Poprzedni temat «» Następny temat
...ludzkiej pysze ;-)
Autor Wiadomość
Apa13 
Klon Sprzedawcy Ryżu
Artur


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 62 razy
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 9082
Skąd: Polska
 #556  Wysłany: 2012-12-21, 23:01   

Najwazniejsze to znalexc swoje miejsce w zyciu
http://www.wgrane.pl/b299...bcb2b2da47969c0
_________________
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #557  Wysłany: 2012-12-21, 23:01   

ALAMO napisał/a:
Lajków bylo za mało. :głową w mur: :D

O przepraszam ja chciałem lajkować jego garderobę, którą się chwalił, że se właśnie kupił i kosztowała kupę szmalu. Ale nie chciał jej pokazać :( I już nie miałem co lajkować :(
 
 
Apa13 
Klon Sprzedawcy Ryżu
Artur


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 62 razy
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 9082
Skąd: Polska
 #558  Wysłany: 2012-12-21, 23:03   

wahin, mialem takiego pacjenta na praktykach na psychiatrii.
Opowiadal nam ze w szpitalnym kiosku wydal milion zlotych, ze jutro wychodzi i zamowil juz ciezarowke, aby zabrala jego rzeczy...ale ten pan byl chory.
_________________
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
 
 
Jarek 
Ryżowy Długiego Marszu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 6 razy
Wiek: 39
Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 1176
Skąd: Łódź
 #559  Wysłany: 2012-12-21, 23:05   

ale on w dużej mierze ma fajne te zegarki... owy Odemar też niczego sobie, ale zakładanie kolejnego tematu "na urodziny szczeliłem se Rolka, a tera Nowy Rok, to niech Szanowne Gremium podpowie, na co przychylniej by okiem rzuciło - na czarnego czy białego IWC-a, a reszta niech mnie trochę połechta przy okazji" trochę już snobem zalatuje i czytając to mam wrażenie, że piasek mi między zęby wszedł :/
_________________
Pozdrawiam

Jarek
 
 
Machu 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Duże jest piękne:D


Pomógł: 120 razy
Wiek: 38
Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 14352
Skąd: Gliwice
 #560  Wysłany: 2012-12-22, 00:37   

Przemek napisał/a:
ale jak czytam już po raz któryś że kucharz, że kucharzowi drogi zegarek nie przystoi, że malarz za malowanie domu 4k nie może skasować bo jak to zwykły malarz w 2 tygodnie pracy może zarobić tyle kasy po zawodówce to się uśmiecham.


Za to ja jak czytam takie 'mądrości', to zaczynam być wdzięczny historii za rewolucję październikową i pół wieku komuny :twisted:
 
 
Ratler Wściekły I 
Klon Właściciela Kilku Fabryk Ryżu
Forumowy Pajacyków

Pies czy kot?: pies
Pomógł: 36 razy
Wiek: 51
Dołączył: 08 Lut 2012
Posty: 15991
Skąd: Zabrze
 #561  Wysłany: 2012-12-22, 00:40   

Apa13 napisał/a:
Ciniol, daj fote, bo ja tam nie kojarzę.

a proszę
_________________
Bo każdy z nas ma tu jakąś swoją niszę. Jeden lubi kwarce, inny vintage. Inny tworzy tarcze sygnowane swoim inicjałem. I piękno pasji polega na tym, że wszyscy się tu mieszczą i wszyscy wzajemnie swoją pasję szanują.
 
 
Cezar 
Klon Ryżowego Długiego Marszu
MARUDA i MENDZIARZ


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 51 razy
Dołączył: 01 Kwi 2011
Posty: 12913
Skąd: mapenzi
 #562  Wysłany: 2012-12-22, 00:43   

A mnie bez względu na to czy w rolex`ie czy w parnisie nie podobają się wskazówki mercedesa i okrągłe indeksy...
I co mnie zrobicie :P
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #563  Wysłany: 2012-12-22, 00:44   

Tego Breitlinga to ja rozumiem , nawet lajkuję :)
_________________

 
 
Woytec60
[Usunięty]

 #564  Wysłany: 2012-12-22, 07:49   

Stierlitz napisał/a:
Alamo co tu ucinać? Może mam dziwny gust, ale mi się podoba i to bardzo, wyraziłem swoje zdanie, po to podobno są fora.


True.
Mnie też podoba się ten zegarek, lubię takie surowe i kanciaste koperty.
Tylko te śrubki.... hmmm
W każdym bądź razie tysiaka bym dał ;)

Za to na tamtym forum nie podoba mi się coś innego, trafnym zdaniem opisał to forumowicz mainard
Cytat:
Mam wrażenie, że niektórym się tu do reszty w d*pach poprzewracało, jeśli uważają, że zegarek za 1000 zł to jest jakiś powód do wstydu.
facepalm

quub napisał/a:
Dokladnie, to są tylko zegarki, i nie ma potrzeby przy tej okazji wchodzić w czyjeś buty szufladkować, kategoryzować. Kochajmy je po prostu. Oceniajmy je a nie ludzi którzy je kupują.

