Poprzedni temat «» Następny temat
I ROCZNICA FORUM CHINA-WATCHES!
Autor Wiadomość
Swissmaker 
Ojciec Założyciel


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 541
Skąd: Wrocław
 #1  Wysłany: 2010-08-03, 15:14   I ROCZNICA FORUM CHINA-WATCHES!

Drodzy Kumotrzy i Kumoterko!

Dzisiejszy dzień, 3 sierpnia, jest szczególnym dniem dla naszego Forum. Bowiem dokładnie rok temu, w ramach zakończenia bezsensownie ciągnącej się dyskusji na temat SŁUSZNOŚCI, będąc pchanym przez zdrowy rozsądek i chęć wyjścia naprzeciw prowadzącej do nikąd strzelaniny słownej wystukałem takiego oto posta:



Jednego byłem wówczas pewny – Forum będzie, od czasu do czasu może ktoś coś napisze, może się kiedyś spotkamy w jakimś małym gronie entuzjastów. I patrząc teraz z perspektywy minionego roku takie myślenie było moim największym błędem :D

Po 365 dniach istnienia Forum liczy ok. 200 aktywnych użytkowników, prawie 70 tysięcy postów a za nami 2 rewelacyjnie zorganizowane oficjalne spotkania. Z tego miejsca chciałbym bardzo podziękować wszystkim tym, którzy w dużej mierze przyczynili się do merytorycznego rozwoju Forum, mam tutaj na myśli głównie ekipę Zielonych i Kolorowych Nicków, a w szczególności Nadszyszkowników Svedosa i Alamo (wg statystyk), za pomoc w utrzymywaniu porządku na Forum ekipie Pomarańczowej w skadzie Blaz i Hotwax, oraz za świetną organizację dwóch oficjalnych spotkań Grzechowi i Kadariusowi i wszystkim pozostałym userom którzy codziennie pracują nad tym, aby nasze Forum mogło długo służyć jako merytorycznie najlepszy portal wiedzy zegarkowej i „przełamywacz” błędnych stereotypów.

Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję za wkład pracy, zaangażowanie i poświęcony czas, mam nadzieję, iż następna rocznica będzie jeszcze większą euforiom dla naszych oczu, gdy spojrzymy na statystyki.


Ojciec Założyciel



P.S Oczywiście, co się odwlecze to nie uciecze, także na najbliższym oficjalnym spotkaniu oblejemy miniony rok jakimś dobrym szampanikiem :D
_________________
Wzorem kilku innych Kumotrów wypisałbym tutaj marki i modele swoich zegarków, ale obawiam się że mogłoby zabraknąć miejsca :D
Ostatnio zmieniony przez 2010-08-04, 21:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #2  Wysłany: 2010-08-03, 15:28   

Ku chwale CW :-) :!:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2010-08-03, 15:30   

Tak mi przyszło na myśl, że teraz tak myślimy, że to tak łatwo było założyć nowe forum. Ale najprostsze rozwiązania zawsze przychodzą najtrudniej. ;-) Myślę, że nikomu wtedy nie przychodziło do głowy takie rozwiązanie, a Ojciec Założyciel wziął, założył i już. Po sprawie. ;-) Jak to było? Mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości? No to chłopie z całego serca Ci dziękujemy za ten krok! :mrgreen:

Co tu mówić, początki były trudne i mówię nie po to, by wzmocnić naszą partyzancką legendę. ;-) Z sentymentem wspominam te anonimowe bluzgi w boxie, zanim go nie zamknęliśmy dla niezalogowanych. Fajnie było popatrzeć na mutacje kolegi Ramireza-Adiego. Na to jak nasze forum straciło dziewictwo i w wyniku tego pojawił się Regulamin Bazaru. ;-)

Co możemy powiedzieć po roku? Myślę, że nikt nie wiedział w jaką stronę pójdzie nasze forum. Czy umrze po miesiącu-dwóch z powodu braku zainteresowania czy też zacznie się rozwijać. Ja przyznam szczerze, że w najśmielszych snach nie myślałem, że nasze forum tak sobie ładnie zakwitnie. Fakt, jak zajadałem czasami wieczorem czereśnie z nalewki, to miałem takie haluny, że forum widzę żywe a ciekawe, no ale to haluny były. W pewnym momencie jednak haluny stały się rzeczywistością. I wtedy udałem się do lekarza, ale to temat na kiedy indziej. :twisted:

O czym to ja? Aha, o forum. Co tu dużo mówić. Tworzymy coś pięknego! Dzięki za to wszystkim! :mrgreen:
 
 
Spinner 
burak i melepeta



Pomógł: 25 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7497
Skąd: Zielona Góra
 #4  Wysłany: 2010-08-03, 15:38   

To był dobry krok Swiss :!: Dziekuje wszystkim za ten miły rok...

Ku chwale CW krzyknijmy :!: :razz:

Hip Hip :!: - Hura :!:

Hip Hip :!: - Hura :!:

Hip Hip :!: - Hura :!: Hura :!: Hura :!:

:mrgreen:
 
 
Korba 
Kierownik Pola Ryżowego

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 1929
Skąd: Warszawa
 #5  Wysłany: 2010-08-03, 15:43   

Dziekuję Przewielebnemu Ojcu Założycielowi za stworzenie tego forum i wszystkim odpowiedzialnym za doprowadzenie go do stanu obecnego. I ciesze się, że mogę w nim uczestniczyc.
Obecnie jest to moje forum nr 1. Najczęściej tu właśnie zaglądam, choc zarejestrowany jestem na wielu. Zegarkowych, motocyklowych i róznych innych.
Z powodu miłej atmosfery, braku wywyższania ludzi lub brand'ów i ''klimatu'' A te rzeczy tworzą piszący tu ludzie.
Tak trzymac i kolejnych rocznic!!!
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #6  Wysłany: 2010-08-03, 15:50   

Powiem tak ... Zwycięstwo , a mowie tak ponieważ od wielu miesięcy nie pamiętam hasła do kmziz i nie byłem tam zalogowany ani minuty .
Ktoś może powiedzieć ... masz Rudolf słabą pamięć lub nawąchałeś się w czasie remontu kleju do tapet .. ja na to uścisnę mu dłoń i powiem że pamięć mam dobrą , i nie muszę pamiętać haseł których nie mam zamiaru używać .. Powiem więcej jesteśmy samowystarczalni pod wszelkimi względami merytorycznie, porządkowo, przyjacielsko.
Świetnie spędzamy wolny czas w swoim gronie , dzieląc się radością i smutkami życia codziennego zawodowymi , rodzinnymi i przede wszystkim tego co nas skupia - zegarkami wszystkich nacji.
Zawsze powiem że to moje forum ... i kiedy będzie nas więcej i więcej wszyscy będą pamiętać skąd przyszliśmy , dlaczego było zamieszanie i będziemy dalej bawić się uczyć i kolekcjonować nowe zegarki ..
Chciałbym podziękować za wszystkie miłe chwile które są za nami i oczywiście za te które są jeszcze przed nami !
pozdrawiam
No swiss No China No russia No germany - Only Watches - World Wide Watches

hotwax aka Rudolf
_________________

 
 
kadarius 
Ojciec Założyciel
Towarzysz Isajew


Pomógł: 16 razy
Wiek: 53
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 8157
Skąd: ZIEMIA OBIECANA
 #7  Wysłany: 2010-08-03, 16:31   

MAZEL TOW!!!

dziękuję Wam wszystkim za to że tu jesteście :mrgreen: - miło mieć kącik choćby wirtualny gdzie zawsze można odetchnąć po trudach dnia codziennego!
_________________
 
 
Wozu
[Usunięty]

 #8  Wysłany: 2010-08-03, 17:08   

Może jestem od niedawna ale jest to jedyne forum na które zaglądam.
Urzekła mnie atmosfera tego forum, na początku zalogowałem się żeby zadać kilka interesujących mnie pytań tak szybko jak to możliwe bo przyzwyczajony do drwin z nowicjusza na innych forach wiedziałem, że nie zgrzeję tutaj miejsca.
Stało się inaczej, pisałem posty nie na temat, w nie tych działach i nie do końca sensownie ;) i nic :shock:
Czekając na pierwsze posty drwiące z mojej osoby naklepałem ponad tysiąc postów, rekord życiowy :D
Wam to zawdzięczam i Wam jestem za to wdzięczny.
Pozdrawiam Ojca założyciela i absolutnie Wszystkich pozostałych ...
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Pomógł: 62 razy
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #9  Wysłany: 2010-08-03, 17:39   

Kurka, to co, Starki nie bedzie?

Nieeeeeeee, to lipa....... ;)

:lol: :mrgreen:
_________________
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
 
 
crayzee 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
SAMURAJ


Pomógł: 11 razy
Wiek: 45
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4007
Skąd: Bielsko-Biała
 #10  Wysłany: 2010-08-03, 17:57   

Delikatnie sugeruję Kumotrom, aby na tę okoliczność każdy dziś napoczął coś procentowego :mrgreen:

Na CW przyszedłem dzięki Kadariusowi i tak już zostało. Na KMZiZ zaglądam coraz rzadziej i zajrzawszy tam ostatnio stwierdziłem, że jestem OBCY. Poza kilkoma osobami nie znam już tam nikogo, a tematy przez nich poruszane, to nie są tematy, z którymi się utożsamiam. A tutaj ciepła domowa atmosfera, przyjaciele... czegóż chcieć więcej?

Cieszy mnie rusofilska ekipa, jest z kim podzielić się radością z nowych nabytków. Cieszy mnie zwyczajne poczucie humoru i skłonność do śmiechu, chociaż wszyscy znamy granice umiaru i dobrego smaku. Nie ma wątków "jakimi samochodami jeżdżą forumowicze" (sic!), chociaż nowymi nabytkami niezegarkowymi można się pochwalić. Nikt tu nikogo nie ocenia po stanie portfela, wykształceniu, poglądach politycznych.

Dzięki Koledzy, że w swojej zegarkowej pasji czasem graniczącej z szaleństwem, jesteście NORMALNI. Okazuje się, że aby znaleźć takich ludzi, to w dzisiejszych czasach trzeba aż zakładać forum. Swiss i ekipa - dzięki!
_________________
...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
 
 
jaszczur11
[Usunięty]

 #11  Wysłany: 2010-08-03, 19:17   

Ja tu od niedawna, ale urzekło mnie to Forum.
Moja historia z forum zaczęła się trochę nietypowo, bo wpierw poznałem w realu ludzi z forum (Swissmaker'a, Bibliotek@rza, Nathana )
a dopiero póżniej (dnia następnego) dołączyłem, do forumowych kumotrów.

Gratuluję póki co Wam koledzy, bo ja wkładu w rozwój Forum to jeszcze nie mam.
Ale obiecuję, iż w miarę możliwości będę wspierał i kibicował działalności CW.

A co do obchodów to nalewam sobie szklaneczkę zacnej łychy.
Więc niech się święci 1... ROCZNICA CHINA WATCHES :cool:

pozdrowienia
Ostatnio zmieniony przez jaszczur11 2010-08-03, 19:39, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Szymek 
Właściciel Pola Ryżowego


Pomógł: 5 razy
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2873
Skąd: Okolice Leslau
 #12  Wysłany: 2010-08-03, 19:47   

Ku Chwale ChinaWatches :twisted: .
Na tym forum jest zarąbiście w kosmos :twisted: , normalnie można pogadać i ogólnie podoba mi się tu atmosfera jest to chyba pierwsze forum na którym nabiłem aż tyle postów :twisted: . Tam wszyscy wiedzą gdzie dla mnie panowała sytuacja napięta , ciężka i ogólnie miałem mieszane uczucia na kizimizi dlatego przestałem je czytać , ostatnio jakoś wstawiłem tam zdjęcia ale moja przygoda z tamtym forum się już zakończyła na dobre. Ogólnie to chyba przez ten link dowiedziałem się o naszym zacnym forum , na którym są zarąbiści wujkowie i ciocia :mrgreen: .
 
 
kubama 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Foch und Ch.


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 4262
Skąd: Galaktyka Kurvix
 #13  Wysłany: 2010-08-03, 19:54   

Wznoszę za Was toast Palikotówką! :razz:

Takiej brygady jak na tym forum nie spotkałem jeszcze nigdzie ... i nie szukam :)
_________________
Foch und Ch.
 
 
wilbury 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 3 razy
Wiek: 54
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1828
Skąd: Noworadomsk
 #14  Wysłany: 2010-08-03, 20:04   

Okazja niekiepska, więc pozwolę sobie wznieść szklaneczką rudej wódy na myszach toast za Was, Szanowni Kumotrzy i za świetlaną przyszłość Chinawatches. Sto lat!
 
 
Bibliotek@rz
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 7 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 3641
Skąd: Wrocław
 #15  Wysłany: 2010-08-03, 20:24   

Oserwując CW w pierwszym roku istnienia można dojść do wniosku, że przywodzi na myśl kulę śniegową- z każdym dniem, tygodniem, miesiącem jest bogatsze w użytkowników, nowe znajomości, ciekawe fotki i opinie, żywe dyskusje, ale i przyjemne brednie o przysłowiowej dupie maryny. I to jest tutaj piękne- każdy swobodnie może pogadać, każdy zegarek znajdzie swojego nosiciela i żaden z nich nie zostanie zignorowany, wszyscy w końcu możemy się spotkać na niezapomnianych i świetnie zorganizowanych spotkaniach. Wróżę CW naprawdę świetlaną przyszłość i kolejne rzesze rejestrujących się użytkowników. Fajnie, że Was wszystkich poznałem, dzięki wszystkim i każdemu z osobna, ale cholery z Was są, bo "tracę" każdą wolną chwilę czy to w robocie, czy w domu, na zerkanie czy aby jakiś spamer nie napisał czegoś ciekawego ;)
Jestem przekonany, że za rok, świętując drugą rocznicę forum będziemy mieli conajmniej 2 razy więcej AKTYWNYCH użytkowników i dwa razy więcej pięknych zegarków! :)
Wisienką na torcie jest projekt kolegi Krzyśka i Sylwka(+ oczywiście całej rzeszy innych "pomysłowników", dla których oczywiście też ukłony). Ten projekt, jeśli wyjdzie, a wyjdzie na pewno, będzie baaardzo dużym wydarzeniem :)

Sto lat CW :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum