Poprzedni temat «» Następny temat
A dlaczego... ?
Autor Wiadomość
Sawim
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2010-06-04, 12:19   A dlaczego... ?

... Tu jest tak dużo moderatorów? Jeden moderator wypada na circa 13 userów, a czy potrzebne to komuś, ktoś coś zmoderował już? ;P Może pójdźmy dalej, i niech każdy user ma uprawnienia moda, i te guziczki :P ??
 
 
wilbury 
Kierownik Pola Ryżowego


Wiek: 54
Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 1828
Skąd: Noworadomsk
 #2  Wysłany: 2010-06-04, 12:21   

Jak w "Balladzie o dzikim zachodzie": na jednego mieszkańca jeden szeryf przypadał...
 
 
Kyle
Właściciel Pola Ryżowego

Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2296
 #3  Wysłany: 2010-06-04, 12:28   

bo w Chinach na 13 chińczyków przypada agent bezpieki :razz: :wink:
'
serio - a co za problem, przynajmniej porządek jest, tematy są w razie potrzeby szybko przenoszone gdzie trzeba, w bazarku aktualne oferty tylko
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #4  Wysłany: 2010-06-04, 12:30   

Kyle napisał/a:
w bazarku aktualne oferty tylko


Nad bazarkiem to już ja trzymam pieczę :mrgreen:
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #5  Wysłany: 2010-06-04, 12:33   

Sawim, wolę, żeby było za dużo moderatorów niż za mało. :wink:

Od początku powstania forum mieliśmy (i mamy nadal) przeświadczenie, że jedną z głównych cech, która nam się na kizi nie podobała, to absurdalnie niski poziom bezczynności moderatorów. Byli, a kompletnie nie reagowali. Mimo próśb. A jak reagowali to na zasadzie: "bo ja się chcę przypodobać Głównemu Sekretarzowi Partii". Nie chcieliśmy tego błędu powtórzyć. Na każdym forum na jakim jestem, jest bardzo wielu moderatorów, bo po prostu wynika to z sytuacji życiowej. Jeden moderator jest poza forum, to drugi go zastąpi. Ewentualnie trzeci. Itp. Do tego dobrze jest dać kogoś do moderowania działu/tematów na których się zna. Nikt nie jest wszechwiedzący, każdy jakąś tam działkę obstawia. :wink:

A temat przenoszę do odpowiedniego działu. Jako moderator. :wink:

Aha, Sawim, pytasz czy ktoś tu coś zmoderował już... Odpowiedzi na to pytanie są dwie. Po pierwsze: dobry moderator to taki, który tak moderuje dyskusję, że nie musi potem ingerować w posty. :mrgreen: A dobrze prowadzona moderka jest po prostu dyskretna. Widzisz ją, ale nie za często. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-06-04, 12:37, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #6  Wysłany: 2010-06-04, 12:41   

Blaz napisał/a:
Aha, Sawim, pytasz czy ktoś tu coś zmoderował już... Odpowiedzi na to pytanie są dwie. Po pierwsze: dobry moderator to taki, który tak moderuje dyskusję, że nie musi potem ingerować w posty. :mrgreen: A dobrze prowadzona moderka jest po prostu dyskretna. Widzisz ją, ale nie za często. :wink:


Bezdety kochanieńki, bezdety Pan piszesz (z całym szacunkiem etc., etc.), w sensie, że dużo znaczków, a sensu w nich żadnego. Dajecie moda krewnym, i znajomym tzw. królika, zeby się lepiej poczuli, or somfing ;) ?
Ostatnio zmieniony przez Sawim 2010-06-04, 12:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #7  Wysłany: 2010-06-04, 12:45   

Sawim, nie bierz tego więcej albo w mniejszych ilościach. :mrgreen:

Jak chcesz poprosić o moderowanie w jakimś dziale, to chyba jednak zły sposób wybrałeś. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2010-06-04, 12:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #8  Wysłany: 2010-06-04, 12:46   

Blaz napisał/a:
Sawim, nie bierz tego więcej albo w mniejszych ilościach. :mrgreen:


Blaz, jasne, sprowadz dyspute do swego poziomu :P
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #9  Wysłany: 2010-06-04, 12:49   

Ej, Sawim - robi się niemiło. Chciałeś tego?

Wyjaśniłem Ci w czym rzecz. Jeśli szukasz w tym drugiego dna, to wybacz, ale tam go nie ma. To nie kizi.

EOT.
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #10  Wysłany: 2010-06-04, 12:51   

Blaz napisał/a:
(...)To nie kizi.


Naprawdę? "Chciałembym" w to wierzyć, acz nieco mi trudno, bo wygląda to całkiem podobnie ;P
 
 
andre
[Usunięty]

 #11  Wysłany: 2010-06-04, 13:04   

Wstałeś dzisiaj lewą noga czy jak? Zauważyłeś żeby ktoś narzekał na jakość moderowania ?
 
 
Sawim
[Usunięty]

 #12  Wysłany: 2010-06-04, 13:10   

andre napisał/a:
Wstałeś dzisiaj lewą noga czy jak? Zauważyłeś żeby ktoś narzekał na jakość moderowania ?


Nie, o 10`tej ;P Znaczy co? Byli harcownicy, a teraz czas na hufiec czelny? Po forach bujam sie od lat 90`ch, i zauwazylem m.in. to : lepszy jeden aktywny mod, niż 100 zdechlaków. Tyle.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #13  Wysłany: 2010-06-04, 13:11   

Zróbcie z Sawima moderatora w jakim tam chce dziale, może jak się "prześpi z funkcją" to mu przejdzie ;) ;) ;)

Tak teraz zauważyłem żeś się jakoś wzbudził po wątku gdzie się Wozu żali że mu zdjęli ostrzeżenie ...
Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę że to było ostrzeżenie dla jaj, żeby sprawdzić czy wogóle funkcja działa ... Wahin sam sobie na przykłąd ostrzeżenie dał, ja dałem Maxiowi itd :P
Bo jeśłi ci nie o to chodzi - to nie wiem o co ci chodzi :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2010-06-04, 13:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Maxio



Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 11565
Skąd: Zielona Góra
 #14  Wysłany: 2010-06-04, 13:14   

Sawim napisał/a:
lepszy jeden aktywny mod, niż 100 zdechlaków. Tyle.

...Sawim, masz rację w 100 procentach, ale jak to się ma do naszego forum?. Czy panuje tu jakiś bałagan ogólny, a modzi mają generalnie wszystko w d...?
 
 
Darecki
[Usunięty]

 #15  Wysłany: 2010-06-04, 13:15   

Sawin i co się spinasz?
Przestało Ci się podobać na forum czy co? jak tak to mówię Ciao Bambino i koniec - proste!! i nie ubliżam nikomu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum