G z bluetoothem
Odpowiedz do tematu

: G z bluetoothem
Witam!
Miał ktoś kontakt z seria GB-5600AA?
Jest to 5600 z bluetoothem. Działą podobno z Itelefonem.
miał ktoś z tym kontakt?
Cena coś ok 550 zł na jebaju

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
ten model jest tzw 1 generacji i został wycofany pewna ilość z pierwszych dostaw trafiła do sprzedaży, ale już go nie produkują. Powód wycofania to problemy z synchronizacją urządzeń, długi czas synchronizacji, itp.
Będzie za to 2 generacji i ma współpracować zarówno OS jak i Androidem. Ponadto skrócona czas synchronizacji zegarka i telefonu do 15 sekund, zwiększono siłę wibracji przez dodanie dodatkowego silniczka. Modele 2 generacji będą w większych kopertach choć nadal wzorniczo będą bliźniacze jak 5600 i 6900 tylko większe.

Fan zegarków Casio
:
Dzięki. Zauwazyłem, że leża na ebayu i nikt tego nie bierze. Stąd moja myśl; Dlaczego>

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Pytanie tylko po co komu taki zegarek. Przecież jedno od drugiego nie może być dalej niż kilka metrów. No chyba, że basen albo siłownia. Ale to też nie zadziała jak powinno. Telefon w kieszeni a zegarek obok na ręku.

:
lajosz, miałem SE z komunikacja i uwierz mi, ze przydawał się. Nie zawsze mozesz wyjąc telefon. Nie zawsze czujesz wibracje.

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Może i racja. A on wyświetla treść wiadomości czy tylko powiadomienie, że coś przyszło ?

:
lajosz, nie wiem
SE wyświetlał treść, zmieniał utwory, pokazywał kto dzwoni, odrzucał połączenia, uruchamiał przypisany program jednym przyciskiem :)

"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
:
Fajna zabawka :))

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.