Poprzedni temat «» Następny temat
Samson 30/30

Czy ta recenzja przekonała Cię do ewentualnego zakupu?
TAK
54%
 54%  [ 6 ]
NIE
36%
 36%  [ 4 ]
TAK ŚREDNIO
9%
 9%  [ 1 ]
Głosowań: 11
Wszystkich Głosów: 11

Autor Wiadomość
Kubek
[Usunięty]

 #16  Wysłany: 2010-07-02, 14:05   

nie tylko koronka! a cena??? :mrgreen:
 
 
Swissmaker 
Ojciec Założyciel


Wiek: 32
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 541
Skąd: Wrocław
 #17  Wysłany: 2010-07-03, 01:11   

Kubek napisał/a:
dostrzegam zbyt wile analogii do produktów Francka Mullera a szczególnie do modelu Long Island Double Second Retrograde


Fakt, z początku to mnie trochę znichęcało do zakupu, ale mimo wszystko FM nie posiada modelu z sekundnikiem "Ferti/Ferti" i dlatego tutaj Żółtym należy się ukłon za pomysłowość :P
_________________
Wzorem kilku innych Kumotrów wypisałbym tutaj marki i modele swoich zegarków, ale obawiam się że mogłoby zabraknąć miejsca :D
Ostatnio zmieniony przez Swissmaker 2010-07-03, 01:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kubek
[Usunięty]

 #18  Wysłany: 2010-07-03, 01:35   

no jak nie skoro tak - podałem nazwę i stronę. Tylko sekundnik jest oryginalniej oznakowany a indeksy godzinowe są kropka w kropkę takie same (charakterystyczna 4 odwrócona), że nie wspomnę o kopercie która u FM jest ze złota. I naszym małym, pracowitym przyjaciołom nic się nie należy oprócz klapsa i pouczenia :mrgreen:
a na marginesie tę koronkę to ja gdzieś już widziałem i to nie raz - ale na pierwszy rzut oka to się kojarzy z kieszonkami omegi przerabianymi na naręczniaki czyli z pasówek :)
i żeby było jasne - to jest z tymi napisami bardzo ładny zegarek. doskonale się układa i prezentuje tylko, że wykazuje podobieństwo, które mnie osobiście by zniechęcało do jego posiadania.
Ale skoro lubisz i podobuje się - to uzywać i nie mieć wyrzutów sumienia :)
 
 
CornCobbMan 
Właściciel Pola Ryżowego
porwany obłędem...


Pomógł: 3 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2576
Skąd: Białystok
 #19  Wysłany: 2010-07-03, 07:19   

Rzeczywiście - jest prawie identyczny - oprócz koronki i napisów na tarczy. Co nie zmienia faktu, że mi się podobuje.

Ciekawe czy Franek używa też tego samego mechanizmu :?: :lol: :wink:
_________________
"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum