Squale Limited Edition KMZiZ
Odpowiedz do tematu

: Squale Limited Edition KMZiZ
Kilka fotek cykniętych na balkonie. Gra świateł w tym zegarku jest niesamowita - połączenie polerowanych/nakładanych indexów, słoneczkowej tarczy, polerowanego ringu przy tarczy oraz jednego z najlepiej działających AR, jakie widziałem.....

Zdecydowanie cyknę więcej fotek, dodam w odpowiednim momencie.






:
Zdjęcia super. Gratulację, że jednak się zdecydowałeś :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Zdecydowanie za dużo tej polerki :/ , ale i tak to jedna z najbardziej udanych limitek forumowych i jedyna kiziowa, która mi się podoba ...

:
Zdjęcia Karola robią robotę, ale zegar przefajny i chętnie bym przytulił, gdyby kosztował pare plnów mniej...
Graty.

:
Zdjęcia malyna ale zegarka się czepnę:
Ta kropka lumy na bezelu na strzałce to faktycznie tak krzywo jest położona, czy to perspektywa?

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Na wszystkich zdjęciach jest tak samo. Raczej nie perspektywa.

Szymon
[Usunięty]
:
O kurka! Ten AR faktycznie daje radę :shock:
Normalnie jakby mu szkiełko wypadlo :idea: Karol, graty zegarka!

:
rmaya napisał/a:
Zdjęcia malyna ale zegarka się czepnę:
Ta kropka lumy na bezelu na strzałce to faktycznie tak krzywo jest położona, czy to perspektywa?


A jasne, że się trzeba czepiać :) Kropka faktycznie nie jest idealnie wyrównana. Dodatkowo za mała i za mało wystająca koronka, którą ciężko operować. Grawer na deklu mógłby być głębszy. Nie podoba mi się też napis na boku koperty.

Wszystko to jest jednak mało istotne, bo zegar jako całokształt, jest przesuperowy.

:
no to skoro ma tyle wad to pozbawię Cię tego problemu i przejmę go za dwa parnisy :złośliwiec:

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.
Albert Einstein
:
Najfajniejszy w tym zegarku to ten srebrny ring pod szkłem.

hrg.pl
:
Dominik napisał/a:
Najfajniejszy w tym zegarku to ten srebrny ring pod szkłem.

Też ten ring jakoś mi utkwił w guście :)

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Gdyby koperta była cała szlifowana, to byłby super diver w niezłej cenie :)

:
Karolewskiej, weź go koniecznie do Zgierza, chciałbym zobaczyć na żywo. Zapewne nie tylko ja. ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
: Re: Squale Limited Edition KMZiZ
swietny jest - to ze caly w polerce zaczelo mi nawet grac. Ring wewn polerowany, odbijajacy wnetrze - robi swietna robote. Piekna tarcza, kolor, sloneczko, indeksy - widac jakosc zdecydowanie. Dziwi ta kropa krzywo polozona. W realu pewnie nie razi (z innej odleglosci sie patrzy), ale jednak kontrola jakosci zawiodla ;)



s

:
Piękny jest, graty niech się nosi.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.