Jaki pasek do pasówki?
Odpowiedz do tematu

: Jaki pasek do pasówki?
Kupiłem wczoraj przypadkiem i niechcący pasówkę Doxy. Majątku nie wydałem a zegarek na tyle mi się spodobał że może ponoszę go trochę.
Nie zamierzam na razie nic modyfikować bo jest ok, tarcza nawet dość ładna tylko szkiełko jest lekko pożółkłe. Sama tarcza to klasyka gatunku z małym pierdolotem, jest metalowa i dość precyzyjnie wykonana. Mechanizm zegarka ( i tu się nie znam) w ładnym stanie na zaskakująco dobrym chodzie. Najbardziej podobają mi się rozmiary tego typu tworów, tutaj 45mm na 54mm bez koronki, w uszach 22mm.
Chciałbym dobrać jakiś fajny pasek, z uwagi na stałe "teleskopy" myślałem o nato strapie lub pasku z podkładką. Co do pierwszej opcji spodziewam się fajnego efektu, trochę wintydżowo-sportowego, co do drugiej to sam nie wiem. Czekam na sugestie i pomysły :)

Poniżej fotki zegarka z telefonu na szybko





Edit
W oko wpadło mi cuś takiego, nie wiem tylko czy nie przegnę z kolorami

Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2011-03-25, 17:57, w całości zmieniany 3 razy
:
Ja bym pisał do jakiegoś paskoroba niech ci zrobi pach z nitem odkręcanym :)
Na nato nie pasuje do charakteru zegarka wg mnie...
Podkładka ok jak lubisz :)

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Cały dowcip polega na tym że chcę lekko złamać konwencję jeżeli oczywiście jakaś istnieje, co do paska z podkładką to jeszcze ładnego nie widziałem :)

:
Jasne tylko brazowa skora :wink:

:
Ja tam obstaje na razie przy nato, skórka w jasnym brązie też ok :) byle by pasek był równy na całej długości i nie za gruby.
Najlepiej taki jak ten "ukradnięty" z sąsiedniego tematu, wyjątkowo prosty i ładny



....ale tak też jest fajnie


Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2011-03-25, 18:07, w całości zmieniany 3 razy
:
Ta skórka jest ładna - ale musiałbyś znaleźć jaśniejszą.

Nato IMHO nie będzie wyglądało jak złamana konwencja, ale jak inna bajka. Tu masz jasną klasyczną tarczę, do niej raczej mniej krzykliwy pasek by pasował.

Fajną propozycją były oferowane ostatnio stachostrapy.

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
kiedyś zrobiłem do pasówki ze stałymi teleskopami coś takiego




Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.