Poprzedni temat «» Następny temat
Czarny Pasek Krokodyl/Aligator 20mm bez szlufki pod zapieci
Autor Wiadomość
PetahTikva
[Usunięty]

 #1   Wysłany: 2010-07-22, 22:54   Czarny Pasek Krokodyl/Aligator 20mm bez szlufki pod zapieci

Szukam paska jak w temacie ma byc bez szlufki pod zapiecie bransoletowe. konkretnie do maurice lacroix. Doradźcie cuś.
 
 
olej0070 
Kierownik Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1796
Skąd: Poznań
 #2  Wysłany: 2010-07-22, 23:03   

poszukaj Bob'a na ebay. Dobre paski za nieduże pieniądze
link
_________________
DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2010-07-23, 08:34   

Po pierwsze to się zdecyduj gdzie zamieszczam temat: albo tu, albo w Bazarze, OK?

Olej, ale Bob nie ma autentico krokodilo. :grin: W ogóle z pozyskaniem autentico krokodilo są kłopoty, bo to jeden z ulubionych pasków celników. :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-07-23, 09:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
PetahTikva
[Usunięty]

 #4  Wysłany: 2010-07-23, 10:17   

Blaz napisał/a:
Po pierwsze to się zdecyduj gdzie zamieszczam temat: albo tu, albo w Bazarze, OK?

Czepiasz się :twisted:

Che kupić taki pasek jak i dowiedzieć się jakie są na rynku to chyba się nie wyklucza?

Nie musi być oryginalna skóra kroko/ali. Bo te są raczej drogie. Chodzi mi o taki do 60zl.


Ej...ryżowi przyjaciele ale te boby pod bransoletowe nie mają dziurek! :neutral:
Wiecie jak wygląda zapięcie w lacroixach? pasek normalnie z dziurkami ale bez szlufki. bolec zapiecia ustawia sie na dziurkach.
Ostatnio zmieniony przez PetahTikva 2010-07-23, 10:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
olej0070 
Kierownik Pola Ryżowego


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1796
Skąd: Poznań
 #5  Wysłany: 2010-07-23, 10:36   

no autentiko kroko to nie ma... ale być nie musi :wink:

dziurke sobie można samemu zrobić :roll:
_________________
DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2010-07-23, 11:00   

Nie, Petahtikva, nie czepiam się, tylko pilnuję porządku - tak gwoli wyjaśnienia. :wink: Na naszym forum zazwyczaj albo się szuka, albo chce kupić i tak też tematy rozdzielam. :wink:

Wiecie, jeśli czytam pasek krokodyl/aligator to myślę o autentycznej skórze. :lol: A'la kroko to rzeczywiście jest wszędzie. :wink:

Boby pod zapięcie bransoletowe mają dziurki i z przodu, i z tyłu. Wiem, bo mam takie w łapie. :mrgreen: Zresztą sprzedaję je właśnie w Bazarze i gdybyś poszukał trochę to byś znalazł, choć pewnie Cię nie zainteresują, bo są tylko czerwone i zielone. :mrgreen: Ale przynajmniej możesz sobie z bliska popatrzeć na zdjęcia jak one wyglądają, by sobie o nich wyrobić opinię przed ewentualnym zakupem. :wink:

A zapięcie w ML jest raczej standardowe, jak wszystkie zapięcia bransoletowe. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-07-23, 11:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
PetahTikva
[Usunięty]

 #7  Wysłany: 2010-07-23, 11:57   

Blaz napisał/a:


A zapięcie w ML jest raczej standardowe, jak wszystkie zapięcia bransoletowe. :wink:


Nabrałem wątpliwości...bo pisałem też do Król-neta i on mówi że będę miał problem bo Lacroixy mają nietypowo i że chyba tylko oryginał wchodzi w grę. Wrócę z pracy to zrobię wam fotkę jak to wygląda...to coś może doradzicie. Ewentualnie myślałem aby kupić pasek z wszytą szlufką i ją obciąć :D ...ktoś praktykował?

Pasek nie musi być jakiś fenomenalny byle by nie był sztywny jak deska i w miarę przypominał ten oryginalny bo szczerze jakoś nie widzę na tym zegarku niczego innego. Wszelkie kombinacje kolorystyczne przy tym zegarku nie wyjdą moim zdaniem.
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #8  Wysłany: 2010-07-23, 12:00   

To chyba najlepiej będzie jak rzeczywiście wrzucisz zdjęcia, to zobaczymy jak to wygląda i będziemy radzić. :wink: Bo może się okazać, że rzeczywiście coś w tym pasku jest na tyle nietypowego, że szkoda kupować pasek nie od ML i go przerabiać. :wink:
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #9  Wysłany: 2010-07-23, 12:10   

Ostrzegam , oryginalne paski ML kosztują krocie, lepiej pokombinować , dorobić jakąś dziurkę itp.
_________________
 
 
PetahTikva
[Usunięty]

 #10  Wysłany: 2010-07-23, 20:40   

Obiecane fotki:
http://picasaweb.google.c...PasekMaurycego#
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #11  Wysłany: 2010-07-24, 18:58   

Pomijając jakość tego paska to wydaje mi się, że to standardowy pasek pod zapięcie bransoletowe. Żadnych różnic tu nie widzę. Jedynie samo zapięcie może być jakieś specyficzne. :cool:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum