O takim większym przekręcie na allegro
Odpowiedz do tematu

:
takie ordynarne podróby z przyklejoną blaszką na wahniku można kupić w centrum za 150 pln .
Jest taki gość który mnie zaczepił i chce sprzedać zegarek z niewiadomego źródła bez papierów i pudełek .. na ogół są to podróby Omegi IWC innych nie widziałem , gość mówi że kosztują parę tysięcy ,a on że nie ma do nich papierów chce 800 pln , z ciekawości stargowałem w 5 min do 150 i nie kupiłem mówiąc że nie wziąłem portfela ...
Krótka historia z życia ..

A tu ewidentnie ktoś szuka frajera na kajak

:
Tomirek napisał/a:
kubama napisał/a:
EDIT: Tylko niech ktoś mnie wytłumaczy co to jest COAXIALESCAPEMENT?


http://www.timezone.com/l...670193290479607


Co-axial Escapement to ja znam ale nie wiedziałem jeszcze pisowni w jednym słowie. Pewnie jakiś Niemiec to pisał ;)

Foch und Ch.
:
Tomirek napisał/a:
to ja mam myśl. Kupujemy podróbki na jakimś podróbkowej stronie (kosztkoło 350zeta/szt, przy hurtowych zakupach można by pewnie zejść do 300), dorabiamy papiery, pieczątkę, dajemy nieważną już gwarancję i na Allegro pchamy. Podbijamy sobie wzajemnie i czekamy na branie prawdziwego kupca. Na jednej aukcji 100% zysk :mrgreen:

Kilkanaście aukcji i mamy kasę na rozwijanie naszego hobby :mrgreen:


Tomirek, to ja już mam nawet dla Ciebie "pawilon handlowy" na najbliższe parę lat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
Tomirek napisał/a:
to ja mam myśl. Kupujemy podróbki na jakimś podróbkowej stronie (kosztkoło 350zeta/szt, przy hurtowych zakupach można by pewnie zejść do 300), dorabiamy papiery, pieczątkę, dajemy nieważną już gwarancję i na Allegro pchamy. Podbijamy sobie wzajemnie i czekamy na branie prawdziwego kupca. Na jednej aukcji 100% zysk :mrgreen:

Kilkanaście aukcji i mamy kasę na rozwijanie naszego hobby :mrgreen:

Tomirek nie bądź taki chytry na te ostrzeżenia wszyscy chcą :lol: :wink:

:
taki pawilon bezpiecznie wygląda. nikt sie nie włamie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:
kubama napisał/a:
Tomirek napisał/a:
kubama napisał/a:
EDIT: Tylko niech ktoś mnie wytłumaczy co to jest COAXIALESCAPEMENT?


http://www.timezone.com/l...670193290479607


Co-axial Escapement to ja znam ale nie wiedziałem jeszcze pisowni w jednym słowie. Pewnie jakiś Niemiec to pisał ;)


BTW ta Omega to wyjatkowo brzydka jest - wyglada jak podrobka :smile: .

:
Mój sprzedający miał kiedyś podróbę Omegi , mówi że społeczeństwo tak nie ogarnia wystarczy że zobaczy napis Omega to nie liczą się pieniądze , co dziwne ta Omega może z jeden dzień się utrzymała bo ktoś ulokował w niej Władysława II Jagiełło :twisted:

Blaz
[Usunięty]
:
tessio napisał/a:
Po tym jak Allegro ukryło nazwy użytkowników nie da się nawet ostrzec takiego barana, ale w sumie nawet mi go nie żal :oops:


No dokładnie...

Czyli mamy do czynienia z niezłym przekrętem sprzedającego. No i niezłym tupetem. :evil:

Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-09-20, 17:16, w całości zmieniany 1 raz
:
Ja aukcję zgłosiłem. Uważam, że jeśli nawet ktoś jest frajerem to nie znaczy, że bezczelnie można go oszukać.

:
Kiedyś trafiłem na podobny wałek -podróba omegi brzydsza niż ciemna, deszczowa listopadowa noc + kwity i gwarancje od zegarmistrza we Wrocławiu . Pod adresem z kwitów nic nie było bo nawet takiego adresu nie ma we Wrocku :mrgreen: - Pracownicy allegro wykazali zrozumienie i usunęli aukcję.

Powiem szczerze że przeszła mi całkowicie misja edukacyjna na allegro po wyczynach z Kazirodem jak mnie i Alamosowi zawiesili konta! Szkoda mi ludzi którzy topią taką kasę ale użerać z allegro to mi się nie chce!

Blaz
[Usunięty]
:
Wywiad, ja też już przed kilkoma dniami zgłosiłem, ale allegro mi odpisało, że wszystko jest przecież OK, bo jest przedstawiony dokument i w tym momencie ich rozumiem.

Kadariusie, ja dzień w dzień zgłaszam od dwóch lat. Weszło mi to w krew chyba. :mrgreen: Mam swoich faworytów, którzy pojawiają się i znikają. Widzę jak jeden fake jest wystawiany przez ileś kont po kolei. Fajne zależności widać. :mrgreen:

:
Blaz może ty masz więcej czasu albo więcej serca - ja na allegro zaglądam z rzadka i to głównie jak konkretnie czegoś potrzebuję.
A po tym jak mnie z Alamosem załatwili za ostrzeganie potencjalnych klientów Kaziroda po tym jak nikt z serwisu nie zareagował to mi się odechciało na dobre

Blaz
[Usunięty]
:
Też by mi się nie chciało po czymś takim... Pomagasz, a jeszcze za to Ci kłopoty robią. Ech...

Ja to mam taki model: raz na dzień przeglądam wszystkie zegarkowe aukcje wystawione w ciągu 24 godzin. Zgłaszam i patrzę co się dzieje. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Wywiad, ja też już przed kilkoma dniami zgłosiłem, ale allegro mi odpisało, że wszystko jest przecież OK, bo jest przedstawiony dokument i w tym momencie ich rozumiem.

Właśnie mi odpisali, że aukcja jest zakończona i w tym momencie nic nie mogą.

Fałszywy zegarek + fałszywe papiery = oryginalny komplet. Ciekawe tłumaczenie ze strony Allegro. Kilka oryginalnych pudełek i papierów posiadam. Nic tylko dokupić odpowiedni zegarek na replicałoczys :wink:

Blaz
[Usunięty]
:
Ludziom, panie, to teraz nie można wierzyć. :mrgreen:

Ja już kiedyś to mówiłem, ale dlaczego allegro SAMO tropi podróby markowych ubrań czy perfum, a podróbki zegarków spokojnie sobie na allegro egzystują? :mrgreen:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.