Poprzedni temat «» Następny temat
Dobry zegarmistrz w Warszawie poszukiwany
Autor Wiadomość
Strzała 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3285
Skąd: W-wa
 #196  Wysłany: 2014-10-04, 08:30   

Kumotry tak marudzą jakby to był ich jedyny zegarek i nie mieli na czym godziny sprawdzić :złośliwiec:
 
 
kolakk 
Ryżowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Sty 2013
Posty: 310
Skąd: Warszawa
 #197  Wysłany: 2014-12-14, 10:36   

Panowie, z przykrością informuje, że jeden z lepszych zegarmistrzów w Warszawie - Jan Duber, zamknął chwilowo działalność z powodu burzenia budynku, w którym miał swoją pracownię. Teraz szuka nowego lokum.

Tymczasem, kogo polecilibyście po lewej stronie Wisły? Na Tarchominie byłem, ale to całą Warszawę muszę przejechać, a zegarmistrz przedni ;)
 
 
Lao Tse 
Ryżowy


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 546
Skąd: Okolice rzeki Jangcy
 #198  Wysłany: 2014-12-14, 11:45   

Jakiś czas temu korzystałem z usług Jana Buksa przy ul. Dąbrowszczaków 12, jedną usterkę zrobił mi od ręki i zapłaciłem grosze, czyściłem też u niego mechanizm i cena byla atrakcyjna w porównaniu do innych zegarmistrzów( dwa razy taniej). Reasumując jakość i cena usług były ok. , choć inny kolega z forum który nota bene wcześniej mi go polecił pisał póżniej że zrezygnował z jego usług bo zaczął coś tam partolić, więc głowy nie dam, ale powiedzieć moogę że osobiście byłem zadowlony.
 
 
Jacek. 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Sfermentowanego.


Pomógł: 99 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 15379
Skąd: że by...
 #199  Wysłany: 2014-12-14, 12:42   

Masz jeszcze zakład na rogu Rakowieckiej i Sandomierskiej.

G.
 
 
Jacobi 
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 12 razy
Wiek: 65
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 14626
Skąd: Warszawa
 #200  Wysłany: 2014-12-14, 13:17   

Kiepsko że p.Jana wykopali, ale spodziewał się tego, blisko miałem do niego, do Janka na Tarchomin to cała wyprawa.
_________________
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
 
 
Strzała 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3285
Skąd: W-wa
 #201  Wysłany: 2014-12-14, 22:23   

Też do niego miałem dosyć blisko, raz korzystałem z usług i raczej pozytywnie wspominam.
 
 
Bonthyc 
Sprzedawca Ryżu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 115
Skąd: Ostrowiec Św.
 #202  Wysłany: 2015-02-02, 14:14   

Byłem dziś w zakładzie zegarmistrzowskim w Zielonce koło Warszawy. Na KMZiZ ktoś polecał ten zakład. Ja niestety nie mogę powiedzieć tego samego. Co prawda nie miałem kontaktu z polecanym tam panem Józefem tylko z panią Heleną ale sposób w jaki potraktowała mnie i mój zegarek spowodował, że więcej tam na pewno nie zagoszczę. Pacjentem był zegarek Sportiwnyj z lat 50.tych który śpieszy dziennie ok 2min pomimo regulatora chodu ustawionego maks na minus. W punkcie gdzie robili mi serwis tego zegarka powiedzieli, że "tak już jest". Natomiast na forum koledzy sugerowali, że może to być wina włosa i żebym jeszcze przeszedł się do kogoś z tym zegarkiem. Chciałem więc aby ktoś inny skontrolował to czy na pewno "tak już jest". Pani Helena nawet nie otwarła dekla tylko stwierdziła, żebym poszedł tam gdzie zegarek był serwisowany. facepalm Najgorsze miało jednak dopiero nadejść, oddając mi zegarek wyślizgnął się on jej z rąk i przydzwonił o ziemię. :shock: :głową w mur: :wkurzony: Oczywiście nawet nie przeprosiła mnie za to. :głową w mur: Wmurowało mnie jak to zobaczyłem. Mam nadzieję, że chociaż z zegarkiem wszystko jest w porządku. :(
Ostatnio zmieniony przez Bonthyc 2015-02-02, 15:33, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Jacobi 
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 12 razy
Wiek: 65
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 14626
Skąd: Warszawa
 #203  Wysłany: 2015-02-02, 15:52   

Pani Helena widocznie Omegi i Rolexy naprawia ;)
Ciekawe jak tam pan Jan Duber ?
_________________
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
 
 
Szymon
[Usunięty]

