Nowy pilot od Rouhelena
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
: Nowy pilot od Rouhelena
Znalazłem takie coś:







Cena Kup Teraz co prawda stosunkowo wysoka - 160 dolarów. Jednak na licytacji można wyrwać taniej.



Co my tu mamy? 44mm bez koronki, 22mm pasek. Tarczę widzę po raz pierwszy. Do tego pasek z prawdziwej skóry. Ba! Z ładownicy - taki jak w getat.

:
Noo całkiem całkiem!

Za ile można go trafić w licytacjach ?

Blaz
[Usunięty]
:
Z tego, co widziałem to i za 50 dolarów, ale to chyba nowa sprawa jest i jeszcze mało egzemplarzy było wystawione. :wink:

:
Masz może jakiegoś linka? Bo nie mogę na jebaju znaleźć.

:
Wklep "rouhelena" i daj żeby szukał Ci również w opisach aukcji. Aha, no i dla pewności szukaj na .com, bo polski coś goły jest :/

Blaz
[Usunięty]
:
Lechu, masz rację - ja już od dawna szukam tylko na ebay.com.

A ten pilot dostępny jest tutaj:

http://cgi.ebay.pl/ws/eBa...e=STRK:MEWAX:IT

:
Ten pilotek nawet mi podszedl , choc cena na tej aukcji kup teraz nie zacheca.

:
To samo można sobie złożyć w getat... Tylko bez T ale za to taniej :) chociaż na razie w licytacji taniej :)

:
Wygląda zachęcająco.

Blaz
[Usunięty]
:
TowRoupas napisał:
To samo można sobie złożyć w getat... Tylko bez T ale za to taniej :) chociaż na razie w licytacji taniej :)
Tak, tylko ta tarcza wydaje być się ładniejsza od tej w sumie standardowej z getat. :wink:

:
Bardzo fajowny, bardzo ...

:
Nawet nawet, chociaż jakoś tak ta literka T do ogólnego wizerunku mi nie pasi :D

:
Jak cena troche spadnie to można się zastanowić bo to jeden z fajniejszych lotników :) Plasuje się zaraz za Mezaliansem w moim rankingu :)

:
No po zastanowieniu stwierdzam z ebym chcial tego lub Mezaliasa.

Pan mi jednak odpisal ze $140 to max znizka oraz zeby zapomniec o opcji z aukcja.

Tak wiec chyba troche przegieciowa cena nie sadzicie??

:
Mówiąc szczerze to wolę Mezaliansa

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.