Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc prz zakupie chińczyka !?
Autor Wiadomość
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #31  Wysłany: 2009-10-27, 11:44   

Przesyłka PP na zasadzie "poleconego priorytetu" ma czas dostawy 5 dni roboczych. Kosztowała 23 PLN z Żelaznym Felixem w środku, więc raczej lekka nie była :wink: Koperta bąbelkowa " kilkuwarstwowy kokon takiej folii załatwiły sprawę. Niestety, zamiast iść 5 dni - szedł 9 ...
 
 
Fazi 
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 65 razy
Wiek: 60
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35022
Skąd: Polska Pd. B
 #32  Wysłany: 2009-10-27, 11:57   

Witam,

Dzieki za info :)
 
 
Fazi 
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 65 razy
Wiek: 60
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35022
Skąd: Polska Pd. B
 #33  Wysłany: 2009-11-26, 13:24   

ALAMO napisał:
Przesyłka PP na zasadzie "poleconego priorytetu" ma czas dostawy 5 dni roboczych. Kosztowała 23 PLN z Żelaznym Felixem w środku, więc raczej lekka nie była :wink: Koperta bąbelkowa " kilkuwarstwowy kokon takiej folii załatwiły sprawę. Niestety, zamiast iść 5 dni - szedł 9 ...


Witam,

Houston - mamy problem :cry:

Przesylka (co potwierdzilem na PP) opuscila Polske pierwszego listopada,

a dzis dostalem odpowiedz odbiorcy, ze jeszcze nic do niego nie dotarlo (pytalem co slychac z naprawa/wymiana przedmiotowego Goera).

Wyslalem numer nadania listu do odbiorcy, zeby sprawdzil ze swojej stron, co sie dzieje, ale...



Zaczynam sie denerwowac

:( :(
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #34  Wysłany: 2009-11-28, 16:31   

Ja dostałem przesyłkę po dokładnie miesiącu! Musisz się chyba uzbroić w cierpliwość...
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #35  Wysłany: 2009-12-01, 21:42   

Koledzy chcę zamówić Parnisa chronometra u Jacksona. Pomoże ktoś? :)
 
 
GrzecH
Ojciec Założyciel
SEIKOholic


Pomógł: 4 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3028
Skąd: z Poznania :)
 #36  Wysłany: 2009-12-02, 14:06   

darekmp3 napisał:
Koledzy chcę zamówić Parnisa chronometra u Jacksona. Pomoże ktoś? :)




Ja też chcę - czarnego.

Zapłacę swoim pay-palem.....tylko mój angielski jest na tyle słaby, że nie napisze o co mi chodzi a translator to kiepskie rozwiązanie - pomożecie?
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #37  Wysłany: 2009-12-02, 14:09   

Napisz mi co chcesz a ja to przetłumaczę i wyślesz !!
 
 
robert.smu
[Usunięty]

 #38  Wysłany: 2009-12-09, 00:08   problem z zakupem, nowy użytkownik

Hej,



chciałem się przywitać i od razu prosić o pomoc. Jestem nowy na forum, od dłuższego czasu czytam fora GMT i KMZiZ, szukając zegarka dla siebie. Forum jest bardzo ciekawe . Podoba mi się panująca tu atmosfera akademicka i otwartość na inne sposoby patrzenia na zegarki i wogóle świat. Jako że jestem studentem więc i budżet mam studencki. Głównym czynnikiem podczas wyboru był stosunek cena/ jakość. W końcu wybrałem zegarek PARNIS Power Reserve Chronometer biały opisany na tym forum. Niestety nie posiadam karty kredytowej więc chyba nie mogę mieć konta paypal. Chętnie pomogę w zamówieniu, znam angielski i bez problemu dogadam się ze sprzedawcą, w zamian za przelew paypalem w moim imieniu. Ile może wynieść całkowity koszt transakcji, czy za płatność pobierane prowizje?

Druga sprawa to czy moglibyście od razu doradzić pasek do tego zegarka- jaki kolor i gdzie kupić w miarę dobry jakościowo i tani? Wszędzie pisze, że seryjny pasek nadaje się tylko do wymiany.



PS Super zegarek to Bernhardt Sea Shark Orange, niestety z przesyłką wychodzi 3 razy drożej, ale może kiedyś... Wkońcu trzeba mieć jakieś marzenia :D



Pozdrawiam serdecznie, Robert :)
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #39  Wysłany: 2009-12-09, 00:16   

Witaj !

W pierwszych słowach od razu powiem że moge pomóc tylko teoretycznie, zgubiłem kartę podpiętą pod paypal :(

Nie musisz mieć karty kredytowej ani płatniczej ! przeczytasz to na stronie polskiej paypala. Musisz założyć tam konto i dostaniesz dane rachunku ich (paypal) na który możesz przelać dowolną kwotę i za to kupić potem zegarek lub co innego trwa to ok 4 dni czasem jak pojawią sie środki , zakładasz konto na ebay chyba że masz juz lub kupujesz w innym miejscu

wybiersz produkt i kupujesz pamietająć że może dojść koszt przesyłki lub nie :) znasz angielski to sobie poradzisz , krok po kroku dasz radę .
 
 
robert.smu
[Usunięty]

 #40  Wysłany: 2009-12-09, 01:20   

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź, natchnąłeś mnie nadzieją!



pozdrawiam Robert:)
 
 
robone
[Usunięty]

 #41  Wysłany: 2009-12-09, 01:46   

Gdy zaczynałem swoją przygodę z forum również nie miałem konta na eBay, a o PayPall miałem bardzo mgliste pojęcie. W chwili obecnej jedzie do mnie drugi zegarek z Chin, za wszystkie zapłaciłem przez PayPal...więc do roboty - jak to mówią ojcowie założyciele :wink:



a z zegarka będziesz oczywiście zadowolony :)
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #42  Wysłany: 2009-12-09, 09:24   

Jest również inna opcja. Otwierasz rachunek w mBanku (bo tam go masz za darmo) i ten to rachunek podpinasz do payPala. Najbezpieczniej otworzyć eKonto (jako normalny ROR) i do niego eMaxa gdzie wrzucasz nadwyżki. eKonto podpinasz do Paypala i przelewasz tam pieniądze z zewnatrz lub eMaxa tuż przed dokonaniem transakcji. W ten sposób kasa jest bezpieczna bo nawet jakby ktoś włamał się na konto paypal to nei zakupi nic bo na podpietym rachunku nie ma środków.



Ja postępuje analogicznie tylko z kartą wirtualną mBank - zasilam ją tużz przed transakcją a potem rozładowuję do końca.
 
 
Fazi 
Kulis Reloaded


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 65 razy
Wiek: 60
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 35022
Skąd: Polska Pd. B
 #43  Wysłany: 2009-12-09, 10:07   

Witam,

Ja ta zasade stosuje z moim Inteligo - tez polecam...
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #44  Wysłany: 2009-12-09, 12:47   

Ja również stosuję ten sam manewr co Kuba, choć w innym banku. Polecam, bo to naprawdę bezpieczny sposób. :wink:
 
 
robert.smu
[Usunięty]

 #45  Wysłany: 2009-12-09, 23:46   

Dzięki, czyli zakładam konto na payPalu, a potem z dowolnego e-konta przesyłam fundusze na to konto pieniązki, najlepiej tuż przed zakupem? Super opcja, e-konto już mam, teraz tylko konto na payPalu?

Czy możecie polecić jakąś stronke, czy może konkretny pasek do tego zegarka w rozsądnej cenie?



Pozdrawiam Robert
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum