Poprzedni temat «» Następny temat
I ROCZNICA FORUM CHINA-WATCHES!
Autor Wiadomość
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #16  Wysłany: 2010-08-03, 20:59   

O kurna ...
Wszyscy tacy poważni w tych "ochach" i "achach", że aż mi się głupio zrobiło że tylko toast wzniosłem ;-) ...
Zatem, zaczynajac pryncypialnie : cieszę się niezmiernie, że atmosfera "tam" nabrzmia tak bardzo - że sprowokowało Olka do założenia CW. Posunięcie z pozoru bez sensu, bo historia pokazała że wąskie, tematyczne fora po prostu umarły.
Ale my nie.
Jak mówi Leszek -rozwija się to na podobieństwo kuli śnieżnej. Od dawna wiadomo, że jest to polska Mekka dla moderów, grzebaczy, czy ogólniej - ludzi którzy twórczo podchodzą do swojej pasji. Takiego bagażu "know how" nie ma żadne polskie forum, i możemy to bez żadnej kozery stwierdzić.
Druga rzecz fenomenalna (i fundamentalna) - to atmosfera.
Wiemy, że podśmiechiwano się z nas "tu i ówdzie" na okoliczność naszego pierwszego spotania ... I słusznie że się śmiali - jak inaczej można było ośmieszyć spotkanie, na którym w jednym miejscu zgromadzono zegarki warte setki tysięcy złotych, które po prostu "wędrowały" ... Przypomnijcie sobie Poznań, i powiedzcie który miał na ręku SWÓJ zegarek :lol: ... Ja nawet nie wiem CZYJE miałem ... :razz: (a na ońcu okazało się, że został jeden zegarek bez właściciela, i dwie poduszeczki :P )
Tamto spotkanie pozwoliło mi stwierdzić - że to jest właśnie to miejsce.
Reasumując te upiedliwe wywody - świetnie jest być w miejscu, które współtworzymy, gdzie większość ludzi aktywnie piszących - zna się osobiście, i gdzie ludzie pochylają się bez żenady nad "biedronkowcem" za 20 zetafonów, bo wiedzą że jest w nim ten sam mechanizm co w zegarach za 1000 zł ...
Wasze zdrowie, panowie.
Nasze zdrowie.
I Wiolki :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2010-08-03, 21:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #17  Wysłany: 2010-08-03, 21:11   

A ja powiem przewrotnie: forum CHINA watches przekonało mnie, że nie tylko zegarki chińskie są dobre, ale także i angielskie, i niemieckie, a nawet szwajcarskie. :mrgreen: Po kiziowej "edukacji" nabawiłem się uprzedzeń rasowych, a tu w końcu mogłem powiedzieć głośno: word wide watches! :mrgreen:
 
 
Nathan 
Starszy Ryżowy
o so chodzi


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 2 razy
Wiek: 41
Dołączył: 25 Maj 2010
Posty: 652
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
 #18  Wysłany: 2010-08-03, 21:12   

No i pierwszy roczek

Niesamowici ludzie (kilka osób miałem przyjemność poznać osobiście), świetny klimat, niepowtarzalna atmosfera.

Sto lat CW
_________________
Marcin
last.fm
纳丹
 
 
auza
[Usunięty]

 #19  Wysłany: 2010-08-03, 21:42   

 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #20  Wysłany: 2010-08-03, 21:52   

Kiedy na zaprzyjaźnionym forum atmosfera zrobiła się duszna zacząłem szukać jakiś innych forów, było forum Kadariusa, było GMT.
Potem znalazłem ogłoszenie Biblio i wysłałem nieśmiałego maila czy da radę otworzyć dział radziecki no i się zaczęło :)
Jest to pierwsze forum w którym uczestniczę tak aktywnie. Jeszcze rok temu uważałem obcowanie z ludźmi w wirtualnej rzeczywistości za mało ciekawe i traktowałem fora jednie jako źródła informacji.
Nigdy nie pozwalałem sobie na takie otwarcie się wobec osób, których nigdy nie widziałem na oczy.
Ale wszystko przez CW się zmieniło :)
Jako podsumowanie napiszę, że moja kochana żonka stwierdziła kiedyś, że zaczyna być zazdrosna o forum.
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
Stig 
Sprzedawca Ryżu

Pomógł: 1 raz
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 279
Skąd: Śląsk
 #21  Wysłany: 2010-08-03, 21:54   

A ja dziękuję za codzienną pracę na rzecz dobrej atmosfery. Fajnie, że nie jest tu jakoś bardzo oficjalnie, nie bierzemy życia tak bardzo poważnie. Koledzy z kizi mogą nam tylko zazdrościć braku uprzedzeń i braku ograniczeń U nas zegarki chińskie leżą obok szwajcarskich z dumą i otwartością :grin: Także tylko tak dalej, oby nam chęci nie zabrakło :)
_________________
Super Podpis Bulwo
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #22  Wysłany: 2010-08-03, 22:17   

Adam - szkoda że nie mogłeś w obu spotkaniach uczestniczyć. To jest inny poziom :-) I serio warto, choćby po to, że inaczej rozumie się żarty człowieka którego się ZNA.
 
 
CornCobbMan 
Właściciel Pola Ryżowego
porwany obłędem...


Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2576
Skąd: Białystok
 #23  Wysłany: 2010-08-03, 22:17   

Dzięki Panowie i Panie za to, że to forum istnieje. Zwykle jestem "czytelnikiem", a tutaj nabazgrałem prawie 1000 postów.
Jesteśmy po prostu NIESAMOWICI !!!

Toast wznoszę skromnie, bo butelczyną Łomży niepasteryzowanej :)
_________________
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #24  Wysłany: 2010-08-03, 22:19   

Tego najbardziej żałuję, ale praca ... :(
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #25  Wysłany: 2010-08-03, 22:27   

Mmmm, aleśmy sobie nalali syropu :P
 
 
Zinajda 
Kierownik Pola Ryżowego
Camil K. Cruff


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 11 razy
Wiek: 76
Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 1873
Skąd: WOT
 #26  Wysłany: 2010-08-03, 22:29   

Jestem tu od niedawna, przyszedłem przyciągnięty projektem P.11... i bardzo mi się tu podoba. Chciałem napisać mnóstwo rzeczy, ale przedtem przeczytałem wypowiedzi kumotrów i znalkazłem to wszystko już napisane, a także sformułowane to czego nie umiałem.
Wiecie co, Kumotrzy myslę, że unikalne w tym Foeum jest to, że każdy kto tu wchodzi znajduje przyjaciół - tylko i aż tyle. Sto lat!
_________________
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
 
 
topek 
Ryżowy

Wiek: 56
Dołączył: 12 Lip 2010
Posty: 519
Skąd: podkarpacie
 #27  Wysłany: 2010-08-03, 22:38   

Ja tu od kliku dni. Ale przyznam ze dobrze mi tu. Do tej pory udzielalem sie, tak na serio tylko na knives.pl. Dzieki Wam udalo mi sie pierszy raz wyjac werk z zegarka, wsadzic go tam i stwierdzic ze "pomimo naprawy dziala :mrgreen: "

WASZE ZDROWIE !!! Wychylam kieliszkiem "mineralnej" :grin:

PS. ALAMO ! Wielkie Dzieki :smile:
_________________
Noze tez lubie
Ostatnio zmieniony przez topek 2010-08-03, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lastrad 
Ryżowy Długiego Marszu


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 4 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 1183
Skąd: WM
 #28  Wysłany: 2010-08-03, 22:47   

Gratulacje wszystkim mniej lub bardziej aktywnym użytkownikom za każdego napisanego posta. Niech ich ilość powiększa się ku chwale CW!

Jakoś ostatnio nie mam za bardzo czasu nawet na przeglądanie, bo (za sprawą Alamo) pochłonęło mnie poszukiwanie auta, ale postaram się nadrobić zaległości :) :D
_________________
Pozdrawiam
Lastrad
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #29  Wysłany: 2010-08-03, 22:50   

Oczywiście sobie obaj z Topkiem znaleźliście niewinnego winnego ;-) ...
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #30  Wysłany: 2010-08-03, 22:51   

lastrad nie rób boruty, tylko się bierz do roboty :twisted:
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum