Poprzedni temat «» Następny temat
O takim większym przekręcie na allegro
Autor Wiadomość
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #16  Wysłany: 2010-09-20, 15:51   

takie ordynarne podróby z przyklejoną blaszką na wahniku można kupić w centrum za 150 pln .
Jest taki gość który mnie zaczepił i chce sprzedać zegarek z niewiadomego źródła bez papierów i pudełek .. na ogół są to podróby Omegi IWC innych nie widziałem , gość mówi że kosztują parę tysięcy ,a on że nie ma do nich papierów chce 800 pln , z ciekawości stargowałem w 5 min do 150 i nie kupiłem mówiąc że nie wziąłem portfela ...
Krótka historia z życia ..

A tu ewidentnie ktoś szuka frajera na kajak
_________________

 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #17  Wysłany: 2010-09-20, 15:51   

Tomirek napisał/a:
kubama napisał/a:
EDIT: Tylko niech ktoś mnie wytłumaczy co to jest COAXIALESCAPEMENT?


http://www.timezone.com/l...670193290479607


Co-axial Escapement to ja znam ale nie wiedziałem jeszcze pisowni w jednym słowie. Pewnie jakiś Niemiec to pisał ;)
_________________
Foch und Ch.
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #18  Wysłany: 2010-09-20, 15:52   

Tomirek napisał/a:
to ja mam myśl. Kupujemy podróbki na jakimś podróbkowej stronie (kosztkoło 350zeta/szt, przy hurtowych zakupach można by pewnie zejść do 300), dorabiamy papiery, pieczątkę, dajemy nieważną już gwarancję i na Allegro pchamy. Podbijamy sobie wzajemnie i czekamy na branie prawdziwego kupca. Na jednej aukcji 100% zysk :mrgreen:

Kilkanaście aukcji i mamy kasę na rozwijanie naszego hobby :mrgreen:


Tomirek, to ja już mam nawet dla Ciebie "pawilon handlowy" na najbliższe parę lat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Aronus
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 02 Maj 2010
Posty: 2913
Skąd: Gdańsk
 #19  Wysłany: 2010-09-20, 15:56   

Tomirek napisał/a:
to ja mam myśl. Kupujemy podróbki na jakimś podróbkowej stronie (kosztkoło 350zeta/szt, przy hurtowych zakupach można by pewnie zejść do 300), dorabiamy papiery, pieczątkę, dajemy nieważną już gwarancję i na Allegro pchamy. Podbijamy sobie wzajemnie i czekamy na branie prawdziwego kupca. Na jednej aukcji 100% zysk :mrgreen:

Kilkanaście aukcji i mamy kasę na rozwijanie naszego hobby :mrgreen:

Tomirek nie bądź taki chytry na te ostrzeżenia wszyscy chcą :lol: :wink:
 
 
Tomir 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 3992
Skąd: inąd
 #20  Wysłany: 2010-09-20, 16:02   

taki pawilon bezpiecznie wygląda. nikt sie nie włamie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
http://facebook.com/bambiplaster
 
 
zbyszke
Starszy Ryżowy

Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 790
Skąd: Kumla (SE)
 #21  Wysłany: 2010-09-20, 16:20   

kubama napisał/a:
Tomirek napisał/a:
kubama napisał/a:
EDIT: Tylko niech ktoś mnie wytłumaczy co to jest COAXIALESCAPEMENT?


http://www.timezone.com/l...670193290479607


Co-axial Escapement to ja znam ale nie wiedziałem jeszcze pisowni w jednym słowie. Pewnie jakiś Niemiec to pisał ;)


BTW ta Omega to wyjatkowo brzydka jest - wyglada jak podrobka :smile: .
 
