Ktokolwiek widział z pomarańczową nitką
Odpowiedz do tematu

: Ktokolwiek widział z pomarańczową nitką
Taki pasek potrzebuję... ale Hirscha trochę boję się brać. Widział może ktoś taki pasek innej firmy ? Czarny z pomarańczowym obszyciem 22mm.



Z góry dzięki.

:
A czemu się boisz Hirscha?

:
Bo z Hirschami różnie bywało :sad:

Czino
[Usunięty]
:
Ano niestety-ostatnimi czasy hirsch bardzo jakość pogorszył :sad:

Ostatnio zmieniony przez Czino 2011-07-17, 00:55, w całości zmieniany 1 raz
:
di modell ma taki ale z podwójnym szyciem


:
Wywiad napisał/a:
Bo z Hirschami różnie bywało

Ja tam mam dobre doświadczenia.

:
Sposób 1: kup TEN pasek Brosa (jakość rewelacja) i poproś któregoś z naszych pachorobów o zmianę nitki.
Sposób 2: kup TEN pasek Pattini i skorzystaj z usługi ZMIANA KOLORYSTYKI PRZESZYCIA .

Z Hirschami również mam dobre doświadczenia.

Blaz
[Usunięty]
:
A propos Hirschów: czytałem na niemieckim forum, że na początku przenosin do Chin były problemy z jakością Liberty i kilku pasków z syntetyczną warstwą, ale nie dlatego, że Chińczycy nie potrafili dobrze tych pasków robić, ale dlatego, że jednocześnie zmienili dostawcę skóry i tworzywa. Trochę to trwało zanim nowy dostawca wyregulował dostawy. Oczywiście jest to wersja nieoficjalna, bo nikt tego w Hirschu głośno nie powie. :mrgreen:

Wywiad, miałem kiedyś taką zagwozdkę jak Ty. I stwierdziłem, że ze znanych producentów tylko ten Hirsch. Albo customowe lub na wpółcustomowe paski.

:
ostatni zanabyłem pasek w Pattini i z czystym sumieniem mogę polecić.

maciek
[Usunięty]
:
atomtomski napisał/a:
ostatni zanabyłem pasek w Pattini i z czystym sumieniem mogę polecić.


pattini jest git, poza klamrą, która jest dramatycznie dramatyczna. Po jej wymianie będziesz miał fajny zestaw. Tylko zwróć jeszcze uwagę na wielkość dziurek :wink: , żeby założyć tam np PRE-V na 100% będziesz musiał przy nich podłubać. :wink:

Ostatnio zmieniony przez maciek 2011-07-19, 08:11, w całości zmieniany 1 raz
jakr
[Usunięty]
:
ja sobie chwale Eulity ;) Z Hirschami juz dawno skonczylem i to wszystko przez to, że zaczął mi się od dołu rozwarstwiać (wyglądał na lipnie sklejony).

:
Dzięki za podpowiedzi ale chyba udam się do dobrego strapmakera :cool:

Blaz
[Usunięty]
:
Jeszcze tu zauważyłem:

http://www.strappedfortim....aspx?itemid=85

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.