Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzony Gerlach Sokół CWS 1000
Autor Wiadomość
Roso 
Kulis

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Poznań
 #1  Wysłany: 2016-07-01, 07:58   Uszkodzony Gerlach Sokół CWS 1000

Cześć. Niestety dziś rano po nakręceniu przestał reagować zegarek Gerlach CWS 1000 Sokół. Może jest ktoś na forum kto by się podjął naprawy, ewentualnie skierował do dobrego specjalisty w okolicach Poznania ?
Zegarek rano normalnie chodził, chciałem go jedynie dokręcić na następny dzień i ustawić dokładną godzinę. Niestety po całej operacji zegarek stanął.

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Karol Tyma
 
 
arek314 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 8 razy
Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 2946
Skąd: Warszawa
 #2  Wysłany: 2016-07-01, 08:11   

Nie masz gwarancji na niego? Ja bym słał do producenta :)
_________________
A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
 
 
Roso 
Kulis

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Poznań
 #3  Wysłany: 2016-07-01, 08:15   

No niestety nie mam, kupiony został na allegro od kogoś, kto dostał go jako prezent i nie był nim w ogóle zainteresowany.
 
 
Eustachy 
Właściciel Pola Ryżowego


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 11 razy
Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 2195
Skąd: z gór nizinnych
 #4  Wysłany: 2016-07-01, 08:27   

Producent może naprawić, bo ma części i pojęcie o mykach zrobionych przy projektowaniu .

Najlepiej wysłać do Producenta.

Ale próbuj :) u innych, tylko że możesz trafić tak jak ja, na "super" zegarmistrza, który wmawiał mi, że mi tiret pękł :)) :)) :)) A tak naprawdę tylko się śrubka poluzowała :)) :)) :))
_________________
"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
Ostatnio zmieniony przez Eustachy 2016-07-01, 08:30, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Roso 
Kulis

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Poznań
 #5  Wysłany: 2016-07-01, 08:30   

No niestety nie mam, kupiony został na allegro od kogoś, kto dostał go jako prezent i nie był nim w ogóle zainteresowany.
 
 
Santino 



Pomógł: 151 razy
Wiek: 48
Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 48243
Skąd: Łódź
 #6  Wysłany: 2016-07-01, 08:32   

Roso, napisz PW do "Svedos".
_________________
https://instagram.com/santinoleathercraft?utm_medium=copy_link
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #7  Wysłany: 2016-07-01, 09:17   

Roso napisał/a:
No niestety nie mam, kupiony został na allegro od kogoś, kto dostał go jako prezent i nie był nim w ogóle zainteresowany.


Zegarek nominalnie jest na gwarancji, ponieważ pierwsze wyprodukowaliśmy w styczniu 2015. Brak dokumentu w tym wypadku nie jest problemem, respektujemy zobowiązania gwarancyjne także na zegarki "z drugiej ręki".
Natomiast jeśli to jest ten konkretny Sokół którego pokazałeś na Czasoholikach, to on ma wymienioną koronkę hmmm Wprawdzie Sylwester miewa wiele licznych odpałów :złośliwiec: niemniej jednak wątpię by zainstalował taką hmmm zważywszy że mamy cały magazyn pełen koronek do Sokoła specjalnie zrobionych ... Chyba że poprzedni właściciel sobie tego zażyczył, ale to sprawdzimy w historii serwisowej w razie czego.
_________________
 
 
Boguś Niechcic
[Usunięty]

 #8  Wysłany: 2016-07-02, 07:35   

ALAMO napisał/a:
Roso napisał/a:
No niestety nie mam, kupiony został na allegro od kogoś, kto dostał go jako prezent i nie był nim w ogóle zainteresowany.


Zegarek nominalnie jest na gwarancji, ponieważ pierwsze wyprodukowaliśmy w styczniu 2015. Brak dokumentu w tym wypadku nie jest problemem, respektujemy zobowiązania gwarancyjne także na zegarki "z drugiej ręki".
Natomiast jeśli to jest ten konkretny Sokół którego pokazałeś na Czasoholikach, to on ma wymienioną koronkę hmmm Wprawdzie Sylwester miewa wiele licznych odpałów :złośliwiec: niemniej jednak wątpię by zainstalował taką hmmm zważywszy że mamy cały magazyn pełen koronek do Sokoła specjalnie zrobionych ... Chyba że poprzedni właściciel sobie tego zażyczył, ale to sprawdzimy w historii serwisowej w razie czego.


Konkretne podejście producenta zegarka. pifko
 
 
Roso 
Kulis

Dołączył: 06 Maj 2014
Posty: 34
Skąd: Poznań
 #9  Wysłany: 2016-07-06, 12:55   

Zegarek już jest u producenta, o dalszych losach poinformuję :)

[ Dodano: 2016-07-14, 22:16 ]
Przyszedł czas na podsumowanie :) Zegarek wrócił z naprawy. Oczywiście wszystko pieknie działa, dodatkowo wymieniona koronka na oryginalną. Wielkie słowa uznania dla Gerlacha. Mimo, że nie musieli to potraktowali naprawę jako gwarancyjną. Naprawdę obsługa klienta na najwyższym możliwym stopniu. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum