Poprzedni temat «» Następny temat
to jeszcze kij w mrowisko..:)
Autor Wiadomość
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #91  Wysłany: 2011-01-27, 13:19   

Tomek napisał/a:
Blaz, luziiiik, to w głównej mierze zależy od nadgarstka, na jednym leży dobrze, na innym mniej. Na Twoim widać jest źle, na moim dobrze. Z tego wniosek, że nie zostałeś stworzony do noszenia Rolexa :wink: :wink: :razz: :mrgreen: , ja zostałem i też nie noszę, gdyż mnie po prostu nie stać .. A jakby było mnie stać, i tak kupiłbym Tudora, Rolexa nigdy .. :mrgreen:


Stać cię.
Podlicz sobie wartość swojego stadka. Nawet byś się nie musiał spiąć specjalnie - Rolka możesz kupić na Ebaj poniżej 1000 dolków.
Po prostu nie masz ciśnienia, a to zasadnicza różnica.
Mnie to nie stać na taki drogi zegarek, dlatego zazdraszczam strasznie tym co ich stać. Ale chyba zacznę po godzinach długopisy składać :razz:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #92  Wysłany: 2011-01-27, 13:22   

Długopisy się nie kalkulują. Na czasie jest składanie kopert. :mrgreen:
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #93  Wysłany: 2011-01-27, 13:29   

ALAMO napisał/a:
Stać cię.
Podlicz sobie wartość swojego stadka. Nawet byś się nie musiał spiąć specjalnie - Rolka możesz kupić na Ebaj poniżej 1000 dolków.
Po prostu nie masz ciśnienia, a to zasadnicza różnica.
Mnie to nie stać na taki drogi zegarek, dlatego zazdraszczam strasznie tym co ich stać. Ale chyba zacznę po godzinach długopisy składać :razz:


Z założenia nie kupuję zegarków droższych jak 2k, z założenia również nie kupuję zegarków używanych, więc Rolek za $1000 odpada. To po pierwsze primo. Po drugie - lubię bardzo moje stadko i nie mam zamiaru się go pozbywać. Po trzecie primo - męczyło by mnie bardzo noszenie zegarka z pudełkiem, papierami i zawieszką, bo w naszym społeczeństwie krąży opinia, iż każdy Rolex to fejk, wolę zdecydowanie nosić coś mniej znanej marki, co nie znaczy, że gorszy. Dlatego wybrałbym Tudora - ta sama "stajnia", a marka praktycznie nie znana.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #94  Wysłany: 2011-01-27, 13:30   

Tak jak para Rolls-Royce i Bentley. :grin:
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #95  Wysłany: 2011-01-27, 13:33   

Ale w tym przypadku obie marki są dość dobrze znane. Na samochodach znają się wszyscy, na zegarkach może 0,5% społeczeństwa.
 
 
zbyszke
Starszy Ryżowy

Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 790
Skąd: Kumla (SE)
 #96  Wysłany: 2011-01-27, 13:43   

Tomek napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Stać cię.
Podlicz sobie wartość swojego stadka. Nawet byś się nie musiał spiąć specjalnie - Rolka możesz kupić na Ebaj poniżej 1000 dolków.
Po prostu nie masz ciśnienia, a to zasadnicza różnica.
Mnie to nie stać na taki drogi zegarek, dlatego zazdraszczam strasznie tym co ich stać. Ale chyba zacznę po godzinach długopisy składać :razz:


Z założenia nie kupuję zegarków droższych jak 2k, z założenia również nie kupuję zegarków używanych, więc Rolek za $1000 odpada. To po pierwsze primo. Po drugie - lubię bardzo moje stadko i nie mam zamiaru się go pozbywać. Po trzecie primo - męczyło by mnie bardzo noszenie zegarka z pudełkiem, papierami i zawieszką, bo w naszym społeczeństwie krąży opinia, iż każdy Rolex to fejk, wolę zdecydowanie nosić coś mniej znanej marki, co nie znaczy, że gorszy. Dlatego wybrałbym Tudora - ta sama "stajnia", a marka praktycznie nie znana.


Bez przesady, wspolczesne Tudory sa na ETAch.
 
 
Rudolf 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #97  Wysłany: 2011-01-27, 13:44   

Też lubię Tudora :) trzeba fan klub otworzyć :D
_________________

 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #98  Wysłany: 2011-01-27, 13:48   

Chodziło mi Tomek o to, że to są twoje własne, samemu wymyślone i zaimplementowane ograniczenia. I nie mają nic wspólnego z tym czy cię na jakiś zegarek stać, czy nie stać. Dlatego stwierdzam, że obiektywnie - stać cię na Rolka, tylko jak już mówiłem, nie masz ciśnienia. Ja też nie mam, co więcej, uważam że każdy zegarek droższy niż 1000 ojro w nadwyżce zawiera podatek od frajerstwa, a niektóre marki i modele zawierają go zdecydowanie więcej niż inne.
 
 
Rudolf 



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #99  Wysłany: 2011-01-27, 13:52   

zbyszke napisał/a:
Bez przesady, wspolczesne Tudory sa na ETAch.

Zgadza się łatwiej poskładać coś dla siebie ze szrotu :)
_________________

 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #100  Wysłany: 2011-01-27, 13:54   

zbyszke napisał/a:
Bez przesady, wspolczesne Tudory sa na ETAch.

Chodziło mi bardziej o producenta, niż o wnętrzności ..
ALAMO napisał/a:
Chodziło mi Tomek o to, że to są twoje własne, samemu wymyślone i zaimplementowane ograniczenia. I nie mają nic wspólnego z tym czy cię na jakiś zegarek stać, czy nie stać. Dlatego stwierdzam, że obiektywnie - stać cię na Rolka, tylko jak już mówiłem, nie masz ciśnienia. Ja też nie mam, co więcej, uważam że każdy zegarek droższy niż 1000 ojro w nadwyżce zawiera podatek od frajerstwa, a niektóre marki i modele zawierają go zdecydowanie więcej niż inne.

Wiem, o co Ci chodziło. W tej kwestii mam podobne zdanie, stąd moje ograniczenia.
 
 
strix 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4180
Skąd: mam wiedziec?
 #101  Wysłany: 2011-01-27, 14:41   

Mi pierwowzor rolexowego suba, czyli emkudzej :wink: nosi sie rewelacyjnie. Tego zegarka nie czuc po prostu, zapomina sie o nim. Ideal. Wystajacy tylek wydawal mi sie byc niewygodny owszem, ale jak ogladalem zdjecia przed zakupem... Przyszedl MQJ, wskoczyl na nato i z lapy nie schodzil przez kilka dni po rzad, rowniez na noc czasami.

Pozdr
strix
 
 
zbyszke
Starszy Ryżowy

Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 790
Skąd: Kumla (SE)
 #102  Wysłany: 2011-01-27, 14:49   

BTW nie jest to lekka ironia, ze na naszym Forum moglibysmy spokojnie zalozyc "Klub Milosnikow zegarkow Rolex" na na zaprzyjaznionej platformie nikt o tym nawet nie pomyslal a nawet jest w dobrym tonie troche poujadac na te szacowna firme?
Ostatnio zmieniony przez zbyszke 2011-01-27, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #103  Wysłany: 2011-01-27, 16:57   

Dlaczegóż to "lekka ironia" :?:
Czy Rolex znajduje się w ofercie handlowej bezinteresownych i niekomercyjnych miłośników :?: No się nie znajduje, tak :?: To się nie czepiaj, tylko kup Eposa, będziesz zadowolony :lol: ;)
 
 
altec 
Kierownik Pola Ryżowego


Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1336
Skąd: W-wa
 #104  Wysłany: 2011-01-27, 17:04   

to może jeszcze jedno,tym razem pożyczone zdjęcie..:

 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #105  Wysłany: 2011-01-27, 17:10   

Garnek do gotowania z zaworem parowym :mrgreen: :?:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum