Poprzedni temat «» Następny temat
atlantic worldmaster na 17 kamykach - problem
Autor Wiadomość
maciek
[Usunięty]

 #1  Wysłany: 2010-06-01, 12:38   atlantic worldmaster na 17 kamykach - problem

witam, mój Tato ma takiego zwykłego atlantika:



Walczy z nim od jakiegoś czasu, bo albo spieszy, albo stoi, albo leży tygodnie u zegarmistrza. Mówię mu, Tato, kupię Ci parnisa, z Chin on jestst i jaaaak choooodzi... :wink: Niestety pozostaje nieugięty. :mrgreen: Ostatni problem jest taki, że zegarek noszony na ręku spóźnia około 20s/dobę, czyli ewentualnie da się z tym żyć. Jajo jest tego rodzaju, że jak ojciec odkłada go na noc na parapet koło otwartego okna, rano ma pół godziny w plecy. Macie jakiś pomysł jak to możliwe? I czemu tak drogo? :mrgreen:
 
 
voli 
Kierownik Pola Ryżowego
mentalny Martin Eden


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1644
Skąd: inąd
 #2  Wysłany: 2010-06-01, 22:58   

Zmiana temperatury o kilka czy kilkanaście stopni (w takim zakresie jak otwarteokno latem) nie ma nic do rzeczy - zmieni troszkę chód, ale nie o tyle, błagam. Na początek zaproponuję wymianę zegarmistrza który naprawia go pół roku i to z takimi efektami. Zegarek robi wrażenie zacierającego się, warto też sprawdzić, czy któryś z czopów nie jest uszkodzony (zwróć uwagę, czy błąd nie jest czasem tylko w jednej pozycji).
 
 
maciek
[Usunięty]

 #3  Wysłany: 2010-06-02, 09:40   

voli napisał/a:
Zmiana temperatury o kilka czy kilkanaście stopni (w takim zakresie jak otwarteokno latem) nie ma nic do rzeczy - zmieni troszkę chód, ale nie o tyle, błagam.


Nie no jasne, nie sądzę przecież, że chodzi o otwarte okno, zacytowałem mojego ojca... :wink:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #4  Wysłany: 2010-06-02, 09:44   

Jeśłi tata będzie się upierał przy wpływie otwartego okna na chód mechanizmu, pokaż mu moją zamrożoną Alphę :lol: ...
 
 
maciek
[Usunięty]

 #5  Wysłany: 2010-06-02, 12:49   

ALAMO napisał/a:
Jeśłi tata będzie się upierał przy wpływie otwartego okna na chód mechanizmu, pokaż mu moją zamrożoną Alphę :lol: ...


:mrgreen: Tata się nie upiera, przemówiło do niego to, że w Szwajcarii mają ostre zimy, więc to niemożliwe.... :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez maciek 2010-06-02, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum