewno zabawne z naszego punktu widzenia ;-)
_________________
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #14  Wysłany: 2011-09-17, 16:02   

Łożyska z dawnego CCCP , wahnik z szwajcarskiego złota pochodzenia żydowskiego , płyty z blach samochodów indyjskiego koncernu Tata
:mrgreen:
_________________

 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #15  Wysłany: 2011-09-17, 16:07   

Rudolf napisał/a:
wahnik z szwajcarskiego złota pochodzenia żydowskiego


Jak śmiesz, ty naruszaczu ty :!:
To już nie jest złoto żydowskie, tylko pochodzi prosto z zasobów Banku Rzeszy :!: W koncu nie po to pokolenia dziadków obecnych Szwajcarów tyle się nawyginało, żeby je przetapiać, bic lewe punce, i udawać że pochodzi z 1935 roku :P :lol:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum