Nocny jastrząb czyli Nighthawk Havana :)
Odpowiedz do tematu

: Nocny jastrząb czyli Nighthawk Havana :)
Ostatnimi miesiącami straszliwy zastój zegarkowy mam. Ciągle jakieś nowe wydatki i nie pamiętam już, kiedy ostatnio kupiłem jakiegoś sikora. No ale w końcu przyszła kryska na matyska i zanabyłem sobie jedynego słusznego Citizena, czyli Najthołka w jedynie słusznej wersji Havana.

Niestety oryginalny pasek jest potwornie tandetny (chyba najbardziej tandetny pasek jaki w życiu widziałem) i wygląda jakby był zrobiony z brązowej ceraty z Baru Mlecznego pamiętającego PRL, więc czym prędzej go zdjąłem i założyłem rasową pilotkę, na której Najthołk od razu nabrał rumieńców :))

Tak się prezentuje i coś czuję, że zagości u mnie na dłuuuugie miesiące.












:
Wszystko ładne, i foty i Jaszczomb :)

:
Tomir, i mnie się podoba ten zestaw :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ładne fotki kapitalnego zegarka pifko
Havana to taki łocz, do którego się wraca bo sprzedany nie daje spokoju.
Też mam, już drugą i też wieszczę jej długi u mnie żywot :)

:
Teraz kajdana do niego muszę znaleźć, bo niestety wersji havana na bransolecie nigdzie nie wypatrzyłem :(

Ostatecznie sprowadzę sobie czarnego na kajdanie, przełożę do Havany a czarny do luda z jakimś paskiem pójdzie.

:
Świetny zegar i foty pifko

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
ja jeszcze nie dojrzałem do tych jaszczombów :D ale najważniejsze, że Tobie sprawia frajdę pifko

:
Bardzo fajne fotki, zachęcają do "mienia" tego zegarka ;)

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Heja Tomir pifko
Fajna Havana , też kiedyś kupię...

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Tomir napisał/a:

Ostatecznie sprowadzę sobie czarnego na kajdanie, przełożę do Havany a czarny do luda z jakimś paskiem pójdzie.


Tak dokładnie zrobiłem z pierwszym ;)
Do drugiego też dokupiłem bransę (akurat ktoś sprzedawał od czarnego właśnie), na lato jednak lepsza.

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-05-06, 18:50, w całości zmieniany 1 raz
:
Super zdjęcia.

Że zegarek prześwietny, to wie każdy :)) ale jestem coraz bliżej przyznania, że Havana to chyba najlepsza wersja kolorystyczna.

keep cool but care
:
Świetny, uwielbiam Nighthawki, ale mój typ Nightawka jest inny, ale muszę przyznać, że ten na tych zdjęciach dużo lepiej wygląda niż na zdjęciach w sklepie;)

:
To jeszcze dwie fotki mojego na zachętę :)



I luma




Sorki za pionowe kadry ale akurat takie się trafily hmmm

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2014-05-09, 11:01, w całości zmieniany 1 raz
:
A tak w ogóle, "Nighthawk" to ani jastrząb, ani sokół (nocny albo nie) tylko mało poetyczny lelek.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2014-05-09, 13:32, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
No i narobiłeś, teraz posprzedają swoje citki, kto by tam nosił jakiegoś lelka (kozoduja czy nie) na ręce :D

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.