I dlatego tak lubię to forum :) pifko
Niestety, tam tak się nie da, toć cały marketing zegarków drogich oparty jest na tym, że dodają one splendoru kupującemu i pozwalają mu tej pianki trochę, tego... :oops:
Nieważne, wiadomo o co chodzi ;)

PS
Przemek napisał/a:
Nie zamierzam bronić Carlita ale jak czytam już po raz któryś że kucharz, że kucharzowi drogi zegarek nie przystoi, że malarz za malowanie domu 4k nie może skasować bo jak to zwykły malarz w 2 tygodnie pracy może zarobić tyle kasy po zawodówce to się uśmiecham. Powiedzcie mi czy zegarki tzw"luksusowe" jak np APRO są zarezerwowane tylko dla pracowników umysłowych, menedżerów i innych tego pokroju ludzi? czy mi jako elektormonterowi też przysługuje miejsce w szeregu i mogę nosić tylko perfecta, bo casio wie pan już nie przystoi, a o szwajcarskiej kłalicie z marketu (tissot) to tylko mogę pomarzyć a nie daj boże o APRO gdyby mi się podobał i było mnie bez wyrzeczeń stać? Napiszę raz jeszcze, nie traktujcie tego jako obronę Carlita ani atak w Was ale na jakieś takie przemyślenie mnje wzieno hmmm


Możesz nosić co chcesz, tak jak i ja i każden inny na tym świecie a przynajmniej w jego demokratycznych częściach.
Możesz sprzedać autko, wziąć pożyczkę czy podkładać sobie przez kilka lat i kupić to, co lubisz i na co masz ochotę :)
Tylko hipokryzji nie lubię, najpierw kupuje się Stenki a potem, w miarę wzrostu stopy życiowej i stanu posiadania, odżegnuje się je od czci i wiary jako chamskie podróby.
Po co?
Co to daje? :roll:

Życzę wesołych i pogodnych świąt wszystkim miłośników zegarków jako takich, tych tykających i tych ze skaczącą sekundą i to bez względu na ich proweniencję :)
Ostatnio zmieniony przez Woytec60 2012-12-22, 08:48, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Przemek 
Starszy Ryżowy


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 12 Kwi 2012
Posty: 761
Skąd: Bielsko- Biała
 #565  Wysłany: 2012-12-22, 09:19   

Machu napisał/a:
Przemek napisał/a:
ale jak czytam już po raz któryś że kucharz, że kucharzowi drogi zegarek nie przystoi, że malarz za malowanie domu 4k nie może skasować bo jak to zwykły malarz w 2 tygodnie pracy może zarobić tyle kasy po zawodówce to się uśmiecham.


Za to ja jak czytam takie 'mądrości', to zaczynam być wdzięczny historii za rewolucję październikową i pół wieku komuny :twisted:


Nie miałem zamiaru się wymądrzać, napisałem tylko co mnie denerwuje ;)
 
 
Karolewskiej 
Prezes Uncle Bens'a


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Mar 2011
Posty: 6807
Skąd: Warszawa
 #566  Wysłany: 2012-12-22, 09:32   

Woytec60 napisał/a:
Tylko hipokryzji nie lubię, najpierw kupuje się Stenki a potem, w miarę wzrostu stopy życiowej i stanu posiadania, odżegnuje się je od czci i wiary jako chamskie podróby.


To jedna z jego przemian, która powoduje, że mógłbym go zabić śmiechem jakbym go spotkał na ulicy :))

Nie ma to jak się najpierw cieszyć takim Stenkiem, a za kilka miesięcy trąbić jak to się nienawidzi takich inspiracji.

Pisał też w jakimś wątku, że ma taki koszmar, że ktoś mu daje w prezencie Parnisa..... Musi dużo myśleć o tych zegarkach, skoro mu się śnią .....
_________________
Moja strona na FB
 
 
jaro19591
Właściciel Pola Ryżowego
Burak Cukrowy


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 2144
Skąd: Sosnowiec
 #567  Wysłany: 2012-12-22, 09:40   

Tego typu osoby powinny nosić zegarki z przywieszkami z ceną, już widzę ich reakcję w sytuacji, gdyby osoba niezorientowana skomentowała zegarek na nadgarstku takiego osobnika słowami - jaki masz ładny zegarek, musiał pewno kosztować ze 200 złotych!
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #568  Wysłany: 2012-12-22, 10:11   

Przemek napisał/a:
Nie miałem zamiaru się wymądrzać, napisałem tylko co mnie denerwuje ;)


Ale Machu to nie do ciebie pił tutaj ;-)
_________________
 
 
wahin 



Pomógł: 29 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 10766
Skąd: Koszalin
 #569  Wysłany: 2012-12-22, 10:14   

Szczególnie o tak wczesnej porze :))
_________________
Don Mati FCI - Hodowla bokserów, buldogów francuskich i mopsów
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 47
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #570  Wysłany: 2012-12-22, 10:17   

Też byś się napił :?:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum