Poprzedni temat «» Następny temat
MM problem
Autor Wiadomość
alf
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2011-04-27, 20:56   MM problem

Czesc wszystkim! Jakies dwa miesiace temu kupilem u sympatycznego forumowicza z tegoz forum, MM w wersji Mini Fiddy (dokupilem jej nawet piekny pasek u Stasia :) - niestety krotko sie nia cieszylem. Kilka dni temu zauwazylem, ze wskazowka sekundnika sie urwala. Nie przypominam sobie zeby zegarek mi upadl. No coz, zdarza sie - pomyslalem. Pelen nadziei na szybka naprawe zanioslem zegarek do zegarmistrza. Po krotkich ogledzinach bez rozbierania go stwierdzil ze wskazowki nie da sie zamocowac poniewaz jest scieta - jak to ujal. Zegarek wowczas byl na chodzie. Powiedzial, ze moze jedynie wyciagnac wskazowke z zegarka i mam uzywac go bez sekundnika. Zostawilem zegarek i po dwoch dniach zjawilem sie po odbior. Na moje pytanie czy udalo sie naprawic/wyciagnac wskazowke z zegarka zegarmistrz odparl ze niestety nie, ze oprocz wskazowki ma polamany jeden kamien ale on takiego nie ma (jestem pewien, ze w chwili oddawania go do naprawy zegarek byl mechanicznie sprawny - chodzil. Oddal mi zegarek w foliowym woreczku a wskazowke sekundnika i polowke kamienia w drugim. No i kiedy wyciagnalem zegarek zeby zobaczyc go obejrzec - po prostu rozpadl mi sie w rekach, tzn zobaczylem szkielko osobno (jakby odlupane) a reszte osobno. Zegarmistrz zrobil wielkie oczy, ze niby pierwszy raz to widzi a ja nie chcialem juz o nic wiecej go pytac. I teraz pytanie, czy warto naprawiac ten zegarek, jesli tak to gdzie. A moze na forum znajde jakas zlota raczke ktora podejmie sie naprawy? Zegarek bardzo mi sie podoba i nie chcialbym go stracic. Z gory dziekuje za sugestie.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #2  Wysłany: 2011-04-27, 21:39   

1. Bateryjkarz spier .. ci zegarek
2. "Ścięcie wskazówki" wejdzie do mojego kanonu jako zamiennik na "partacz"
3. Mam nadzieję że ci oddał 50 zł na naprawienie tego u kogoś, kto się zna
4. Warto
_________________
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #3  Wysłany: 2011-04-27, 21:48   

Szok, to jakiś zegarkozabójca.
Wskazówko to ci co najwyżej spadła z osi, a zegarkozabójca przy zakładaniu spier@%*&^ zegarek.
_________________
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #4  Wysłany: 2011-04-27, 21:50   

Ale ten kamien mnie zafascynował - co ten ciul musiał robić żeby go połamać :shock: :?:
_________________
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #5  Wysłany: 2011-04-27, 21:53   

Obawiam się że użył czsowstrzymywacza, znaczy się młotka.
_________________
 
 
Czino
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2011-04-27, 22:43   

Nie, po prostu nie mam pytań i właśnie dlatego wolę już coś sam popsuć niż dawać do popsucia tym je***m bateryjkarzom i jeszcze im za to płacić :evil:
 
 
alf
[Usunięty]

 #7  Wysłany: 2011-04-28, 00:29   

Dziekuje za odpowiedzi i zainteresowanie. Faktycznie, wydawalo mi sie ze naprawa wskazowki sekundnika to chwila dla zegarmistrza, okazalo sie, ze przeroslo to jego umiejetnosci. Nawet nie chcialo mi sie z nim dyskutowac ale szkoda zegarka. Jak mogl doprowadzic go do takiego stanu - nie chce mi sie dociekac. Gdyby na forum znalazl sie ktos kto podjalby sie naprawy Maryny to bardzo prosze o kontakt.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #8  Wysłany: 2011-04-28, 06:51   

Jest u nas trochę chłopaków z Wrocka - zaraz zwąchają temat i ci podpowiedzą kto tam u was ma pojęcie o naprawie zegarka.
_________________
 
 
maciek
[Usunięty]

 #9  Wysłany: 2011-04-28, 08:20   

hej, już kiedyś polecałem tego pana. :wink:
Zegarmistrz w salonie jubilerskim na Kołłątaja, blisko dworca.

http://www.geselle.pl/index.php?opcja=onas

nie wiem czy podejmie się naprawy chińczyka, ale naprawdę dobry fachowiec i sympatyczny gość. :wink:
 
 
borys 
Sprzedawca Ryżu


Dołączył: 02 Gru 2010
Posty: 125
Skąd: Wrocław / Oława
 #10  Wysłany: 2011-04-28, 08:57   

Alf,
a co za geniusz ci tak Marynie urządził? Daj jakiś namiar, coby trzymać się z daleka.
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #11  Wysłany: 2011-04-28, 09:49   

.. tak sobie głośno myślę , listę by trzeba zrobić tych rzetelnych i tych partaczy , co by nasi uważali .
_________________

 
 
Blaz
[Usunięty]

 #12  Wysłany: 2011-04-28, 11:23   

Duża będzie. Znacznie dłuższa niż ta z tymi, co umieją... :twisted:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum