mój pierwszy mod a w zasadzie "modzik"- marina mil
Odpowiedz do tematu

: mój pierwszy mod a w zasadzie "modzik"- marina mil
Znudził mi się wygląd mojej pierwszej mariny i postanowiłem ją trochę zmienić . Mając dzisiaj trochę wolnego czasu zrobiłem coś co widzicie na zdjęciach.
Wim ,że nie jestem zbyt oryginalny - ale taka wersja mi odpowiada. Tarczę przemalowałem czarnym matem , zrelumowałem ją i wskazówki . Wskazówki jak widać pozbawiłem farby. Wyszło co wyszło - generalnie mi się podoba , a Wam ?













Ostatnio zmieniony przez shapeshifter 2012-06-25, 18:52, w całości zmieniany 2 razy
:
Generalnie... obleci :razz:
Ładnie i fachowo, tylko byś małą sekundówkę dopasował poprzez wytarcie farby albo coś. Wtedy będzie miód malina. I pokaż jak wyświeciłeś.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
:
Borewicz napisał/a:
Generalnie... obleci :razz:
Ładnie i fachowo, tylko byś małą sekundówkę dopasował poprzez wytarcie farby albo coś. Wtedy będzie miód malina. I pokaż jak wyświeciłeś.


Sekundówka jest srebrna i nie bardzo będzie pasowała po wytarciu (tak jak teraz) , zastanawiam się nad pomalowaniem jej farbą w kolorze mosiądzu.

:
Można by jeszcze coś z koperta podziałać tzn trochę postarzyć .
Ogólnie sprawia bardzo dobre wrażenie i świeci ładnie .

:
I pasek weź większy ;-)

:
pasek to 24mm crown&buckle z bizona - faktycznie jest troszeczkę za luźny - ale podoba mi się i na razie go nie zmienię :wink:

:
shapeshifter napisał/a:
...zastanawiam się nad pomalowaniem jej farbą w kolorze mosiądzu

Kumam, to może znajdź taką w kolorze mosiądzu z innego zestawu od kogoś.

"Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Gówniane to były czasy."

Jan Oborniak
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.