 #204  Wysłany: 2015-02-02, 23:10   

Bonthyc napisał/a:
Byłem dziś w zakładzie zegarmistrzowskim w Zielonce koło Warszawy. Na KMZiZ ktoś polecał ten zakład. Ja niestety nie mogę powiedzieć tego samego. Co prawda nie miałem kontaktu z polecanym tam panem Józefem tylko z panią Heleną ale sposób w jaki potraktowała mnie i mój zegarek spowodował, że więcej tam na pewno nie zagoszczę. Pacjentem był zegarek Sportiwnyj z lat 50.tych który śpieszy dziennie ok 2min pomimo regulatora chodu ustawionego maks na minus. W punkcie gdzie robili mi serwis tego zegarka powiedzieli, że "tak już jest". Natomiast na forum koledzy sugerowali, że może to być wina włosa i żebym jeszcze przeszedł się do kogoś z tym zegarkiem. Chciałem więc aby ktoś inny skontrolował to czy na pewno "tak już jest". Pani Helena nawet nie otwarła dekla tylko stwierdziła, żebym poszedł tam gdzie zegarek był serwisowany. facepalm Najgorsze miało jednak dopiero nadejść, oddając mi zegarek wyślizgnął się on jej z rąk i przydzwonił o ziemię. :shock: :głową w mur: :wkurzony: Oczywiście nawet nie przeprosiła mnie za to. :głową w mur: Wmurowało mnie jak to zobaczyłem. Mam nadzieję, że chociaż z zegarkiem wszystko jest w porządku. :(


Tak jak koledzy z kizi Ci powiedzieli, to najprawdopodobniej włos. Albo sklejony i się do końca nie rozwija, albo był kiedyś skrócony. No niestety coraz mniej zegarmistrzów którzy sobie z włosem dobrze radzą. :/
 
 
JohnSmith 
Starszy Ryżowy


Pomógł: 7 razy
Wiek: 59
Dołączył: 29 Lis 2012
Posty: 826
Skąd: Gdynia
 #205  Wysłany: 2015-02-03, 00:52   

Z zegarmistrzami jest kłopot. Wymierający zawód. Manie kilku zegarków ogranicza potrzebę skorzystania z usług wymierających przedstawicieli tego zawodu... hmmm Mam raczej złe doświadczenia z usług zegarmistrzów, lub osób mieniących się naprawiaczami zegarków mechanicznych, ale mogę się rozstać chyba z każdym z moich zegarków... :oops:
_________________
John Smith
Ostatnio zmieniony przez JohnSmith 2015-02-03, 00:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
aptekarz
Sprzedawca Ryżu

Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 107
Skąd: Muranów
 #206  Wysłany: 2015-02-04, 22:44   

Bonthyc, też byłem u tej Pani w Zielonce. Wyjątkowo wredna. Chciałem oddać zegarek do polerki ale stwierdziła że zegarmistrze takich rzeczy nie robią :D
 
 
Korba 
Kierownik Pola Ryżowego

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 1929
Skąd: Warszawa
 #207  Wysłany: 2015-02-12, 00:14   Zegarmistrz (prawdziwy) w Warszawie.

Panowie, do kogo w Wawie się udać na serwis zegarków mechanicznych? Oba maja kilka lat, należałby im się przegląd, bo nie chodzą tak dokładnie jak dawniej. Tissot Seastar 1000, który czasem staje, spóźnia się znacznie, a wahnik kręci mu się z zauważalnym oporem i Orient Saturation Diver, który dla odmiany spieszy się jak gupi. Oba nurki 300m.
Nie chcę ich oddać do zegarmistrza- dziadka, który zatrzymał sie na latach 50tych i powyrzuca z nich uszczelki, jako zbędne, ani też nie chcę do młodziaka- kwarcomistrza od baterii i pasków, który będzie dekle odkręcał suwmiarką, bo na codzień naprawia Perfecty.
Wiadomo o co chodzi. Podpowiedzcie coś, bo jak do tej pory nie nosiłem swoich zegarków do majstrów i nie mam doświadczeń w tej kwestii.
 
 
Borewicz 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 17 razy
Wiek: 42
Dołączył: 23 Cze 2011
Posty: 6122
Skąd: Warszawa
 #208  Wysłany: 2015-02-12, 00:43   

Pawełku! Morduchna!

Jest nasz Janek z Tarchomina! Regulacja chodu to jego hobby! ;)

A w ogóle to zaklepie sobie Osoba następny czwartek - 19go - i zajrzy do Kwadratu. Janek też raczej wpadnie.

http://www.czwarty-wymiar...7650&start=1290

No kilka osób będzie... :))

P.S. Przynieś zegarki.
_________________
"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
 
 
Korba 
Kierownik Pola Ryżowego

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 1929
Skąd: Warszawa
 #209  Wysłany: 2015-02-12, 18:30   

Szukam bardziej kogoś, kto je przeczysci i nasmaruje, bo chodziły dobrze.
Dzięki za zaproszenie, ale juz wiem, że za tydzien w czwartek, jak w większość czwartkow nie będzie mnie w Wawie. Taka robota. A zegarki u mnie od lat te same...
 
 
Jacobi 
Klon Właściciela Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 12 razy
Wiek: 65
Dołączył: 03 Lut 2011
Posty: 14626
Skąd: Warszawa
 #210  Wysłany: 2015-02-12, 22:09   

Korba borba tylko Janek z Tarchomina, ale jak oddasz to poczekasz parę miechów, gość zarobiony
_________________
Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum