Pierwszy z data.
Odpowiedz do tematu

: Pierwszy z data.
Mam kilka Polerouterow, ale wszystkie bez daty. No wiec trzeba bylo zmienic ten smutny stan rzeczy. Napatoczyl sie taki na zatoce w USA - real estate sale. Oczywiscie wysylka tylko do USA, ale stoi w opisie, zeby sie kontaktowac. No to sie kontaktuje i nie ma zadnego problemu z wysylka do Szwecji, wiec w sumie nie wiem po co bylo to zastrzezenie. Jakies dziwne amerykonaskie przepisy?

Kupilem nawet dosc tanio (ale doszlo jeszcze 25% szwedzkiego vatocla), przyszedl. Stan ponad dobry, dekiel nie wytarty, koronka oryginalna, szkielko...

No wlasnie, szkielko jest sygnowane - czyli na pewno firmowe, ale dosc wysokie w porownaniu z Universalem bez daty, ktory takze ma sygnowane szkielko, i tam jest ono naprawde niskoprofilowe. Wiec sam nie wiem. Ale moze przy datowniku z ramka wszystko po prostu musi byc wyzsze, coby sie zmiescilo miedzy tarcza a szklem?









Ale ma niestety defekt, wskazowka minutowa "dynda" - luzna jest. Zegarek chodzi i nawet w miare dokladnie. Nic to, pojdzie do machera...

:
Bardzo zacna sztuka. I ciekawa :)

Witajcie na Forum chinawatches.
Przynależność do forum nie jest obowiązkowa.
:
A ten jak zwykle musiał mi przypomnieć o sobie i swojej kolekcji!!!! :złośliwiec:

Od razu zepsuł mi humor na cały dzień!
Tylko przyjemnośc z oglądania tej pięknej sztuki mi to jakoś osłodziła... Uszy, tarcza, datownik - wszystko zaprojektowane tip top... Pewnie mechanizm jak to mikrorotor od Universala tez śliczności..
Fok ju!!!

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Tak, mikrorotor, ale nie mam odpowiedniego klucza, wiec na razie nie otwieralem.

:
Piłkę sobie kupi Pan Doktór, za $1.50 z wysyłką, i se będzie otwierał jak ta lala :P

:
Wiem, ale zawsze jakos schodzi...

:
Fakt- zawsze są jakieś ważniejsze wydatki ...
;-)

:
Fajnyyyyyyy, kiedyś to robili zegarki.

:
Mniazga :shock:

_
work in progress
:
Bardzo ładny !

:
Masakres :shock:

GALERIA
Facebook: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerstraps
Instagram: Spinnerslife
mapeth
[Usunięty]
:
Elegancki cool
koniecznie pokaż serducho jak już się do niego dostaniesz ;)

:
Śliczności :!:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Bardzo ładny :) Gratuluję.

:
Świetny jest, jak prawie wszystkie zegarki, które pokazujesz :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.