Paski Russtime
Odpowiedz do tematu

: Paski Russtime
Panowie,

Jak z jakoscia paskow z russtime, przykladowo taki:

KLIK

Blaz
[Usunięty]
:
To są paski sprowadzane z Niemiec. Na niemieckim ebayu są tańsze. Miałem kilka tych pasków. Jakość porównywalna z Redą. Ceno imo za wysoka.

:
dzieki za info

:
Nie powalają ale złe nie są. Cena faktycznie nieco nie ten teges ..

RadG
[Usunięty]
:
Miałem i mam kilka. Zależy które, np. lakierowane, nibykroko dość się szybko wyrabiają. Skórzane, jak zaprezentowany na aukcji są lepsze. Ale też to nie top. Jak się ma kilka-kilkanaście zegarków to się tak nie zużywają, wiadomo, do codziennego użytku to może byc problem.

:
Dokładnie, jak pisze RadG. Przy okazjonalnym użytkowaniu wystarczą na długo,
przy codziennym po kilku miesiącach wyglądają fatalnie.

Sprzedaje je także Mocny i szczególnie przy okazji zakupu zegarka można od niego kupić te paski w znacznie lepszej cenie niż wyjściowa.

Jeszcze ciekawostka. Miałem od nich pasek Orion, czarny z pomarańczowym przeszyciem.
Zrobiłem błąd i założyłem go do zegarka, który wziąłem na urlop.
Po dwóch tygodniach noszenia w wysokich temperaturach pasek tak się, brzydko pisząc, przepocił, że chciałem go wyrzucić.
Ale w związku z tym, że nie miałem nic do stracenia, wrzuciłem go do pralki i wyprałem (razem z ciuchami).
I powiem, że po wyjęciu wyglądał znacznie lepiej niż przed praniem.
I od tego czasu na wakacje zabieram zegarki na bransolecie albo na paskach z PU (G-Shocki).

Bawią się wszyscy?
:
Telekom, swiete slowa z tymi bransoletami na wakacje ;p

Blaz
[Usunięty]
:
Ja w takiej temperaturze to w zasadzie tylko gumę albo materaca.

RadG
[Usunięty]
:
Dobre na upały są NATO, raz, że izolują rękę od metalu dekla, a dwa ich pranie to dziecinna igraszka, poza tym schną w mgnieniu oka.

Blaz
[Usunięty]
:
Fakt, masz rację, ale ja akurat ani nato, ani bransolet nie lubię. :grin:

:
Dobre paski to Bros i Kuki z oferty Król-Net i to czasem w tych samych cenach co Russtime

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.