Poor man's Submariner
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
: Poor man's Submariner
Bardzo podoba mi się design Submarinera ale na Rolka póki co mnie nie stać. :lol: W związku z tym proszę wrzucajcie tutaj wszystkie znane Wam budżetowe a'la Submarinery :wink:






:
Moim zdaniem jeden z lepszych to Steinhart Ocean 1 Red

Foch und Ch.
Darecki
[Usunięty]
:
Racja. Steinharty są świetne ale już powyżej magicznej granicy 1k PLN. Proszę wrzucać zegarki poniżej tej granicy :wink:

:
Darecki, TUTAJ masz temat na WUS pt Best Submariner Homage, 35 stron, kupa zdjęć i budżetowych propozycji.

:
kubama napisał/a:
Moim zdaniem jeden z lepszych to Steinhart Ocean 1 Red

Oooo, super, lekko wintydżowy klimat. Świetny!

Pupcia rubcia salcesonik, heloł beloł w dupę słonik!
Darecki
[Usunięty]
:
Na Tomka zawsze można liczyć :razz: Dziękuję za linę.

:
to moja szwedzko-chińsko-niemiecka mieszanka. brakujące miejsce należy do fioletowej Triwy mojej żony :)


Darecki
[Usunięty]
:
Ładne stadko :wink:

:
Racja, szczególnie te metroseksualne kolorowe ;-)

:
Darecki napisał/a:
Racja. Steinharty są świetne ale już powyżej magicznej granicy 1k PLN. Proszę wrzucać zegarki poniżej tej granicy :wink:


Stenka można spokojnie wyrwać poniżej tysiaka, tylko trzeba bacznie śledzić oferty, a sporo się ich pojawia. W klasie rolko-podobnej to dla mnie niezaprzeczalny faworyt i warto dołożyć do niego te parę stówek i mieć naprawdę nieźle wykonany zegarek! Sam już prawie kliknąłem zielonego, ale jednak udało się ustrzelić Cytrynę, a to był priorytet :)

:
A Debaufre na WUS jeszcze taniej, za ok. $250 bywają. A to ta sama firma, tylko nazwa inna.



Uploaded with ImageShack.us

Blaz
[Usunięty]
:
kubama napisał/a:
Moim zdaniem jeden z lepszych to Steinhart Ocean 1 Red
[url=http://img96.imagesh...ger.jpg]Obrazek[/URL]


Akurat jest na allegro:

http://allegro.pl/steinha...1620937119.html

:
...Tomek, a co jemu się zrobiło z czcionką na bezelu, jakoś tak przytyła okrutnie i wygląda wedle mnie...

:
bo to bezel a'la deep sea :)

:
Rudolf napisał/a:
bo to bezel a'la deep sea :)


...o - fajny wątek ...i mnie ostatnio mocno ciagnie w ta strone ....jest cos w tej estetyce ok. 43mm?
....to taka wiedza na potem.....bo teraz kasę ładuję w coś innego ...ale mam nadzieję że trud się opłaci :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.