Czy da się zwęzić pasek?
Odpowiedz do tematu

: Czy da się zwęzić pasek?
Zamówiłem u Stasia ręcznie dziergany pach do PZLki. Pach przyszedł. Ładny, miękki, gruby ale... ALe niestety nie trzyma wymiaru. Miał być 24mm a jest 25mm. O ile w uszy wchodzi bezproblemowo, o tyle z klamerką jest problem. Z racji grubości pacha nie poddaje się łatwo i bardzo mocno szoruje o klamrę i w związku z tym zapina się go tak koszmarnie ciężko, że aż odechciewa się go zakładać na rękę. Pytałem Stasia na privie czy można go np jakimś pilnikiem potraktować po krawędziach ale cisza. Sezon urlopowy więc rozumiem, że można nie odpowiadać. Dlatego pytam tutaj.
Majstry zegarkowe: jak najprościej zwęzić gruuuuby, ręcznie dziergany pach z ~25 do 24mm?

:
Łatwiej pasek pocienkować niż go pogrubasić :)

sklep młotkiem troszkę i wejdzie w klamerkę .

Blaz
[Usunięty]
:
Może żyletką? Tylko nie wiem czy ten pach nie ma impregnowanych brzegów...

:
Witaj
Odpisywałem, ale net miałem tylko z modemu i to o wujowym zasięgu. Teraz spojrzałem w wysłane i faktycznie nic nie wyszło.
Mniejsza...
W drodze do Ciebie jest drugi poprawiony pasek :mrgreen: .

:
A wiesz, że młotek to nie głupie.... Nie pomyślałem :mrgreen: Ciekawe tylko czy nie wróci za jakiś czas do pierwotnego rozmiaru. A jak wróci to żyletką go, żyletką!!! :mrgreen:

Stasiu napisał/a:
Witaj
Odpisywałem, ale net miałem tylko z modemu i to o wujowym zasięgu. Teraz spojrzałem w wysłane i faktycznie nic nie wyszło.
Mniejsza...
W drodze do Ciebie jest drugi poprawiony pasek :mrgreen: .


Stasiu! Naprawdę nie trza było. Pewnie da się zreanimować. No ale jak wysłałeś to odeślę Ci ten za duży. Tyle, że od wkładania w klamrę leciutko boki się przytarły :(

Wielkie, wielkie dzięki! :)

[edit mod: scaliłem posty]

Ostatnio zmieniony przez 2011-08-02, 19:48, w całości zmieniany 1 raz
:
Skalpel, nozyk krązkowy lub do tapet-> polecam, zyletka lubi sie wyginac i moze pojsc koślawo.

..stare chłopy a pokazują pudełka...jak dzieci..

Wilk jest tylko jeden ! podrupkowicze...
Darmowy serwer fotek do 16 GB
:
Cytat:
W drodze do Ciebie jest drugi poprawiony pasek .


Co firma to firma :mrgreen:

:
revolta4 napisał/a:
Cytat:
W drodze do Ciebie jest drugi poprawiony pasek .


Co firma to firma :mrgreen:


Obsługa klienta równie dobra jak paski :) W Stasiowych "Wintydżach" zakochany jestem :mrgreen:

:
Ale w ogóle nie ma sprawy. Mój błąd.
Pocienić go można dość prosto:
Najpierw spróbuj przetrzeć brzegi szmatką z acetonem. Zmyje on nadmiar siuwaksu z wykończenia na brzegach. Jeżeli to nie pomoże, to przetarcie go lekko wilgotnym papierem wodnym (np. 320, 600) powinno szybko pomóc.
Ciąć nie ma co, bo różnica jest zbyt mała i nic lepszego niż szlifowanie nie da rady.

:
czyli nie odsyłać tego za szerokiego? No to jeszcze raz dzięki! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Pewnie, że nie odsyłać :) .
Nie dziękuj, bo to ja raczej powinienem przepraszać

:
Niniejszym informuję, że co firma, to firma. Poprawiony pach przybył (piszę z opóźnieniem bo urlopowałem). Klamerka zapina się już bez żadnych problemów. Jeszcze raz dzięki Stasiu!

:
revolta4 napisał/a:
Cytat:
W drodze do Ciebie jest drugi poprawiony pasek .


Co firma to firma :mrgreen:


Ze znakiem jakości Q. Mistrzostwo świata.

hrg.pl
:
Dzięki i jeszcze raz przepraszam :oops: .

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.