 
Szymek 
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2873
Skąd: Okolice Leslau
 #22  Wysłany: 2010-09-20, 16:27   

Mój sprzedający miał kiedyś podróbę Omegi , mówi że społeczeństwo tak nie ogarnia wystarczy że zobaczy napis Omega to nie liczą się pieniądze , co dziwne ta Omega może z jeden dzień się utrzymała bo ktoś ulokował w niej Władysława II Jagiełło :twisted:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #23  Wysłany: 2010-09-20, 17:14   

tessio napisał/a:
Po tym jak Allegro ukryło nazwy użytkowników nie da się nawet ostrzec takiego barana, ale w sumie nawet mi go nie żal :oops:


No dokładnie...

Czyli mamy do czynienia z niezłym przekrętem sprzedającego. No i niezłym tupetem. :evil:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-09-20, 17:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wywiad
Starszy Ryżowy

Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 816
Skąd: spod ciemnej gwiazdy
 #24  Wysłany: 2010-09-20, 17:19   

Ja aukcję zgłosiłem. Uważam, że jeśli nawet ktoś jest frajerem to nie znaczy, że bezczelnie można go oszukać.
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #25  Wysłany: 2010-09-20, 17:19   

Kiedyś trafiłem na podobny wałek -podróba omegi brzydsza niż ciemna, deszczowa listopadowa noc + kwity i gwarancje od zegarmistrza we Wrocławiu . Pod adresem z kwitów nic nie było bo nawet takiego adresu nie ma we Wrocku :mrgreen: - Pracownicy allegro wykazali zrozumienie i usunęli aukcję.

Powiem szczerze że przeszła mi całkowicie misja edukacyjna na allegro po wyczynach z Kazirodem jak mnie i Alamosowi zawiesili konta! Szkoda mi ludzi którzy topią taką kasę ale użerać z allegro to mi się nie chce!
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #26  Wysłany: 2010-09-20, 17:22   

Wywiad, ja też już przed kilkoma dniami zgłosiłem, ale allegro mi odpisało, że wszystko jest przecież OK, bo jest przedstawiony dokument i w tym momencie ich rozumiem.

Kadariusie, ja dzień w dzień zgłaszam od dwóch lat. Weszło mi to w krew chyba. :mrgreen: Mam swoich faworytów, którzy pojawiają się i znikają. Widzę jak jeden fake jest wystawiany przez ileś kont po kolei. Fajne zależności widać. :mrgreen:
 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #27  Wysłany: 2010-09-20, 17:27   

Blaz może ty masz więcej czasu albo więcej serca - ja na allegro zaglądam z rzadka i to głównie jak konkretnie czegoś potrzebuję.
A po tym jak mnie z Alamosem załatwili za ostrzeganie potencjalnych klientów Kaziroda po tym jak nikt z serwisu nie zareagował to mi się odechciało na dobre
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #28  Wysłany: 2010-09-20, 17:41   

Też by mi się nie chciało po czymś takim... Pomagasz, a jeszcze za to Ci kłopoty robią. Ech...

Ja to mam taki model: raz na dzień przeglądam wszystkie zegarkowe aukcje wystawione w ciągu 24 godzin. Zgłaszam i patrzę co się dzieje. :mrgreen:
 
 
Wywiad
Starszy Ryżowy

Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 816
Skąd: spod ciemnej gwiazdy
 #29  Wysłany: 2010-09-20, 17:57   

Blaz napisał/a:
Wywiad, ja też już przed kilkoma dniami zgłosiłem, ale allegro mi odpisało, że wszystko jest przecież OK, bo jest przedstawiony dokument i w tym momencie ich rozumiem.

Właśnie mi odpisali, że aukcja jest zakończona i w tym momencie nic nie mogą.

Fałszywy zegarek + fałszywe papiery = oryginalny komplet. Ciekawe tłumaczenie ze strony Allegro. Kilka oryginalnych pudełek i papierów posiadam. Nic tylko dokupić odpowiedni zegarek na replicałoczys :wink:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #30  Wysłany: 2010-09-20, 18:02   

Ludziom, panie, to teraz nie można wierzyć. :mrgreen:

Ja już kiedyś to mówiłem, ale dlaczego allegro SAMO tropi podróby markowych ubrań czy perfum, a podróbki zegarków spokojnie sobie na allegro egzystują? :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum